Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar nolur yardım edin bugün gecikmenin 2. günü (ilk kez böyle gecikti) çok hafif açık pembe sarı arası gibiydi akıntı uff yoksa regl mi olucammm(((

canımm pembemsi akıntıysaa adetin başlayacaktır ama üzülme derim bidahakine olur inşallah Allah çok aratmasın nezamandır düşünüyorsun??

selammm kızlarrr topiğimize tatilmi geldiii kimsecikler yokkk

gökçem ya fazla tepki vermiyosun eşine .boş ver ya düşünmeyi kim ne derse desin sen gidip gelmessin olur biter, burda bir oda arkadaşım var kaynanasıyla iki senedeir küs ama varya geçen pikniğe bile gitmişlr düşün hiç konuşmamışlar ve enteresan ama halinden oldukça memnun ,kaynanası çocuklarınada bakıyor,
çik ilgincime gidiyor ya
bence eşinle iyi ol ki çatlasınlar biliyorum zor ama hiç aklınada getirme

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gökçeee hiç bu kadar inerek anlatmamıştınn yaaaaaa o ne biçim görümce öyleee allahım düşmanımın başına vermesinnnnnnnnnnnnnn.ama sende keşke gitmeseydin be tatlım ist daykennn o zaman onun agzına lafıda vermemiş olurdun.sadece senin eşin degil şekerim bütün erkekler ailelerine karşı aynı yumuşak başlı oluyolarrr malesefkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
,sizin istanbula gelme durumunuz ne alemde

ocelerde gelio hemennnnnnnnnnnnnnnnn hadi bu senin için olsunnnnnnnnnn

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    144 KB · Görüntüleme: 19

gökçem sinir yapmakta haklısın ben olsamda seningibi sinir olurdum ammaa onlar kardeş engelleyemezsin illaki görüşürler ister kavga etsinler ister kanlı bıçaklı olsun et tırnaktan ayrılmaz dediğin gibi eşinde yumuşak başlı ise iki lafına tav olur sen kendine dert ettiğinle kalırsın walla sana diyeceğim tek şey sen eşinle aranı iyi tut eşin arkanda oldugu sürece seni ezdirmez ama yok ailen şöyle böyle tavırlarına girersen bi yerde savunmaya geçecektir sen sana yaptıklarını görmesini sağla yeter eşin görsün ki ona göre çeker konuşur..canımm bakk olan sana oluyo geçirdiğin krizle kalıyorsun herkes kendi havasında...eşinle bi kavganızı duyurmaa çünkü eşininde dediği gibi onu sevindirmiş olursunn gez tozz ilgilenme...bide şunu düşün 3 günlük dünya neolacağımız belli olmaz o yüzdenn biraz sakin davranmaya çalış

valla haklısınız kızlarrrr tınlayamayacağımmm
bakın ınanın çok cahıl ınsan benm kaynanamlar yaa anlatamam sızeeee yuh oha falan dersınızzz yaaa o derecede ıneklerrr yanııı
ama dedığım gbı eşim bana defalarca dıyoo sen benmle ıyı ol boşver onu sen benmle ıyı olursan o daha çok kötu olur dıyoo yanı bozulur mors olur da dıyemıorrr bok surdurmuyo aılesıneee neysee zaten bıraz daha sakın olmya başlayacağımmm ınş. allahımın ıznıyle de yardımıyla daa oyle davranmaya çalışacağımmmmm ....yanı ınanın 1ay once eşim mertle bırlıkte trabzon a eşimın aılesının köyune godecektı tmm mı neysee aşim bana bnşey demedı ben gelmeyeceğim dedım çnkuu neyseee tarbzon a gıttıkk sızı bu şekılde gndermek ıstemezdım dedım eşim de bana sen de gel bızı oraya yalnız gnderme mert ı benı boynu bukuk gnderme dedıı.. yanı aılesının ağzına laf vermek de ıstemıo benm hakkımda anlatabılıor muyum aslında gtmesem yerıdır bana busuru laf ettılerrrr kıskanç pıskopatlar neysee ben de köye gıttım ellerını optum ama hıç knşmadım hıç karışmadımm tmm mıı...eşim de bana teşekkur ettı allah razı olsun dedıı..kalbım çok temız benm yaaa fettan bı hatun değilim fettan olsam görumcem buraya gelıomuş amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaann çok da lülü der totomun ustune otururum yanııı ama ahh ahh yapı işteee....

