Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Ay evet yaa ne kadar çabuk geçiyo dimi zaman dün neydik bugün ne olduk

evet hayatım artık nerdeyse hergün hissediyorumm özellikle acıckınca hiç durmuyobu kadar erkekn hissetmemin sebebi erkek olması ve haftasına göre önde gitmesi diye düşünüyorum bende...
valla damat geliyorr tosunumm benimm allahım kucaklamayıda nasip etsin hepimize...

Ay ay ay biz 15. haftamıza girmişiz artıııııııııııııııııııııııkkkk maşallah sıpama yaaaa

maşallahhhh sizeeeeyerimm sıpanı seninn..

slm kızlar nasılsınız?
bildiginiz gibi cuma akşamı ufak bir ameliyat geçirdim...çok şükür iyiyim şuan biraz agrılarım var o kadar..
hepinize çok çok teşekkür ederim beni merak etmişsiniz...
kaderimizde bunu da yaşamak varmış nasip böleymiş bilemeyiz şer gördüğümüz şeylerdede bir hayır vardır muhakkak...
maaelesef ilk tüpbbebek denememiz dış gebelikle sonlandı...aslında doktorumla konuştum dış gebelik riski tüpbebekde daha yüksekmiş ben %1 ihtimal oldugunu düşünüyordum ama öle deilmiş...çünkü embriyoları rahme yerleştrikten sonra doktorlar daha sonrasına müdahale edemiyorlarmış tüpler açık oluncada büyük bir risk oluşturuyormuş dış gebelik için..geçen hafta degerlerim gayet iyi yükselmişti hatta keseyide görmüştük ama doktor kesenin rahim içinde oldugunu ama sol tüpün agzına çok yakın bir yerde oldugunu sölemişti başka bir doktora yönlendirdi ankarada çok ünlü bir doktor sarp bey...sarp bey saolsun beni rahatlatmıştı ama cuma günü tekrar sarp beye gittiğimizde kesinlikle dış gebelik oldugunu ve hemen tedaviye başlanılması gerektiğini söledi...aslında ameliyat olmadanda dış gebelik giderilebiliyor iğne yöntemiyle ama sürekli takip gerekiyor anlayıcagınız uzun bir süreç bende istemedim hemen olsun bitsin istedim...önce çok üzüldüm kendimi tutamadım agladım ama şimdi çok daha iyiyim saolsun herkes çok destek oldu...inş birdahaki tüpbebek denememiz 3 ay sonra... doktor dinlenmem gerektigini söledi...3 ay sonra inş tekrar aynı şeyleri yaşamak nasip olmaz Rabbim her zaman hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin..
tüplerin tıkanık olması ne kadar iyi bişeymiş aslında tüpbebek için tabiki... tüplerimin tıkanık olmasını çok isterdim:))ne tuhaf dimi...bazen çok saglıklı olmak iyi deilmiş:)))
sizleri çok özledim ya doktor 14 gün rapor verdi evde yatıcam ohh degmeyin keyfime:)))burayada gelirim sık sık yoksa iyice sıkılır patlarım evde

canımmmm çok geçmiş olsun şimdi okudum ve öğrendim vallaaa yaaa.... böyle bir ihtimali hiç duymamıştım bilio musun? ama iğneli tedavinin çok zor ve tehlikesi olduğunu biliorum . en doğrusunu yapmışsın canım...dinlen şimdi en güzeli bahar hamişliği valla bak yanıoruz cayır cayr... her şerde bi hayır vardır, sonu güzel olacak .....

canımmm benimmm çok teşekkür ederimmm inş herşey güzel olucak inanıyorum ben...bende hiç bilmiyodum biliyomsun ve bu tedavinin sonunda bunları yaşayacagımı hiç ama hiç düşünmemiştim nerden nereye diyorum kendi kendime....
ama yapacak hiçbişey yok nasip işte...ewet iğneli tedaviyi bende istemedim zaten tüpbebek tedaviside sresli bir süreç bide iğneli tedavi sürecide eklenseydi üstüne zor toparlardım...bende iyi bir seçim yaptıgımı düşünüyorum bir gecede bitti herşey...
maşallah canım ya koccaman oldunuz sizde eee yazın daha zor tabi olsun valla insan kucagına alınca unutur herşeyi saglıklı sıhhatli dünyaya gelsinlerde gerçekten çektigimiz sıkıntılar hiç önemli deil...
bakalım 3 ay sonra neyle karşılasacagız:))seninde dogumuna çok az kalıcak o zaman inş

ben şimdi çıkıyorum canımmm benimmm...kendine ve bebişine çok iyi bak öptüm sizi...biraz dinleneyim ben agrılarım başladı yine görüşürz canımmm...

doğru sölüyosun herşey unutulacak kadar güzel ...hamile kalınca bitiyo diye düşünmeyin...her aşama her süreç bir öncekinden zor....ama çok zevkli eğlenceli...
en güzel mevsimlere denk geleceksin sende, bende aren imi kucağıma almış olurum o sıralar inşallah...
düşünüp kafanı bedenini yorma, hepimiz yaşıoruz bişilerrrr biliosun. sıkıntı stres yokkkk....

