Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
belki olabilirsn ama idrarda çıkmaması gayet normal benmde öyle belirtiler olmuştu
ayy canımm sağol yazmışsın ama o dönem regl oldum :/ şimdide bat'a var 2 gün
her ay 10 gün kala göğüsler sızlardı, bu ay iç bulantım var bayadır ve göğüsler 2 gün önce başladı sızlamaya Bata kaldı 2 gün bakalım noolcak fıttırıcaaammmmmm

az kalmış hayırlısı inşallah bu sefer güzel haberini duyarız:)

Merhaba hanımlar ablam gebelik Testi yaptırmıştı sonuç 4.45 çıkmış sonuç pozitifmi oluyor acaba

Melissamm Mhb bende regl günümü bekliyorum ama aynı senin gibiyim bende hiç bir regl belirtim yok sadece sağ kasık ara sıra ağrıyıp geçiyor

Bat tan sonraki gün ünü cok mrk ediyorum bizede haber ver heyecan ile bekliyorumm

tamam kuzumm inşallah hepimiz hamişizdir bat bugün beklemedeyim daha gelen giden yok
Durumlar ne alemde kızlar bat günü gecen varmı ? Ben neye göre hesaplıcam hala kararsızım tabi son 2 aya göre hesaplarsam geçti 28 güne hesap yaparsam bu gün olmam gerekiyordu

arkadaşlar adet günümü 15gün geçti. gebelik testi yaptırabilirim erken değil değil mi ?*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…