Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tinkerrrr canım sana şimdiden iyi tatillerr bizim yerimizede gez toz eğlenn tadını cıkarrr..gelince maceralarını dinlemek için sabırsızlanıyorum:KK1:

nanemmm kuzummm cok gecmişler olsunn tam oldu derken değerler düşük ilerledi ve şimdide dış gebelik olması gercekten cok zorr allahım acil şifalar versin..
durumundan ne olur bize haberrrr belki yazılarımızı okuyorsundur...

benimde tüp bebekte en korktuğum şey buydu ne kadar dile getirmemiş olsamda içimin bir yerinde fırtınalar esiyordu ya dış gebelikse diye cünki normal gebeliklere göre tüp bebekte dış gebelik olma olasılığı daha yüksekmiş..umarım en kısa zamanda atlatır ve aramıza dönersin kuzummm seni kocamann öpüyorumm..

bak yaaaaaaa maşallah kız sıpanaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: hiç bişecik olmazzzz:nazar::nazar::nazar:

değilmi teyzesii yaaa erkekim o benimmm :nazar:hiçbişeycik olmazzz sıpama :KK55:ikili normal cok şükür üçlüdede sorun cıkıcanı sanmıyorum.:KK19:

bugün oğluşuma cicilerr baktımm ama almadımm cok güzel şeylerr varrr hele mayolara bittimm.

kızlarrrrrrrr kimse yok ama nasılsa okursunuzzzz.

az önce dilekle nanemizle konuştum bugün akşam ameliyata giriyomuş:KK5::KK5::KK5: dış gebelik geçirmiş malesefkiiiii:KK5::KK5::KK5::KK5:
hepinize çok selamı varrrr kendini toparlamıştı sanırım sesi iyi geliyodu ve iyi oldugunu söylediii

ayy çok üzüldüm yaa Allahım hayırlısı olsun dilerim en kısa zamanda kendini toplar ve istediği bebeğe kavuşur bir daha konuşursan çok slm söyle canım

ayyy kızlarr ben oğluşum hareketlerini hissettimm:KK52::KK52::KK52:dün gece yattığımda fark ettim birde akşam yemeği yemeden önce cok acıkmıştım o zaman bariz fark ettim:KK49::KK49:allahım cokkk güzel bir duyguuuu:KK62::KK62::KK62:kurban olduğum rabbim bütün isteyene yaşatsın bu duyguyu inşallahhh:KK25:
daha öncede birkackez hissetmiştim ama son ikisi artık iyice hareketleri olduğu belliydi.:KK66:
ayyy haticem hareketlerini bile hissettin maşallah senin paşana:nazar:ben 20.haftamda hissetmiştim...sanırım erkekler daha erkenci davranıyorlar..buarada oğluşun oluyormuşş haticem çok sevindim kızıma damatmı geliyor ne:KK53:
Kızlar merhaba :)

hatırlıyorsanız sizinle burada yaptıgım kutu tasarımlarını paylaşmıstım
işte o başvurudan sonuç aldım ve Sinerji A.Ş'de grafiker olarak yarın işe başlıyorum inşallahh :)
hayırlı kalıcı bi iş olur :)

Sonracımaaa 16 hazian regl olmam lazımdı ama son günlerde gebelık şeysıne benzeyen belirtiler gördüm ööyyyleesinee
test yaptım (eger gebelık varsa hemen iğneye başlamam gerektiğinden korkup hemen test yapiyorum :KK43: )
negatıftı bı kaç saat sonra baktım çok ama çok silik bi çizgi vardı sallamadım cunku sayılmıo bılıorm
sonracıma regl agrılarım basladı...1-2 damla kan geldi devamı yok agrıda yok kanamada
anlamadım bu düzensizlik sinirimi bozuyo artık :KK43: gene doktor yolları gözüktü bana
bi kaç gün gecsınde hala gelmezse reglım gidicem doktora öyle işte

