Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
[QUOTE="mambia, post: 40232000, member: amin cnm ne zaman yapacaksın test[/QUOTE]
Cnm pazartesi dahiliyeye gittim orda kan testide yaptirdim yine negatif artik alıştım allaha hergun namazimda dua ediyorum bigun banada hayirli bir evlat nasip et anne olmayi banada nasip et diye nolur bana dua edin

[QUOTE="gulkokulukapost: 40254212, member: 61776. ][QUOTE="mambia, post: 40232000, member: amin cnm ne zaman yapacaksın test[/QUOTE]
Cnm pazartesi dahiliyeye gittim orda kan testide yaptirdim yine negatif artik alıştım allaha hergun namazimda dua ediyorum bigun banada hayirli bir evlat nasip et anne olmayi banada nasip et diye nolur bana dua edin [/QUOTE]
Ederim cnm canim ne zamandan beri korunmuyorsunuz ve adetin gecikmismiydi kan testi verdin allahim hayirlisiyla hayirli evlat nasip etsin cnm bu arada bizim gelin kizlar nisan ayi bizim olsun kucaklarimiz bebislerle dolsun sayfamiz var orayada yazabilirsin

[QUOTE="mbia, post: 40265367, member: 650144="gulkokulukapost: 40254212, member: 61776. ][QUOTE="mambia, post: 40232000, member: amin cnm ne zaman yapacaksın test[/QUOTE]
Cnm pazartesi dahiliyeye gittim orda kan testide yaptirdim yine negatif artik alıştım allaha hergun namazimda dua ediyorum bigun banada hayirli bir evlat nasip et anne olmayi banada nasip et diye nolur bana dua edin [/QUOTE]
Ederim cnm canim ne zamandan beri korunmuyorsunuz ve adetin gecikmismiydi kan testi verdin allahim hayirlisiyla hayirli evlat nasip etsin cnm bu arada bizim gelin kizlar nisan ayi bizim olsun kucaklarimiz bebislerle dolsun sayfamiz var orayada yazabilirsin[/QUOTE]
Cnm yazdigin sayfayi bulamadim..ben 19 aydir evliyim ve hic korunmadik doktorada gittik hic bi saglik sorunumuz yok allaha sukur ben rahim filmi bile cektirdim tuplerim tikali sanip...3 kere klomen ve 2 kerede catlatma ignesi oldum yine hamile kalamadim denemedigim yontem kalmadi icmedigim sey kalmadi mevlaam neylerse guzel eyler diyip dua etmekten baska carem yok sabretmeye calisiyorum ama olmuyo bekarkende anne olmayi cok isterdim ama nasipte beklemek varmis evlat askiyla yanip tutusuyorum surekli bebek esyalarina bakiyorum netten. Tv de bebek bezi reklamlarinda cikan bebekleri gorunce icim gidiyo rabbim o mutlulugu bizede nasip etsin.nasil bi psikolijideyim anlatamam allah bu hissi kimseye yasatmasin kimseyi evlat hasretiyle yakmasin amin.. ( uzun oldu cnm kusura bakma )

Caanim bnm profilime gir ordam mesajlarda bul cnm ordaki etkinligimden bulabilirsin topigi cnm

Arkadaşlar Merhaba!
Uzun süredir okur olarak forumu takip ediyordum, ilk kez katılımcı oldum, yani yeniyim :)

Sizlerden yardım istiyorum. 1.5 yıllık evliyimi 4 aydır çocuk için çalışıyoruz diyeyim
bu ay ovülasyon testiyle günümü hesapladım. ilişkiden 4 gün sonra 3 gün süren bir gerginlik oldu karnımda sancı gibi değil ama rahatsız edici ve hissedilebilir şekildeydi. normalde adet günümden en fazla 2 gün önce başlayan göğüs ağrılarım, günümden 8-9 gün önce başladı. bu arada idrarda hafif yanma başladı 4 gündür. adetime de 3 gün var (inşallah olmam gerçi)

son 2 gündür de yaygın bir kasık ağrısı yanında sadece sağ tarafıma arada bir bıçak saplanır gibi oluyor. çok merak ediyorum. anlattıklarımın bazılarını adet belirtisi olarak yaşarım genelde ama bazı kısım da ilk defa oluyor. o yüzden kestiremedim hiç :S başka şeyler de var ama hep bahane buluyorum. mesela uykumun gelmesi, aa ama saatler alındı dengem şaştı, yorgunluk için e bugün bilgisayarla çok uğraştım vs gibi.

bu tip belirtiler bu kadar erken kendini gösterir mi acaba? yoksa çok kafama taktım da artık yalancı gebeliğe falan mı döndü olay nedir of

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Kizlar ayin 4u bat ve bende hic bi adet belirtisi yok 5gun once kan testi yaptirdim negatifti ama bugun tansiyonum dustu basim dönüyodu.hic adet zamani bu kadar belirsizlik yasamazdim mutlaka hangi gun adet olursam bilirdim adet olacağımi..nedem böyle olmustur sizce

