Birliktelik yaşadım

Merhaba kızlar, üyeliği sırf sizinle dertleşebilmek için açtım. 26 yaşındayım ve bir kaç ay önce hayatımın ilk birlikteliğini yaşadım. Birlikte olurken hep içimde “ben bu kişiyle devam edeceğim, doğru kişiyi buldum” dedim. (Lütfen dini açıdan beni yargılamadan okuyun ve yorum yazın) Şu aralar o kişiyle olan bağım kopmak üzere gibi ve ben bu birliktelik yüzünden kendimi çok kötü hissediyorum. Kötü hissetmemin nedeni şu yaşıma kadar böyle bir şeye heves duymadım ya da emin olmadan kimseyle bir şey yaşamadım fakat bu ilişkimde belki de duygusal olarak çok bağlı hissetmemden ve emin olmamdan dolayı olanlar oldu. Eğer bu ilişki biterse kendimi tuhaf hissedeceğim ve sonrasında sanki bir daha biri beni sevmezmiş gibi hissediyorum. Belki toplumsal baskıların kadınlar üzerindeki etkisinden kaynaklanıyor bilmiyorum belki de içten içe her şeye rağmen yaptığımın yanlış olduğunu bilinçaltım söylediği için bu kadar depresif hissediyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şu anki erkek arkadaşım ne yaparsa yapsın sanki artık onunla olmak “zorunda” gibi hissi de beni korkutuyor. Ailem çok tutucu değil ama bu durumu paylaşabileceğim kadar da rahat değil. Kimseye anlatamıyorum. Yaşadıklarım bana anlamsız geliyor. Sizlerin düşüncelerine ihtiyacım var. Hata mı yaptım eğer ki hataysa da nasıl düzelteceğim? Nerde yanlış yapıyorum? Böyle hissetmelerim doğru mu? Kapana kısılmış gibiyim.
Sizin de dediğiniz gibi,böyle hissetmeniz sadece toplumsal baskı diye adlandırdığımız saçma sapan bir kaç insan topluluğunun düşüncelerinden dolayı bence. Pişman olmayın,kötü de hissetmeyin birisine inanıp aşık olmak suç değil,sonucu iyi ya da kötü kimseye kendinizi de zorunlu hissetmeyin. Ve inanın bana sizi gerçekten ama gerçekten sevecek birisi asla bunu dert etmeyecektir.Siz kendinizden emin olun ve en önemlisi kendinizin arkasında kendiniz durun.♥️♥️♥️

Ay hayır ya onla olmak zorunda falan da değilsin ilk kez birlikte oldun diye .
İyi ilk kez birlikte oldum adamla diye hiç anlaşamadığım bana bk gibi davranan adamla olmaya devam edelim.
Öyle bir şey olsaydı herkes ilkiyle olurdu.
İyi düzgün bir insan çıkarsa güzel olur tabi ama çıkmadıysa defolsun yani.
Zaten bir erkek ilk olunca nedense bir özgüven patlaması yaşıyor nasılsa gidemez düşüncesiyle sapıtıyor genelde böyle oluyor kızı kaçırıyor sonunda ilk milk önemli olmuyor.
Yada evlenmek zorunda kalıcam baskısıyla ilişkinin içine ediyor kaçıyor falan kendi kendine triplere giriliyor saçma sapan.

Bu kafayı anlamakta zorlanıyorum. Yaptıysanız yaptınız isteyerek bilerek rıza ile yapmışsınız eminim çokta zevk almışsınızdır yaptımsa yaptım kukuma sağlık sefam olsun demek neden bu kadar zor?Niçin kendinizi bu kadar ezikliyorsunuz? Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz bu bizim özel alanımız hususi yaşantımız bununla baş edemeyecek adam zaten asla hayatınıza dahil olmamalı. Lütfen bu kafadan çıkın ve yaptığınızın arkasında durun siz dik durursanız inanın kimse ağzını açamaz.
Kimseyle seviştiğiniz için sonsuza dek olmak zorunda değilsiniz hatta on tane farklı kişiyle de yapmış olsanız dahi onlardan birini seçmek zorunda değilsiniz hala seçim şansınız şansımız var. Lütfen bu kafalardan çıkın

