Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
az önce yaptım idrar testini.Negatif çıktı.Pozitif olsa sanırım bu kadar güne gözükürdü :KK51:
Benim de idrar testin de görünmemisti 2 gün sonra kan testi yaptırdım 5 haftalik hamile çıktım tatlım o kişi den kişiye değişiyor 15 gün az bi zaman değil yani 2 . 3 gün olsa neyse ihmal etme bence sana kalmış

Benim de idrar testin de görünmemisti 2 gün sonra kan testi yaptırdım 5 haftalik hamile çıktım tatlım o kişi den kişiye değişiyor 15 gün az bi zaman değil yani 2 . 3 gün olsa neyse ihmal etme bence sana kalmış
Evet bu hafta doktora gideceğim kesin .teşekkr ederimm :KK5:

arkadaşlar regl tarihime 5 gün var. ama gögsümde koltuk altına dogru bölümde agrı sızlama ar. idrar sıklıgım cok arttı. sizce bu bir belirti saylırmı :)

arkadaşlar regl tarihime 5 gün var. ama gögsümde koltuk altına dogru bölümde agrı sızlama ar. idrar sıklıgım cok arttı. sizce bu bir belirti saylırmı :)
Benimde 5 gun var :KK5:
Valla bende bi cok belirti yasadim cnm. Lekelerim oldu, kasiklarim belim agriyo. Dr a gittim bu sabah. Bise soylemek icin erken dedi:KK34:

Rahmin icine bakinca 4 5 yumurtan var dedi. Bu nedemek acaba, o an aklima gelmedi sormak

Benimde 5 gun var :KK5:
Valla bende bi cok belirti yasadim cnm. Lekelerim oldu, kasiklarim belim agriyo. Dr a gittim bu sabah. Bise soylemek icin erken dedi:KK34:

Rahmin icine bakinca 4 5 yumurtan var dedi. Bu nedemek acaba, o an aklima gelmedi sormak

doktorun dediği gibi yumurtan varsa bugünlerde ilişkiye girersen hamile kalma ihtimalin yüksek demek..

yani benim bildiğim yumurtan varsa ve yumurtalar henüz çatlamamışsa ovulasyon günün gelmemiş demektir ama senin adet döngüne göre yumurtlaman 10 gün kadar gecikmiş gözüküyor. doktor başka bişeyden bahsetti mi? herhalde kan testi istemiştir. umarım güzel haberler alırsın :)

yani benim bildiğim yumurtan varsa ve yumurtalar henüz çatlamamışsa ovulasyon günün gelmemiş demektir ama senin adet döngüne göre yumurtlaman 10 gün kadar gecikmiş gözüküyor. doktor başka bişeyden bahsetti mi? herhalde kan testi istemiştir. umarım güzel haberler alırsın :)
Doktor catladi vs biseler demedi. Sadece bunlar yumurtalarin diye gosterdi ekrandan. Kan testi istedi ama ben smdiden negatf cikar diye yaptrmadim. Pazartesi insallah yaptiracagim. + veya - ozman daha kesin sonuc olur diye dusundum.

Kızlar kızlar ben geldim sizi de çok özledim :) günüm geçti 2 günde.bir test yapıyorum ama hic ikinci çizgiyi göremiyorum hayali bile yok . bel ağrısı çekiyorum okadar sizce ne yapmam lazım bu ay çok.heveslendim

kızlar çok heycanlıyım adetim 3 gün geçmiş bu ay o kadar boş vermiştim ki artık adet tarihimi bile hatırlamıdum iş yerinde ki kızlar olunca anladım geçtiğini sabah ateşimi ölçtüğümde 36,8 di ama test için akşamı beklemek zorundayım bu seferde negatif çıkmaz umarım

kızlar benimde bir sorum var yeni katıldım aranıza.. yeni hamileyim .. biz eşimle prezervatifle korunduğumuz halde hamile kaldım ikimizde çok şaşkınız hiç beklemiyorduk.. sizce nasıl oldu böyle birşey yada eşim son anlarında takıyordu başında değil belki de bilerek yaptı ama yapmadım diyor aklımız karıştı yani ... :S

kızlar benimde bir sorum var yeni katıldım aranıza.. yeni hamileyim .. biz eşimle prezervatifle korunduğumuz halde hamile kaldım ikimizde çok şaşkınız hiç beklemiyorduk.. sizce nasıl oldu böyle birşey yada eşim son anlarında takıyordu başında değil belki de bilerek yaptı ama yapmadım diyor aklımız karıştı yani ... :S
canım zevk suyunda bile azda olsa sperm varmış belkide eşin afedersin (boşalacağı zaman bir damlada olsa içeri kaçırmış)ve öyle prezervatif takmış olabilir benim komşumun bebeği küçüktü oyüzden 2ciyi şimdi düşünmüyodu ama eşi içeri bir damla kaçırmış şimdi 4 aylık hamile.. bence mutlu ol ben 15 aydır hamiile kalmaya çalışıyorum denemediğim yöntem kalmadı Allah sağlıkla doğurmanı nasip etsin canım darısı başıma

Kizlar adetime 10 gun var fakat midem hafif bulaniyor ,psikolojik olabilir mi bulanmasi

Merhaba kizlar fikirlerinize ihtiyacim var. Son reglim 4 kasimdi. Bugun hcg kan testi yaptirdim. Sonuc: 1.32 negatif cikti. Bir sonraki reglim 1 yada 2 aralik. 7 8 gun var. Acaba hamile olabilir miyim. Bu hafta internette 3 hafta hamilelik yaziyo. Bu sekilde degerleri olup hamile olan var mi. Ne yapmam lazim kizlar:110::KK42:

Arkadaşlar Merhaba aranıza yeni katildim Allah hepimizr sağlıklı bebişler versin :emir_bebek: Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mii ? 6 aydur bebek ddüşünüyoruz bu aydan çok umitliydim amaa geçen hafta cuma günü kan testi negatif çıktı ddün adet günümdü amaoolmadım kasıklarımda ağrı var baya belimde ağrıyor ve 3 gündür ara ara kahverengi akıntım var tamam adet oldum diyorum bakıyorum hiçbirşey yok abah evde test yaptım negatif çıktı :KK43: şuanda benim durumum nr benim gibi olupta hamile olduğunu öğrenen var mı ? :KK43:

Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim.
Benim bat 26 kasım yani bugün. Ben 22 kasımda (adetime 4 gün kala)) dayanamayıp kan testi yaptırdım hcg değeri 32,98 çıktı.
Sizce hamilemiyim?

Arkadaşlar Merhaba aranıza yeni katildim Allah hepimizr sağlıklı bebişler versin :emir_bebek: Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mii ? 6 aydur bebek ddüşünüyoruz bu aydan çok umitliydim amaa geçen hafta cuma günü kan testi negatif çıktı ddün adet günümdü amaoolmadım kasıklarımda ağrı var baya belimde ağrıyor ve 3 gündür ara ara kahverengi akıntım var tamam adet oldum diyorum bakıyorum hiçbirşey yok abah evde test yaptım negatif çıktı :KK43: şuanda benim durumum nr benim gibi olupta hamile olduğunu öğrenen var mı ? :KK43:
kan testi yaptır adet gününü geçtiyse yüzde yüz doğru çıkıyor

X