Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Yalnız benim bahsettiğim belirtiler mart ayındaki adetimden hemen sonra başladı belirtiler olduğuna göre idrar testindede çıkması gerekmezmi ? Kanda yada
Arkadaşım belirtilere hiç kafa yorma. Geçen ay ben de aynılarını yaşadım. Aklına gelebilecek tüm belirtiler vardı hatta 2 gün reglim bile gecikti ama maalesef. Yumurtlama tarihini tam bilmen gerekli o tarihten 10 gün sonra kanda çıkıyor. 12-14 gün sonra idrar testinde. 14 gün sonra gebe değilsen regl oluyorsun zaten.

OTE="blueflower, post: 40355692, member: 142741"]Benim de 9 günüm var :KK45:
Dun Gece adet oldum ben ya:KK43:[/QUOTE]
Canın sağolsun. Demek ki geç yumurtlamışsın bu ay ki ondan geç regl oldun. Ovulasyon testi al ve bu ay o şekilde takip et yumurtlamanı.

Dun Gece adet oldum ben ya:KK43:
Canın sağolsun. Demek ki geç yumurtlamışsın bukiye ndan geç regl oldun. Ovulasyon testi al ve bu ay o şekilde takip et yumurtlamanı.[/QUOTE]
Cnm 20 aydir her ay gunleri bos gecmiyoruz adetim bittikten sonra gun asiri iliski yasiyorum ama olmuyo yani yumurtlama gunlerimdede iliskiye giriyoruz 1 saatte yataktan kalkmiyorum artik daha napayim bilmiyorum civanpercemi otu hamile kalmayi kolaylastiriyomus bu sitede okudum bu ay onu deniycem ins olur

Canın sağolsun. Demek ki geç yumurtlamışsın bukiye ndan geç regl oldun. Ovulasyon testi al ve bu ay o şekilde takip et yumurtlamanı.
Cnm 20 aydir her ay gunleri bos gecmiyoruz adetim bittikten sonra gun asiri iliski yasiyorum ama olmuyo yani yumurtlama gunlerimdede iliskiye giriyoruz 1 saatte yataktan kalkmiyorum artik daha napayim bilmiyorum civanpercemi otu hamile kalmayi kolaylastiriyomus bu sitede okudum bu ay onu deniycem ins olur[/QUOTE]
Eşin ve sen tahlil yaptırdınız mı peki ?

Cnm 20 aydir her ay gunleri bos gecmiyoruz adetim bittikten sonra gun asiri iliski yasiyorum ama olmuyo yani yumurtlama gunlerimdede iliskiye giriyoruz 1 saatte yataktan kalkmiyorum artik daha napayim bilmiyorum civanpercemi otu hamile kalmayi kolaylastiriyomus bu sitede okudum bu ay onu deniycem ins olur
Eşin ve sen tahlil yaptırdınız mı peki ?[/QUOTE]
Yaptirdik cnm hic bi saglik problemimiz yok esimin sperm sayilari normal benimde tuplerime bakildi onlardada bi problem yok 3kez klomen ve 2 kere catlatma ignesi oldum ama nafile inatci cikti bu bebis gelmiyo iste :)

Hanimlar ben simdi ne yapayım.2 gün önce yani cuma günü beta hcg değerim 1146 cıkmistı, bugun dr. randevum vardı ve keseyi gorecektik ama ortada hala kese filan yok.Karindan da vajinadan da bakildı ama Yok Yok.Dr. simdiye kadar görünmeliydi dedi.Bat tarihimin üzerinden tam 12 gün geçti.Hiç umudum kalmadı artık.

rdaimumutlu, post: 40475507, member: 444800"]Hanimlar ben simdi ne yapayım.2 gün önce yani cuma günü beta hcg değerim 1146 cıkmistı, bugun dr. randevum vardı ve keseyi gorecektik ama ortada hala kese filan yok.Karindan da vajinadan da bakildı ama Yok Yok.Dr. simdiye kadar görünmeliydi dedi.Bat tarihimin üzerinden tam 12 gün geçti.Hiç umudum kalmadı artık.[/QUOTE]
Cnm uzulme belki daha cok kucuk olduguicin gorunmemistir bence baska bi doktora daha git ins iyi haberleer alirsin icini ferah tut.endise bebegide etkiler

6+0 haftalik gebeyim ve kese ilk kez bugun gorundü.Yalnız kesenin boyutu nerede yaziyor ve boyutu sizce normal mi bakarmisınız rica etsem. Foto yuklüyorum

Eklentiler

• 2015-04-15 18.02.17.jpg
    2015-04-15 18.02.17.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 73
6+0 haftalik gebeyim ve kese ilk kez bugun gorundü.Yalnız kesenin boyutu nerede yaziyor ve boyutu sizce normal mi bakarmisınız rica etsem. Foto yuklüyorum
bırsey sorabılırmıyım gebelıgınızı ogrenmeden once mesela adet olmaya yakın ınsan bıraz daha belkı agresıflesır tuhaflasır pekı aynı durum hamıle oldugunuzu ogrenmeden oncesındede oldumu

bırsey sorabılırmıyım gebelıgınızı ogrenmeden once mesela adet olmaya yakın ınsan bıraz daha belkı agresıflesır tuhaflasır pekı aynı durum hamıle oldugunuzu ogrenmeden oncesındede oldumu
ruh halimde hicbir degisiklik olmadi ama fiziken belim hic ağrımadığı kadar cok agridı ve ardindan adet olacakmışim gibi kasiklarim ve göğüslerim agrimaya basladı