Ben evlenene kadar yaşamadım cinsellik. Bu benim kendi tercihindi neden begenilmiyorum diye düşüneyim ki.Ayrica bir kadının cinsellik yaşaması begenildigi anlamına gelmez. Dünyanın en çirkin ve bakımsız kadını bile olsa gel diyince peşinden gelecek adam bulur.Heykelle bile sevişmeye çalışan adamlar var memlekette.
Cinsellik yaşamamış bir insanda özgüven eksikliği de olmaz, heyecan olur. O heyecanı da eşle yaşamak daha anlamlı, daha özel. Aşk sevgi bunlar güzel duygular, ama sevişmeden de yaşanabilirler. Illa yatağa girmek şart değil.
En begenilen damacana asansorde ki damacana.bwbwbwb basina neler geldi garibin. Ayrica memleketimde cok begenilen esek olsun inek olsun kopek hatta tavuk olsun bilimum hayvan da var. Hepsi begenilmis olmanin hakli gururunu yasiyodur vxjxjxj

Merhaba kızlar, üyeliği sırf sizinle dertleşebilmek için açtım. 26 yaşındayım ve bir kaç ay önce hayatımın ilk birlikteliğini yaşadım. Birlikte olurken hep içimde “ben bu kişiyle devam edeceğim, doğru kişiyi buldum” dedim. (Lütfen dini açıdan beni yargılamadan okuyun ve yorum yazın) Şu aralar o kişiyle olan bağım kopmak üzere gibi ve ben bu birliktelik yüzünden kendimi çok kötü hissediyorum. Kötü hissetmemin nedeni şu yaşıma kadar böyle bir şeye heves duymadım ya da emin olmadan kimseyle bir şey yaşamadım fakat bu ilişkimde belki de duygusal olarak çok bağlı hissetmemden ve emin olmamdan dolayı olanlar oldu. Eğer bu ilişki biterse kendimi tuhaf hissedeceğim ve sonrasında sanki bir daha biri beni sevmezmiş gibi hissediyorum. Belki toplumsal baskıların kadınlar üzerindeki etkisinden kaynaklanıyor bilmiyorum belki de içten içe her şeye rağmen yaptığımın yanlış olduğunu bilinçaltım söylediği için bu kadar depresif hissediyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şu anki erkek arkadaşım ne yaparsa yapsın sanki artık onunla olmak “zorunda” gibi hissi de beni korkutuyor. Ailem çok tutucu değil ama bu durumu paylaşabileceğim kadar da rahat değil. Kimseye anlatamıyorum. Yaşadıklarım bana anlamsız geliyor. Sizlerin düşüncelerine ihtiyacım var. Hata mı yaptım eğer ki hataysa da nasıl düzelteceğim? Nerde yanlış yapıyorum? Böyle hissetmelerim doğru mu? Kapana kısılmış gibiyim.
Canım öncelikle yapmışsın bir hata olabilir bunun için kendini suçlama elbette yaptığın doğru demiyorum ama kendini kötü hissetmenin yada kendini ona zorunda hissetmen çok üzücü herkes hata yapabilir önemli olan hatadan dönmek sakın kendini bir daha onun eline verme ailen bu konuda baskıcı olsa sana yine derdim zorunda değilsin sonuçta tıp gelişti üzülme hiçbir şey senden önemli değil biz kadınlar hatayı inanmakla yapmıyoruz bu sana ders olsun bir daha yapma ama bunu da yaptın diye hayatın sonu değil hayatına devam et derim canını sıkma 🥰

Ay cok cok ozur dilerim ama konu başlığını öyle bir yazmışsınız ki okur okumaz aklima direkt bu şarki geldi :rolleyes: :halay:

(Bu arada dindar olsaniz da olmasaniz da cinsellik yasadim diye yanlis kisiyle evlenmeyin)

X