nanemm canım benim bir daha inşallah yaşamıycaksın aynı acıları inşallah bizde bebekelrimizi sağlıkla kucaklıycaz
bi gün hep diyorum ya güzel günler göreceğiz güneşli günler...Çok zor olsa da biraz daha sabretmemiz gerekıyor

kendine çok çok iyi bak seni seviyoruz tatlım...nane şekerimizsin sen bizim...kocaman öpüyorum

Teyzoslar özellikle Şero teyzemiz sana gelsin bu resim :)Eki Görüntüle 212173

maşallah sübhnallahh nur tanesi

canım herşeyin hayırlıs ne diyelim kısmet değilmiş..hayatta mutlu olmak istiyorsak nasıl diyeyim bir savunma mekanizması gibi belki de bazı şeylerin üstünde fazla durmamak lazım..hayırlısı de ve yenisi için umutlan sevin hayal kur...olacak de..güzel düşün bitanem ..oldu bitti ...sakın ama sakın kafanda kurcalama ..yaşandı ve bitti. çok zor bir süreç tüp bebek denemeleri...bir de üücü denemelere takılı kalıp ruhunu bunaltma oluır mu..ben inanıyorum 2. belki 3. deneme allah bilir...önemlisi ona kavuşman ..ve de kavuşacaksın yavruna..en önemlisi sperm ve yumurta varlığı çok şükürki mevcut...zamanı gelince minnakının gelecek konacak göbüşüne annsi...sadece sabır ..bu süreçte kafaı dağıt olur mu ...seni çok seviyoruz topiğimizin nane şekeri...

kızlar denizlideyim şu anda ınternet kafedeyim yanımda da oyun oynayan veletler var ..ne gunlere kaldık yahuil dısı tayını yapıyoruz eşimle dua edin de kurtulayım tokattan...öptüm sizleri fıstıklar ...bu arada egenın keyfı yerınde babannesıyle çok ıyı anlaştı
ama elınden pek yemıyor şu anda

nanemm,kuzum benimm çok geçmiş olsun,Rabbim bidaha aynı acıları yaşatmasın inşallah..
dediğin gibi herşeyde bi hayır vardır..ben de bundan sonra herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum..
inşallah 3 ay sonra senden güzel haberler mutlu haberler alırız,inşallah herşey yolunda gider
istediğin gibi olur..Rabbim bu kez sağlıkla nasip eder inşallah..tekrar geçmiş olsun canımcım
kendine iyi bak seni çok seviyoruz

nanem geçmiş olsun rabbim eksiğini almış tamamını versin moralinin iyi olmasına sevindim çok şükür sana bişi olmamış ya

günaydın kızlar
nanem tekrar geçmiş olsun canım Allahtan hayırlısı
tinkerbell09 canım iyi tatiller benim memleketime de uğra orlara kadar gelmişken canım ...
bizde kızımla iyiyiz güzel bir haftasonu geçirdik bavulumuzu hazırladık artık 7. ayın içindeyiz her ihtamale karşı hazırlayalım dedik onlarla ilgilendim yürüdük eşimle dondurma yedik yaramaz kızımızda hep yanımızda ben burdayım diye hissedirdi kendini
şimdide mesai başladı şube müdürmüz bugün geliyor geçen hafta izinliydi bakalım benim erken çıkma zisteiğim almış oluğum rapor ne ile sonuçlanıcak

canım benim çok çok geçmiş olsun.allahın izniyle biran önce toparlanır 3 ay sonrada yeni umutlara yelken açarsın inşallahh.dualarımız ve gönlümüz seninle bitanem seni çok sevioruzxzzz

Nane çok geçmiş olsun tatlım...umudunu kaybetme canımmm 3 ay sonrasını düşün ama hep iyimser ol...
Tinker iyi tatiller canım........

nasılsınız kızlar???

idilcim slm canım kendi adıma şükür iyi ve yorgunumm sen nasılsın

evet kızlarrrr gelelim bugünkü ocelerimeeee
tam bir aşk yaşıyorum 2 gündürrrr cumartesi gidip almış oldugum flormar miracle serisi U33 karşınızdaaaa.
alır almaz eve gittim ve denedim hemen öyle güzel bir renkki cumartesinden beri tırnaklarımdaaa. ki bilirsiniz hergün degiştiririm mutlaka ojelerimi ama buna kıyamıyorum yaaaaaaaaaa
rengin tam tanımına gelirsek açıklaması biraz zorrr beyaz ışıkta mor ve turkuaz karışımı bişi oluyo sarı ışıkta tam bir lacivert oluyorrr hava kapalıyken mor lacivert turkuaz oluyorrr güneşli bi havadada siyah bi ojeye yogun şekilde mavi sim sürülmüş gibi duruyorrrrrrrrr her ışıkta her açıdan farklı farklı renkler sunuyo insanaaaaaa mutlaka denemelisiniz mutlakaaaaaaaaaaaaaaaaa

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    133,9 KB · Görüntüleme: 24
kızlar bi yardım edin bana yaa fikir verin
kızım sabahtan beri hiç durmadı sürekli haraket halinde doktor haraketli olması ii demişti ama bu kadarda olması normal mi sizce resmen yumruk atıyo tekme atıyo yaaww

birde böyle adet sancısı gibi bir ağrı var belimde doktorumu aradım ama müsait değildi herhalde offf

bebeğim iyidir dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…