Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bellecim iyi aksamlar canım.
canım senin kızce daha saglam basamaz canım. bel kemikleri daha güclenmedi annesi. o yüzden saglam basamaz henüz...

ıyı geceler tatlım ya yasıtları hep bastıgını soyluyor annelerı ama canım ya ne zaman tam basablır pekı?

neslimmm geçmiş olsun gülümm..Allahın izniylee hiçbişeyciği yoktur egenin inşallahh..
annelik hem çok güzel..hem çok hastalıklı bi duygu yaa...öylemi böylemi şöylemiiiiiiii....
pööööööffff...

ıyı geceler tatlım ya yasıtları hep bastıgını soyluyor annelerı ama canım ya ne zaman tam basablır pekı?

canım böle seyleri dert etme bitanem. kemikleri henüz çok ince.
herkeste farklılık gösteren durumlar olabilir. mesela bazı bebekler emeklemen yüyür. mesela yasında diş cıkaranlar bile var.. gibi gibi....

Nike anta BA 3176-040 - Bizdeuygun.com - Gvenli ve Uygun Alveri
canım ben bu tarz çantalar kullanıyorum,değişik renklerde.hem bana hem bebeklerime uygun.içleri çok geniş ve kullanışlı..bu tarzları bi araştır istersen. nike adidas bi bak işte :)

kıyamam merte ben ya..off vallahi insan ilaç bile vermek istemiyo ama mecburuz gecen yıl egenın ıctıgı ılacın haddı hesabı yok grıpten..bu yıl ben aşı olcam baba da sınıf oğretmenıyız ya hemen grıp oluyoz cocuklardan kapıyoz benım okul da buz gıbı ..hep hastalıkla gectı ...ama bu yıl mümkün oldugunca ilaçtan uzak tutcam ..yararı var ama zararı da çok ..ama mecbur kalıyo işte insan canım ..öksürük için ballı su falan ıyı gelır ılık ılık ve arada zeytınyagı içir bı tatlı kasıgı rahatlatır
evet hastalıklı bır duygu...katılıyorumm

evet bende böle sevıyorum..bıımde bunun bıraz buyugu var nıke ama suni deri yüzeyi..çok rahat gercekten hem de guzel gorunuyo..bebekler ıcın olanları bende sevmıyorum hele port bebelere gıcık oluyom ya..çocugu tepıyolar ıcıne...

günaydın kızlar..güzel hoş sohbetli bir gün geçirmek dileğiyleeeee.....yaaa kızlarrrr kuzey güney dızısıne bıttım ben ya...daha dogrususu o ıkı kardese bıttım yavvv:98:

Son düzenleme:
bu arada günaydın herkeslere
bugün çok yoğun bir gün beni bekliyor.. bebeklerin bakımının dışında temizlik yapıcam ve bi tanıdığıma oturmaya gidicem.. yorucu bir gün olacak ama kuzucularla eğlenceye dönüştüreceğiz bu günü

evet canım benimkide biraz daha büyüğü,tarzını göstermek için şettirdim o resmi portbebe olayına bende kıl oluyorum.sıkış tepiş yatıyor çocuk orda.bide bi sapından biri diğer sapından başkası tutunca uyuz oluyorum,yolu işgal ediyorlar

ayrıca kuzey güneye bende bayıldım.. hele ki dün akşam ki bade işçilin güneyi dudağından öpmesine bittim,aynısını bende yaptım

hadi bakalım sana kolay gelsin o zaman ..kız çiğdem 3 bebek le çok yoruluyorsundur nasıl uslular mı bari.ege tek başına evi mahvetmeye yetiyor ya...evet dudaktan öpme süperdi ama ben kıza gıcık olsum dün ilk defa izledim de resmen kız ka...peeenasıl da oynuyor yaa...

günaydınnnn kıslarrrrrrr nasılsınızzzz bakimmm

nesliii bende bittim kuzeyle güneyeee

bitilmez mi yaaaa aslanım kıvanç veeee sevdiğim tek tecavüzcüüüüüü bir arada toplanmışşş.eşim de biliyo ikisine bittiğimi hem hoşuna gıttı dızı hem de içten içe gıcık oldu ben ekrana yapışınca....

günaydın canlar...