Cnm nette 1yada1.5mm olur diyo fasulye kadr bile yok annesi:)kac mm oldguna takma saglikla dogsun diye dua et hayirli oosun ve bu sitede hamilelik takvimi var orda bebegin nasil gelistigi yaziyo takvimi olustur bence

Cnm nette 1yada1.5mm olur diyo fasulye kadr bile yok annesi:)kac mm oldguna takma saglikla dogsun diye dua et hayirli oosun ve bu sitede hamilelik takvimi var orda bebegin nasil gelistigi yaziyo takvimi olustur bence
Çok haklısınız.10 gün sonra dr. randevum var inşallah dediğiniz gibi sağlıklı bir gebelik geçiririm

6+0 haftalik hamileyim ve bugun ilk kez gebelik kesem gorundü.Yalniz biraz once hafif acık kahverengi lekelenmem oldu.Başımda adet olacagım zamanlardaki gibi cok agriyor.Ne yapmaliyim bilmiyorum.Bu durum normal mi yoksa acile gidip muayene olmam gerekiyor mu?

6+0 haftalik hamileyim ve bugun ilk kez gebelik kesem gorundü.Yalniz biraz once hafif acık kahverengi lekelenmem oldu.Başımda adet olacagım zamanlardaki gibi cok agriyor.Ne yapmaliyim bilmiyorum.Bu durum normal mi yoksa acile gidip muayene olmam gerekiyor mu?
cnm basin dayanilmiycak gibiyse acile git ama hamilelikte lekelenme oldugunu hep duymustum.ben hic hamile kalmadim ama bu siteden cok bilgim var :) hem hamileyken minoset ve parol agri kesici iciliyo diyede biliyorum sen yinede buyuklerine sormadan icme

Ben de bir şey sorayım. Bu ay ilk defa test yaptım. Yumurtlamamı yakaladım. Adet 4 Nisan'da bitti. 6-7 nisan ilişki oldu. 9 Nisan'da testte çift çizgiyi yakaladım. O günü değerlendirdik. 10 Nisan'da hafif siliklik vardı. O günü de değerlendirdik. O günden bugüne de göğüslerime dokunamadım çok hassaslardı. Kasıklarım sızladı hep batma oldu ara ara özellikle sol tarafımda, bacaklarımda da bi haftadır bi çekilme oluyo iğne yemişim gibi sanki. :eek: bu da özellikle solda oldu
Birkaç defa da belime bıçak saplanıyor gibi oldu yine sol tarafımda. Bat I'm 27 nisandı bu sabah lavaboda kırmızı açık pembe arası bi şey gördüm selpakta bu ne kanaması ki acaba günüm hiç şaşmazdı ama daha üç günüm var. Ve hala göğüslerim hassas sol kasığım da sızlıyor :KK43:

Arkadaslar bana da akil verirmisiniz ben 23 nisanda yani dun adet olacaktim fakat pazar gece oldum kahverengi şeklinde ptesi salı adet kanamasi oldu belim agriyarak goguslerim de cok fena agri var kasiklarimda. dun adet gunumdr yolculuk yaptim cok midem bulandi 2 gun disinda hala kahverengi oluyo 1 yildir da deniyoruz olmuyo bise diyin

Kizlar adetim geçeli iki gün oldu ama idrar testim negatif şimdi çok açık renk pembe akıntı içinde çizgi halinde kırmızılık vardı nedir bu acaba hamile olmam mümkün mü inşallah

Kizlar adetim geçeli iki gün oldu ama idrar testim negatif şimdi çok açık renk pembe akıntı içinde çizgi halinde kırmızılık vardı nedir bu acaba hamile olmam mümkün mü inşallah
merhaba arkadaşım,
bu forumda bayagı bi konu okudum ve pekçok kişide bu tarz bişi oluşmuş yerleşme lekesi diye adlandırılan kiminde kahverengi kiminde pembe şeklinde..
geç döllenme olabilir ,oyüzden testte görünmemiş olabilir,
gününde geçmiş istersen bir iki gün daha bekleyip yine tekrarla yada sabredemiyorsan kan tahlili yaptır canım..

esas dikkatimi çeken aynı şey bendede oldu
çarşamba günü adetin 22. günü(sat 1 nisan) dışardaydım sandımki adetim başladı bel bacak kasık agrısı eve bi geldimki (özür dilerim biraz tiksindirici ama)sarıya dönük akıntı içinde kırmızıya dönük pembemsi kahverengimsi mi desem bilemediğim çizgi aynı senin tarif ettiğin gibi..

benim döngüm düzensiz oldugundan bişide diyemiyorum(25/26/27/28 olabiliyor) o günden beri heran olacak gibiyim yani pazartesiden beri adet belirtilerim var dayanamayıp cuma(25. gün) test yaptım - çıktı bekleyip gecikirse kan tahlili yaptırıcam sanırım..

X