Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ParadiesAngel
Seliz
bellee
ciceklara+
melojj
aydemet26+
tinkerbell09

GÜNAYDIN KIZLARRRRRR

heyoooooooooooooo gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Günaydınnn yeni gelen hatunlarrrr

yeliz dedenin durumu biraz olsa iyimiş çok sevindimmm yaa allah acil şifalar versin

günaydın cnm evet dedemden haber var çok çok azda olsa ufacık bi gelişme olmuş ve tedaviye karşılık vermiş.zaten ilacı kesince uyanması bile büyük bir mucize canım dedem direniyor yaşamak içinn
ne güzel bir haber bu..allah yardımcısı olsun
oooh delirirsin artık ama kızın ablalık yapar artık
ParadiesAngel
Seliz
bellee
ciceklara+
melojj
aydemet26+
tinkerbell09

GÜNAYDIN KIZLARRRRRR

heyoooooooooooooo gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

günaydın sizlere de kızlarr hoşgeldiniz..

günaydın kızlar..güzel hoş sohbetli bir gün geçirmek dileğiyleeeee.....yaaa kızlarrrr kuzey güney dızısıne bıttım ben ya...daha dogrususu o ıkı kardese bıttım yavvv:98:

ayy o kızı çok aramışlarmıı yaaaaaa..dizi süper ama kıza acayip gıcık oluyorumm..ve kuzeyyyyyy... :98:
ahhhh...ben evliyim ben evliyimmm ben evliyimmmmmmm....

ay evet bende yapışıyorumm.....

bacularr fevzinin foto koycam buraya ama mesaj düzenleme paneli yok...geri kaldıramam..nasıl göstereyim size oğluşumu kızlarr...:26:

hoşgeldin hayatım ya..ooof evet dizi boyunca hayallere dalıyorum çok güzel çocuk allah için ..kusursuz bir güzellik allah verdi mi veriyor işte..ama kız güzel de bakışlarda biraz mallık var..ama zaten kız süper olsa erkekler ön plana çıkmazdı..ooof güney gercekte evli biliyonuz demi..şu yavuz bıngolun eski sevgılısı duygu bılmem ne onla evli...ama kıvanç bekarrrr.....tabi biz de anevliyiz..anca rüyamızdaaaa kavuşuruz
vallahi benimki de beren manyağı biliyorum o nedenle hiç çekinmiyorum bunları sölerken oooh canıma değsin...:76::76::76:

valla bende bu aldığım süslü takımı değiştiricem..bide saten yanii nie pamuklu almadıysam..ozaman hem nevresim takımı alayım pamuklu hemde uyku seti alayım..çünkü aşağı yaptırıyorum odasını hem aşağıda beşik olacak hemde yukarda..bolca ihtiyacım var bunlardan..aşağıdaki odada pek yatmıcak oraya uyku setini koyarım..
kaz tüyüne gelince normal sırt tüyünden almadık onlar bebeklerde alerji yapabiliyormuş biz gıdık tüyünden yapılanı aldık.oyüzden biraz pahallıya geldi.penelopeninkini aldım zaten.
elini altına koyunca sıcacık oluyor benim için bebeğimin üşümemesi çok öenmli gerçekten evim ısınmıyor..o uyku tulumundan bende alıcam..başka varsa böyle önerileriniz söyleyin ay bana insan başına gelmeden ne alacağını bilemiyor..

evet tatlım yaa hazırlıklarla uğraşıyoruz işte herşeyi çok son ana bıraktık valla.sen sakın öyle yapma çok yoruluyosun çünkü..maşallah senin oğluşunda kocaman olmuşş
benden sonra sıra sizde olacak...inş...
çantaya gelince ben nikedan aldım baya büyük içine herbişeyi sığacak gibi..hemde 79tl'ye aldım..normal bebek çantalarında birsürü bölme falan var gerek yok okadar ıvır zıvıra..

selizz yorma artık kendini bacımmm yaaa son günlere geldin artık keyfini çıkar birazcıkkk
canım heralde ben hiç keyfini çıkaramadan doğurucam..inş doğurduktan sonrası zor olmaz..
buarada 2.bebişi duydum ve çok sevindim...denemelere başladınızmı??
ayy şeftali reçelimi yaptın bayılırım ben yapamadım bu sene...nasıl yaptın kız tarifini versene..
buarada sana maşallah yaa 3 bebekle bide reçel falan yapıosun kış hazırlıklarını tamamlıyosun bravoo kız maşallahh....
iyi hadi gözün aydın tinkercimmm artık daha az yorulacaksın..
ParadiesAngel
Seliz
bellee
ciceklara+
melojj
aydemet26+
tinkerbell09

GÜNAYDIN KIZLARRRRRR
günaydın tatlım....

yapamadım yaa..halbuki daha önce yüklemiştimm...

Son düzenleme:

kızlar bu filmi izlediniz mi bilmiyorum ama kıvancın yabancı versiyonu bu eleman da filmin adı thor...tavsıye eder saygıyla sunarım efemmmmm...güzellikleri paylaşmak lazım...:98:

kız bi alemsin..bende kıvancı beğeniyorumda benim pek tipim değil ya çok sarı yani kızınca üzülünce çok kızarıyor..ama Allah için güzelll çocukkk..
buğra gülsoyun burcu karayla nasıl evlendiğini biliyormusunuz..buğra bu kızı taaa eskiden beri çok beğeniyormuş televizyonlardan.yavuz bingöllede ayrılınca demişki napın edin bu kızı bana yapın..burcu karanın haberi bile yokken bu kıza aşıkmış..burcu karada öğrenince oda abayı yakmış..bence buğra gülseoyda yakışıklı duygu karada çok güzel bir kız ben çok beğenirim..
ama elifinde dediği gibi dizideki kızı hiç beğenmedim

bence de canım en ıyısı kullanışlı seyler almak...sterılızator aldınmı...arzum kullanıyom ben memnunum aklıma da baska gelmedı...

bence de canım en ıyısı kullanışlı seyler almak...sterılızator aldınmı...arzum kullanıyom ben memnunum aklıma da baska gelmedı...

yok ona daha sıra gelmedi..şu perdesini halısını abajurunu bi halledeyimde.daha cibinlik alıcam.off çok eksik var daha al al bitmio..
ama arzumun sterilizatörü aklımda daha önce duymuştum senden alıcam..bide dönence alıcamda beşiğim eğri büğrü ya dönence uyarmı bilemedim..

ayy sinir yaaa.avatara koyayım dedimm...hata oluştu diyoo..neysee...bidaha denerimm.çamaşırlarını asayım oğluşunnn..gelirimm.öptümmmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…