çiçekcim nasılsın...

günaydınnn canımmmm sen nasılsın geçmiş olsun oğlusun nasıl daha iyidir umarım. evlat demi ne kadar tatlı onlara Rabbim korusun bi şey olacak diye insanın aklı çıkıyo vallahi..

nanecimm hoşgeldinn canımmmmm.geçmiş olsun ufak çaplı bi kaza atlatmışsınız.

neslimmm canımmmm egeye ve sana da çok geçmiş olsun.
endsilenme dicem ama biliyorum içi içini yiyodur şimdi senin.
Rabbim çaresiz dert vermesin inşallah...

topuklu haşgeldin bacımm sende senin bebeler de maşallah kocaman olmuşlarr ya.

yelizimmm nbr deden den varmı bi haber tatlım??

idill hayatımmm bahara verdiğin menü bana da biraz fazla geldi yaa.
özellikle de günde 4 kere 180 ml mama.
biliyomusun bilmiyorum ama ama sütlü olan mamalrda kabızlık yapıyo.

selizz yorma artık kendini bacımmm yaaa son günlere geldin artık keyfini çıkar birazcıkkk

günaydın kızlar..güzel hoş sohbetli bir gün geçirmek dileğiyleeeee.....yaaa kızlarrrr kuzey güney dızısıne bıttım ben ya...daha dogrususu o ıkı kardese bıttım yavvv:98:

evett canımm bencede güzel bir dizi tutacağa benziyor.
ama dünkü bölümün sonunu göremedim nasıl bitti :26:

oooo bacımmm yoğun bi gün olacak desene.
hadi bakalım önce temizlk sonraa gelsn gesmelerr.
o zaman size şimdiden iyi eğlenceler canımm

evet evet o öpmesii çok güzeldii ayrıca cemreyi hiç sevmedimm çok kabaa konuşmaları varr ne kuzeye ne güneye yakışıyoooo

nesliii ama çok yakışıklılarrrr

yorulmam mı hiç nesli yaa.. bütün gün hiç oturmuyorum..çocuklarla ilgilen,evi temizle,yemek yap, e bi de şimdi kışlıkları hazırlıyorum,turşu,reçel,domates rendesi bilmem ne.. valla kı.ım yer görmüyo desem yeridir.. öykü ve tuna emekliyor ve ben peşlerindeyim her daim..hele öykü tutunup tutunup kalkıyor,koltuğa tutunup sıralıyor..düşecek diye hep dibindeyim.. yoruluyorum ama çok zevk alıyorum onlarla ilgilenirken.. zaten bizim bütün günümüz beslenmekle geçiyor.. bazen tek tek bazende üçünü aynı anda besliyorum.. üff yoruluyorum işte

günaydın kızlar nasılsınız?

haklısınız aslında verdiğim süt bana da fazla geliyo 500ml'yi aşıyoruz 720ml veriyorum günde ama bahar hep süt istiyo napıcam ya...yani o öğle sütünü vermesem kıyamet kopar tam zamanında vermem lazım....

off kafam çok karışık

kızlar ben çanta kullanmıyorum....benim büyük bir kol çantam varr baharın biberonuymuş suyuymuş bezleriymiş onun içine koyuyorum yani iki çanta taşımama gerek kalmıyo

hoşbulduk canım evet büyüdüler teyzesi

sağol canım evet yoğun olucaz bugün
evet evet o öpmesii çok güzeldii ayrıca cemreyi hiç sevmedimm çok kabaa konuşmaları varr ne kuzeye ne güneye yakışıyoooo

nesliii ama çok yakışıklılarrrr

ayy evet cemre hem hiç güzel değil hemde çok salak..güneyle telefon konuşması nasıldı öyle..hele ki ajansa gitti ya ,provasında çok güldüm salaklığını koydu ortaya orda da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…