Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

ben de çok ama çok yorgunum üzerimde kocaman bi ağırlık var sanki tabi bizim iş yeri bu konuda henüz bir anlayış sergilemedi.
bakalım müsait bi ara müdürümüzle konuşucam hemde raporumu vericem belki işe yarar yaramalı yani

cnm doktorun verdigi rapor yani yarar heraldeee.hem agırlık olması normal şekerim koca totolu bi kız varr karnındaa

huhuuuuu kimse yok muuuuuu??? kızlar ben rejime ve spora başladımmmm 9 kilo vermem lazım en az.......
bu arada yarın doğum günüm ama eşim unuttu galibaaaaaa....kesin unutmuşturrrr yaaa.....................neyse yarın ola hayrola :))

sizler nasılsınız? yeliz seaster gökceeee kimecikler girmiyo topiğe ara sıra giriyorum ama kimse yokkk...

kendinie iyi bakkınn

hoşgeldinn hadi hayırlısı işallah verirssin kiloları. dogum gününde şimdiden kkutlu olsunn nice yaşlara sevdiklerinle inşaalh

cnm doktorun verdigi rapor yani yarar heraldeee.hem agırlık olması normal şekerim koca totolu bi kız varr karnındaa
evet inş işe yarar canım
gerçekten yaa netten fln baktımda maşallah boyu faln haftasına göre uzun koca totosu var yani kızımın

evet kimsecikler yok canım herkeseler tatilde sanırsam .
unutmamıştır belkide süpriz yapıcaktır sana olmaz mı ?????

hoşgeldinn hadi hayırlısı işallah verirssin kiloları. dogum gününde şimdiden kkutlu olsunn nice yaşlara sevdiklerinle inşaalh

sağol canımmmmmm inşallah kilolarımı da veririm yaaaa kendimi ç.ok çirkin hissediyorummmmm

bakalım artıkkkkk sürpriz yapıcak mı yoksa unuttu mu :) sen naptın gittin mi doktora?

sağol canımmmmmm inşallah kilolarımı da veririm yaaaa kendimi ç.ok çirkin hissediyorummmmm

bakalım artıkkkkk sürpriz yapıcak mı yoksa unuttu mu :) sen naptın gittin mi doktora?

işallah cnm sende benim gibisin anlaşılan bi kilo bile alsam berbat hissediorum kendimi göbegimi içime çekerek yürüyorum falan ama dışarda ne tipler dolaşıyo totosuna göbegine bakmadan daracık giyiniolarrr

kızlar selammm
nasılsınız bakalım.
ya sabahtan girdim ama yazamadım birilerinin dikkatini çekmiş sanırsam (baş harfi yeliz )
kızlar ya moralim çok bozuk akşam ecrin çok ateşlendi hemen acile götürdük doktor kulaklarına baktı ve ooo çok kızarmış dedi.
sanırım kulakları iltihap yaptı.
yeni bi şişe antibiyotiğe başladık ateş düşürücüler derken.
yine bir sürü ilaç

ve size bi haber daha bugün itibariyle adetim 6 gün geçmiş durumda akşam hastane dönüşü eczaneye uğradıgımızda bi tanede test aldım ama henüz yapmadım sanırım cuma yada cumartesi yaparım.
öyle pek fazla şüphemde yok ama.... hayırlısı olsun artık ne diyim.
tek korkum bu ay boğazlarım şiştiği için antibiyotik kullandım.
eğer bebiş varsa bişey olur diye korkuyorum

Selammmmmm kıslar nasılsınızzz

Idil canım doğumgünün kutlu olsun daha nice nice yıllaraa canımmm merak etme eşin unutmamıştır çünkü yanlış hatırlamıyorsam sen onun için bişiler hazırlamıştın ki unutursaa artıkkk bakarsın çaresinee

işallah cnm sende benim gibisin anlaşılan bi kilo bile alsam berbat hissediorum kendimi göbegimi içime çekerek yürüyorum falan ama dışarda ne tipler dolaşıyo totosuna göbegine bakmadan daracık giyiniolarrr

ahhh ah sormayın bende 60 tan ne iniyom ne çıkıyom bende zayıflamak istiyomm ama beceremiyomm bi kaçgün üstüne düşüyom sonrası aldırmıyomm aslında boyuma göre iyide biraz totom ve bacaklarımm genişledii

canım yok yok sadece sana degilll zaten bomboş topik çogu arkadaş tatilde falan ee bebeklerde varr benimde dikkatimi çekio gelio bisürü kişi yazmadan hopp gitmişlerrr

çokkk geçmiş olsunn yaa neyseki çok önemli bişi degil bitanemmm ilaçla geçer allah korusun ateş kötü çünkü biliosun neyseki ilerlememişş

kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz o kadar beklemek yok yok olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hemen yapppppppppppp

haklısın vallaaa ama ben doğumdan sonra iyi kilo verdim ama daha vermem lazımmm...kendime gelmem lazım artık

geçmiş olsun canım....
benim de adetim gecikti bu ayy neden böyle oluyo anlamıyorum ya offff 1-2 güne adet olmazsam test alıcammm

sağol canımın içi hoşgeldin bu arada......valla ben onun için kıçımı yırttım orijinal bişey olsun dedim...ama o unutursaaaaa yandııı vallaa

canımçok geçmiş olsunnn bebişine Allah acil şifalar versin..
buarada test almışsın ama neyi bekliyorsun hala ben 6 gün geçcek çatlarımmm çatlarrrr
kıs senin face yokmuuu sorcam sorcam unutuyom hep

hoşbuldukkk canımmm.... unutursa unuttuguna pişman et adamı ya varya biz kadınlar çok fenayız aslındaa geçende bizde takıştıkkk eşimle ilgilenmeyince hemen numara çekmeye çalışıyozz bu kadınların geninde var galiba

öyle yapıcam kızzzz............ya kesin unutmuştur adım gibi eminim yaaaaaaaaaaa

kızlar çoklu alıntı yapamıyorum.
hepinizden Allah razı olsun umaruım iyileşir bi an önce kuzucuğum..
Tüm hasta bebişlere Allah şifa versin tez zamanda inşallah.

paradiesangel sanırım ismin merve
mesaj attım sana cnm :)

okcanım aldım msj ı :)))) deşifre olduk olduğumuz kadar

kıslar benim biraz işlerim var hepinizi öpüyorum şimdilik çıkıyorummm çiçeklara ssana istek yolladım henüz kabul etmedin öpüyorumm mucu mucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…