ya boşver gökçecim sen üzme kendini kendini düşün yaa dediğin gibi duyma görme konuşma kim nerde desin önemli olan senin ne düşündüğün yazık anneciğinde merak etmiştir şimdi aklı sende kalmıştır ii ol canım

evet zaten başta anneme uzuluorumm benm bu hallerıme çok uzuluyorrr
benm eşim çok ıyı bı ınsan ama aşırı derece uydum akıllı kızlar yaaaaa
anasına babasına kardeşine hıç dayanamıor bu da benı uyuz edıorrr neysee 3maymunu oynamaya çalışacağım gorme duyma knşma hesabıı

gökçecim canım hangi erkek ailesine düşkün değil ki..
ne kadar sinir bozucu bir durumdasın Rabbim yardımcın olsun inşallah.
ama eşin haklı görümcen oraya taşındıgı zaman sanki orada değilmiş gibi davran.
eşinle iyi ol (tabi bu arada eşin kardeşiyle görüştüğü zaman bile ne kadar kızsanda skın belli etme)
kendimden biliyorum bunları uygulaması ne kadar zor olsada yapman lazım canımm.
çirkin ördek mert nasıl bu arada :))

aynne oyle yapmaya çalışacağımm haytaımm
öğle arasında eve geldı meselaa babası arıoo anladığım kadarıyla bastırıyorlar kardeşine yardım et bak oran ev alacak bakın edın o senın kardeşin gbı bızımkı de baba evdeyım sonra knuşuruz dedı , normalde noldu ne dıyorlar derdım hıççç oralı olmadım ne bılıorlarsa onu yapsınlarrrr ben eşimı sevıorummm ama hakkımı yemediği için grduğu için bır de hakkımı yesee alllahım korusunnnnnnn

mertım de ıyı yaaa bu ara benden hıç ama hıç ayrlmıorr ben ne yapacağımı şaşırdımmm lavaboya gıdemıorum ınan sureklı ayağımda sallanmak ıstıorr kucağımda durmak ıstıorrr nasıl olcak bole bılmıorum artık hayırlısııı sabah emıiştikk 11.30da meyvemızı yedıkk uyuduk bıraz şikdı ayağımdaa mama yaptım onu vereceğim bakalımmm bu aralar pek iştahımız yokkk

amannnnnnnnn bırakın şu erkekler ve aileleri muhabbetiniiiiiiii en iyisini eşşek tepsimnnnn
hemdie hgiçççççççççççççç ojelerime bi yorum ypmayın sizzzzz kırcem kafanızı heeeeeeeee
gökçec,mm mert artıkk anneci olma yolunda ilerliooo aslında

ayyyyyyyyyyyyyyy cnm oğlum benımmmmmmmmmmmmmmm

ayyy ben bayıldımmmmm bu rengeeeeeeeeeeeeeeee

canım anlıyorum kafana takmadan edemiyosun ama boşver cidden dogum tarihlerimiz arasında çok az zaman oldugu için burçlara göre kendimden biliorum seni az çok tahmin edebiliorum istiyosunki eşin gitsin o dengesiz görümcene agzının payını versin ki bunu yapmazsa rahatlıyamıcannn ama inan bana hiçç kafana takmaaa sen eşinle ne kadar mutlu olursan o okadar yerin dibine girerrrr

ayy evet yaaaaaaaaaaa aynen bunu yapmazsa sankı dunyanın sonu sanıorumm eşim bana değer vermıo sanıorumm aama seşim de napsın dıorum krdeşinın terbıyesızlığını de ailesının beterlığını de ıyı bılıorrr..tek sıkıntım her adımı benden beklemesııı bunu yapmamı ısterken benm için yap onlar için yapma dıyorr benı sevıorsan ben de yapıorummm... ama yokm o oros........ yla goruşmeyeceğimm benden özur dıleyecekkk pislıkkkk ...bakalım ne olcak hayırlısı yaaaa

tahmin ediorum cnmmm çünkü bende aynıyım bana bişi dediklerinde ben agızlarının payını versemdeeee eşiminde iki laf sölemsini istiyorum söylemeyincede ona çatıyorum bu sefer...degmiyo oraası ayrııı

bencede hiç görüşmez gidip gelmessin olur biter emin ol görümcen onu umursamadıgını gördükçeee küplere binicek bişide diyemicek kudurup durcakkk

kızzz egeninnn annesiiiiiiii nerde ojelerrrrrrrrrrrrrrrrr

dün hem manıkur hem pedıkur yaptım o gazla ...ama sadece ayaklarıma surdum ojeyı cunku tırnaklarımı kesmek zorunda kaldım manıkur suyunda ıyıce ıncelmıs kırılmış tırnaklar dusun nasıl gucsuzler...neyıme benım oje..otur kıcının ustune de mi...ama uzasın sımdı surucem....

pişttt ööle şeler duymuycam bidaha senden olurmu nedemek benim neyime ojeee ne güzeel kızsın bakımlısında maşallahhhh tırnaklarada gereken özeni gösterdinmii yemede yanında yat olursun vallaaa
uzasın azcıkta hemen sürrr ama sana tavsiyem uzarken tırnakların sürekli parlatıcı sür hem uzamansı kolaylaşır hemde kırılmazzzzzzzz

ojelensin tırnaklarrrrrrrrrr

selammmmmmmmm diyorum ama yelizden başkası yokk..
bugün üçlü için kanımızı verdik hayırlısı artık inşallah bir sorun cıkmazz..

kızlarrrrrrrr kimse yok ama nasılsa okursunuzzzz.

az önce dilekle nanemizle konuştum bugün akşam ameliyata giriyomuş dış gebelik geçirmiş malesefkiiiii
hepinize çok selamı varrrr kendini toparlamıştı sanırım sesi iyi geliyodu ve iyi oldugunu söylediii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…