Birşey olur mu lütfen yardım acil

Ablası kaç yaşında? Onun için de zararlı. Gençlerde kalp krizine neden oluyor diye okumuştum. Almayın eve sokmayın. Hatta kola vs de içirmeyin. Evde limonata yapın, vişne erik kaynatıp soğuyunca içirin. Ayran kefir de güzel. Çocuklara ne verirseniz ona alışır.

Enerji içeceği degilki lohusayken içilen bir içecek . Neden zararlı olsun bir kaç yudumu. Tek zararı şeker oranı yüksek . Ayrıca konu sahibi zevkten içtiğini söylüyor buna da şaşırdım.asiri kilo yapıyor ben günde yarım yarım içerdim kilo almamak için.

Bu dediğiniz Redbull gibi enerji içeceği mi yoksa ebebekte satılan Maltlardab mi?

Enerji içeceği degilki lohusayken içilen bir içecek . Neden zararlı olsun bir kaç yudumu. Tek zararı şeker oranı yüksek . Ayrıca konu sahibi zevkten içtiğini söylüyor buna da şaşırdım.asiri kilo yapıyor ben günde yarım yarım içerdim kilo almamak için.
Kilo yapma kısmı kendisinin sorunu siz neye şaşırdınız tam olarak?

Sanırım herkes enerji içeceği olarak yorumladı. Malt öyle bişey değil. Sütüm artsın diye ara ara bende içiyorum baya da işe yarıyor. Tabikide doğal bişey değil ama bi enerji içeceği gibi kalbi doğrudan etkileyecek çok zararlı bi icecek de değil. Bu tarz şeyleri küçük çocukların görmediği zamanlarda icmenizi tavsiye ederim. Sonuçta bizden ne goruyorlarsa onu yapıyorlar. Bir zararı olacağını düşünmüyorum bi seferlik

arkadaslar ürünün içeriği bu ya. herkes bira içirmiş cocuguna gibi davranmasa mı? bildiğiniz meyve suyu. içinde arpa var sadece. abartmayın hemen, bilmiyorsanız da bir araştırın. biz ortaokuldayken, lisedeyken her gün içiyorduk bunlardan.

Eklentiler

• IMG_2261.jpeg
    IMG_2261.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 17
X