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın ben Antalyada yaşıyorum burada vitale diye bir hastane orada Ali Fuat ŞENGÖR isimli bir kadın doğum doktoru var çok iyi bir doktor yurt dışından bile hastaları var isterseniz internetten araştırın Allah yardımcınız olsun

Merhaba kızlar sözlümle 50 gün önce sürtünme yoluyla ilışki yaşadım .ilişkiden 1hafta snra adet oldum. Adetimden 1hafta sonra sinüzit nedeniyle hap kullandım günde iki defa olmak üzere, meiact 200mg., erdostin 300mg. ve aferin kullandım 1hafta kadar. hapları kullanmaya başladıktan 4günsonra tekrar adet oldum. Ama tam bir kanama değildi toprak rengi akıntı geldi 4gün boyunca. şuan o lekelenmenin ardından 38gun gecti ve hala adet olmadım bunun nedeni kullandıgım haplarmı yoksa hamile olabilirmiyim? lütfen yardımcı olun

Mu
Mutlaka kan testi yaptir icin rahat etsin ama kizsan bence hamile kalma ihtimalin yok icine yada ustune bosaldimi ilaclardan adet olmus olabilirsin zaten okadar ilaca bebek durmaz dusururdun..icin rahat olsun ama kadin doguma gt kac gun adetin geciktyse soyle muane ederler ve adet ssöktürücü verirler gecmis Olsun

Merhabalar kızlar 2 defa konu açtım pek çok başlığa yazdım kimse yardımcı olmadı bi konuda yardımınıza ihtiyacım var öncelikle mart ayının 15inde adet oldum ve adetim bittikten ertesi gün SAĞ kasığımda batma ağrı vb bşy oluştu ve beyaz yumurta sarısı gbi akıntm vardı geçen hafta doktora gittim doktora gittim ilk önce vajinitin var dedi sonra alttan ultrasonla muayne etti bişeyler görmş olcakki adet tarihmi falan sordu daha snra kanda gebelik testi istedi vajinitin var ama gebe olabilirsin ilaçlarnı sonuca göre yazarm dedi gönderdi ben sonucu bekleyemeycğm için başka bir yerde yaptrdm ve oradaki doktor kesnlkle gebe değilsn dedi şuanda adetime 6 gün var SAĞ kasık ağrım ara ara devam ediyor ve belim ağrıyor ayriyetten dünden beri sarımsı yeşile kaçan bi renkte akıntım var. Onun dışında göğüslerimde şişknlk batma mide bulantısı falan hiç olmadı.Bu sabahta idrar testi yaptım o da negtif çktıı sizce hamile mym ???

Elbette regl olmadan her zaman ihtimal var canım. Yumurtlama dönemleri ilişki olduysa daha yüksek ihtimal.
3-4 gün sonra idrar testi yap derim.

Elbette regl olmadan her zaman ihtimal var canım. Yumurtlama dönemleri ilişki olduysa daha yüksek ihtimal.
3-4 gün sonra idrar testi yap derim.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim
Birde bazıları adet gecikmesi olmadan gebelik belirtisi olmaz diyor bazılarıda ilişkiden 1hafta sonra başlar diyor kafam karıştı

Yanıtınız için çok teşekkür ederim
Birde bazıları adet gecikmesi olmadan gebelik belirtisi olmaz diyor bazılarıda ilişkiden 1hafta sonra başlar diyor kafam karıştı
Kişiden kişiye değişir bu olay. Kesinlikle kıyas yapmamak lazım. Hepimizin adet döngüsü, yumurtlama tarihi farklı. Bu nedenle bebeklerin rahime geçiş süreleri de farklı. Kimisinde adetten önce gebelik belli olurken kimisinde de 1 hafta 10 gün sonra belli oluyor.

Cnm benimde adetim bu ayin4undeydi hala adet olmadım ve hiç adet belirtim yok.bazen karnim agriyo gbi ama adetim hic gecikmezdi gecen hafta bugun kan testi negatifti dun bi hemsire arkadasim daha belli olma dedi sizce kan gun sonra anlasilir gebelik varsa

Geç döllenme olduysa belli olmaz reglinizden 10 gün geçtikten sonra hala hastalanmadıysanız dra görünün

kızlar merhaba... doktorum bana 13. günümde yumurtamın çatlayacağını söyledi bu ay. normalde yumurtlamadan 15 gün snra adet olurum. ama bgn 17. günüm.. hala adet olmadım ve beyaz akıntım var bide çok uyku halim.. normalde adete yakında ishal oluyorum ayıptır sölemesi ama hala kabızlık çekiyorum. sizce bu belirtiler varmı? acaba doktorun dediği gün çatlamadı mı diye de düşünüyorum

Yalnız benim bahsettiğim belirtiler mart ayındaki adetimden hemen sonra başladı belirtiler olduğuna göre idrar testindede çıkması gerekmezmi ? Kanda yada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…