Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
arkdaslar merhba bn yeniyim .. aderime 6 gun var gohuslerim damarlasti uclar koyu kasiklarimda agriyo 1 bucuk haftadir bu boyle hamile miyim yaaa:KK58:

Arkadaşlar adet sonrası (8-10 gün sonra) gelen sarımtırak sümüksü akıntı nedir acaba. İlk geldiğinde çok yoğundu ve ertesi gün azalmış ama devametmişt. Önceden beri ara ara olurdu ama şimdi acaba yumurtlama dönemi mi die merak ettim. Bazı yerelrde böyle okudum. Ya da acaba birlikteliğimden sonra olu onunla bir ilgisi var mı? Şuan 3 gündür bu akıntı var bende.

Adetime 1 gün kala Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik prezervatif yırtılmış boşalmadan farkettik ama sıvı akışı olma ihtimalinden dolayı 5 saat içinde Ella ilacını kullandım ve o gün adet gördüm. 1 ay sonra adet belirtilerim 1 gün oldu ve şu an tam 4 gün gecikti? Hamile kalmış olabilir miyim? Lütfen yardımcı olun lütfn.

Adetime 1 gün kala Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik prezervatif yırtılmış boşalmadan farkettik ama sıvı akışı olma ihtimalinden dolayı 5 saat içinde Ella ilacını kullandım ve o gün adet gördüm. 1 ay sonra adet belirtilerim 1 gün oldu ve şu an tam 4 gün gecikti? Hamile kalmış olabilir miyim? Lütfen yardımcı olun lütfn.

Hamile olman imkansız, için rahat olsun. Ella yüzünden gecikmiş adetin çünkü döngüyü bozuyor. Doğum kontrol hapı kullanmanı öneririm :)

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim :110: 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Geçen ay başladık bizde bebiş çalışmalarına ama ilk ay hüsrandı :KK43:
Bu ay da adet bitiminden itibaren gün aşırı çalışmaya devam..
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
Hamile olabilir miyim :/

Arkadaşlar adet sonrası (8-10 gün sonra) gelen sarımtırak sümüksü akıntı nedir acaba. İlk geldiğinde çok yoğundu ve ertesi gün azalmış ama devametmişt. Önceden beri ara ara olurdu ama şimdi acaba yumurtlama dönemi mi die merak ettim. Bazı yerelrde böyle okudum. Ya da acaba birlikteliğimden sonra olu onunla bir ilgisi var mı? Şuan 3 gündür bu akıntı var bende.
evet canım yumurtlama döneminde oluyo.akıntın bitene kdar gün aşırı ilişkiye gir.

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim :110: 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Geçen ay başladık bizde bebiş çalışmalarına ama ilk ay hüsrandı :KK43:
Bu ay da adet bitiminden itibaren gün aşırı çalışmaya devam..
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
Hamile olabilir miyim :/
belki olabilirsn ama idrarda çıkmaması gayet normal benmde öyle belirtiler olmuştu

Arkadaşlar kafam karışık biraz aklımda deli sorular o_O gebelik testlerini ne zaman yapsak doğrudur regl günü mü geçince mi bir de akşam yapılırsa olurmu?

Kizlar kafayi yiyicem ya bn bebis istyrum 1 hftadr kasiklarim agryor belim agriyor sik idrara cikiyrum migdemde eksime var idrar testi yaptrdim dun negatif cikti acaba hamilemiyim adetime de 8 gun var bunlar gevelik belirtisimi acaba

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Çocuk düşünüyoruz 2 aydır. Pazar gunu adet olmam lazımdı. Açık kahverengi(1 yemek kaşıgı miktarı) bi akıntı geldi. Üzüldüm dedim adet oluyorum yine. Ama sonra kesildi. Ogunden buzamana kadar ne gelen var ne giden. Arada bi çok az sarı akıntı geliyo. 3 gun oldu kan gormedim. Kasıklarımda batma var, ozellikle ayaga kalktıgımda, bir de gogus uclarım sızlıyo. Hamile olabilir miyim. Testi nezaman yapayım. Biraz daha mı bekleyeyim :110:

Sevgili H_B kan yerlesme kanamasi degil...cunku yerlesme kanamasi regle en fazla yedi en az uc gun kala gelir ama senin rrgl olman gerekeen gun gelmis tabii tarihten eminsen...bir de kadinlar enede bi iki kez yumurtanin kistlesmesi durumu yasayabilirler bu normal bisey reglle beraber yokolur ama biraz agrili rrgl olabilir ayni zamanda kasikda batma gerginlik vs belirtileri olabilir ve kahverengi kesik kesik lekelerle kanama baslar...regk gunun grcmis test yapabilirsin insallah hamilesindir canim :) bu isler belli olmaz

Kizlar kafayi yiyicem ya bn bebis istyrum 1 hftadr kasiklarim agryor belim agriyor sik idrara cikiyrum migdemde eksime var idrar testi yaptrdim dun negatif cikti acaba hamilemiyim adetime de 8 gun var bunlar gevelik belirtisimi acaba

Bize beynimizin bi oyunu bu :) bekleditimiz icin boyle olabiliyo rahatlamak lazim biraz sakinlesmeli :) maalesef ki regl belirileri ile gebelik belirileri birbirine cok benziyo tam dort kere hamilr kaldim :) ikisinde hoc brlirtim bilr olmadi diger ikisinde ise asiri uyuklama hali ve sabah en erken saatte hafif bulanti o da yemek yiyincr ecio yani gun boyu surmuyo gebeligin ilk basindayken tabii...goguslerde dolgunluk yururkrn bilr acir boyke uclari ama ddidm ya dort hamileligin birinde bu belirtileri cok yogun yasadim diger ikisi hic belirtisiz di birinde de sadece goguslerim acimisti ama regl olmadan once de olurdu o bazrn yani canim akisina birak brbis icin deil zevk icin asna fisna sloganiniz bu olsun :KK70:

7+1 haftalik hamileyim de su hamilelil belirtileri nasil oluyor hergun tum belirtiler yasaniyormu yoksa bigun olan diger gun olmayabilirmi? mide bulanti kusmam hic olmadi. tiksinmem vardi gecti. sik idrara cikiyordum gecti. bi kasikta adet olacakmis gibi hafif agri var bide goguslerim dolgun okadar. biseyler ters gidiyorsa diye korkuyorum.

Bize beynimizin bi oyunu bu :) bekleditimiz icin boyle olabiliyo rahatlamak lazim biraz sakinlesmeli :) maalesef ki regl belirileri ile gebelik belirileri birbirine cok benziyo tam dort kere hamilr kaldim :) ikisinde hoc brlirtim bilr olmadi diger ikisinde ise asiri uyuklama hali ve sabah en erken saatte hafif bulanti o da yemek yiyincr ecio yani gun boyu surmuyo gebeligin ilk basindayken tabii...goguslerde dolgunluk yururkrn bilr acir boyke uclari ama ddidm ya dort hamileligin birinde bu belirtileri cok yogun yasadim diger ikisi hic belirtisiz di birinde de sadece goguslerim acimisti ama regl olmadan once de olurdu o bazrn yani canim akisina birak brbis icin deil zevk icin asna fisna sloganiniz bu olsun :KK70:
Ay cokkk guzel soylemissinde iste olmuyor ya ben aslinda ilk defa kendimden supheleniyrum ilk defa boyle oluyor adetimde cok duzenlidr gunleride sabityir hic boyle agri szi da olmazdi galiba ondan kaynaklaniyor birazda biomiyorum ama hayrlisi yine insallah

öncelikle bu sayfayı açtıgınız için teşekkürler :)
benim sorum su kızlar ;
agustos ayında evlendim.. ve eşimle bebek istiyoruz ve korunmuyoruz.. ağs ayında 30,eylül 24,ekim 24 günde bir regl i oldum bu ayda regli olmama 28 gün hesaplarsak 5 gün var.. 24 gün dersek olmalıydım.. ama hiçbir regl i belirtim yok sadece sağ kasıgımda hafif bir ağrı var acaba test yapsam bi sonuç olurmu :KK43: sizlere danışmak istedim insan bu tip olaylarda birileri ile konuşmak istiyor.şimdiden teşekkürlerrr :))

benim sorum su kızlar ;
agustos ayında evlendim.. ve eşimle bebek istiyoruz ve korunmuyoruz.. ağs ayında 30,eylül 24,ekim 24 günde bir regl i oldum bu ayda regli olmama 28 gün hesaplarsak 5 gün var.. 24 gün dersek olmalıydım.. ama hiçbir regl i belirtim yok sadece sağ kasıgımda hafif bir ağrı var acaba test yapsam bi sonuç olurmu :KK43: sizlere danışmak istedim insan bu tip olaylarda birileri ile konuşmak istiyor.şimdiden teşekkürlerrr :))
senin hastaligin 28degil 30-32 gunde bir oluyor en aZ tarihlere bakarsan. yani hastaligina en az 10gun var 28gun bile desek. yumurtlaman anca oluyordur daha belli olmaz canim.

benim sorum su kızlar ;
aaa 24gunde birmis bende oldugun tarihleri yazdin sandim pardon :-) ama yinede birgun adet donemini gecince yap idrarsa. kansa cikabilir.

hamile olduğunda mutlaka göğüsler ağrıyomu? bende hiç sızlamıyor. her zaman adetden önce dolgunlaşırdı ağrırdı. şimdi adet günüm de geçti. amma hiç belirti yok. sadece fazla uyku var. ve mide bulantısı. bide sağ kasığım ağrıyo arada bir. adet günümde test yaptım negatif çıktı. benim durumumda olan varmı? ben adetden önce yerleşme kanaması yaşadım galiba 4 gün hafif kanamayla kahve rengi lekeler geldi. normalde 7 gün sürüyo adetim

X