e kızlar haber edeyım dedim herkesi öpüyorum nanakalrından hadi bayyy :)
ayşecimm yeni işin hayırlı olsun..evet hatırladım çokta istediğin bir işti...beğenildiğine sevindim inş hayırlı olur..
buarada bence sen hamile olabilirsin adetin gelip birkaç damla akıp bitmesi bana ilginç geldi:26:sen yinede ihmal etme yine yap bir test çünkü hamileysen iğneye başlaman lazım...hatta yine silik çizgi falan çıkarsada hemen kanda baktır..
niye kıyaslamıcakmışız bal gibide kıyaslarım valla konu aileler oldumu hayatta eşit tutmam artık pat pat die sölerim lafımı
ki çok şükür biz aştık onları artık bilio anasının nasıl bir cadı oldugunu geçen gece bana dioki senin ailen yapsa bana bunları yüzlerine bile bakmam dedimki bana nie baktırıyorsun o zmn görüşmeyelim hiç bizaman napim dio
Artık öle alıştıki bazen dioki bugun anama laf sölemedin sölede bugunude es geçmeyelim :KK9:
kendimi cadı gelin olarakta görmüyorum onlar yüzünden boşanıyordum ohhh olsun beceremedi işteeeee
:63:valla neden hep aileler kavga söz konusu oluyor..bide bizim aramız iyi yani düşün..eşimin ailemle,benimde eşimin ailesiyle aramız iyi olduğu halde yinede sürekli tartışıyoruz...dün konuştuk eşimle birdaha ikimizde laf etmciez bakalım tutabilecekmiyiz sözümüzü..
bide sizi düşününce daha çok hak veriyorum yaniii boşanmanın eşiğine geldin onalrın yüüznden birdaha asla sevemezsin ısınamazsın..ama bebeğinin babanesi dedesi mecbur görüşeceksinde konuşacaksında..ama artık eşin anlamışş ne olduklarını oyüzden gerisini boşver...:KK76:
bence de kıyaslamamak mümkün değil zaten bu kıyaslamaya erkekler zorluyor insanı biz de ilk evlendiğimiz yıllarda ailelerden çok tartısırdık ama o benım aıleme laf solucek bırsey bulamazdı...yalnız fark ettım kı bu tarz seylerın yasandıgı zaman misilleme yapmaya çalışıyor...aıleme karsı değil ama onlara çaktırmadan ıyı damat gorunup benım canımı sıkıyordu..ben de dırdırdan vazgectık sadece tepkı koyuyorum yaptıkları seylerı yuzune anında vuruyorum ve nıhayet 3 yılda öğrendi...benım aılem evletlerı gıbı yaklaşırken onun annesı yemegın koftesınde ona 4 bana 2 tane koydugunu bayatı bana tazeyı ona verdıgını bariz bır sekılde ortaya sergılemeye baslayınca maymun gözünü açtı..ben de hep mesafeliyim canım...küslük boyutuna gelmedim ama geledebılırdım sadece hep ıdare ettım o da bunu gordu ve bebekle bırlıkte bizleri daha çok düşünüyo ....erkekler baba olduktan sonra anlıyorlar yeni bir aile kurduklarını
ayy tinker sen böyle söylüyorsun ya içim ferahlıyor..inş bizim de bebeğimiz doğduktan sonra eşimm aile kurduğunu daha bi farkında olur...annesine babasına kardeşlerine bukdr düşkün,belki kızı doğuna onlar daha 2.planda kalır..ben hiçbirzaman beni daha çok onları daha az sevsin demiyorum..ama onların nasıl her dedeğini yapıyorsa nasıl üzerlerine titriyorsa banada öyle olsun istiyorum bana daha az yapıncada evimizde huruz olmuyor..yoksa annesiyle babasıyla bi problemim yok eşimin davranışları beni sinir eden...

TATİL BAŞLIYOOOOOOOOORRR
topiğimizin güzel bayanları ben bugünden itibaren yollara düşüyorum ...denizli muğla aydın izmr...gezincem durcam oğluşumla...koca bir yıl daha bitti..zor bir yıldı benim için..iş ev doğum bebek bakıcı memleket hasreti...falan filan derden baya yıprandığımı hissediyorum...dua edin de detoks gibi gelsin şu tatil bana..ilk 2 hafta kaynanamın evınde olcam :63::63::63:hatta okulun semıner donemını ordakı bir okulda alıcam.:KK16:hem iş hem ziyaret aradan çıkarıcam:KK76::KK76::KK76:.orda ınternet mevcut değil..sonra mugla ve sökeye gideceğim ..internet var orda.:KK34::KK34:.arada yoklarım sizleri oğlumun tatil resimlerini eklerim..zaten sözüm var kırmızı slipli fotosunu koyucam :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hepiniz için güzel bir yaz geçirmenizi diliyorum...hamişlerimiz de sağ sağlim yavrularını kolaylıkla alırlar inşallah kucaklarına...anne adaylarımıza da tez zamanda allahım nasip etsin inşallah...sizleri çok seviyoruz....:80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80:
egemuuu ve annesi​
canımmmm negüzel 3 ay boyunca gez bakalaım.sizi gördükçede öğretmen olmadığıma pişman oluyorum valla...oğluşunla tadını çıkart bol bol..1 yılın acısını çıkart...
benim yerimede bol bol gez....:KK43:iyi tatiller:KK55:
yelizcım çiçeklaracım merak etmışsınız benı teşekur ederım canlarım yaaa
ben salı gunu eşimle çok fena tartıştımmm :KK19: gerızekalı aptal beyınsız yerden bıtme gorumcemın eşinın tayını buraya çıkmış. ve ben gorumcemle goruşmuyorum.hatrlıorsanız ben ıstdayken benı gormeye bebeğimı gormeye gelmemıştı eşim burdan ıst a gelınce benı oraya gotrdu ve oros.....u gorumcwem bana hadı anca gderfsın senı ayağıma getrttım ya demiştiii kocamın yanındaaa..ve eşim hala onunla knşmuyorr ama kandılde aramış knşmuşlar ama resmı neyseeeee bana eşim dıor onun haddını bıldrmeden knşmayacaım vs vs vs ama ben acayuıp sınır oldummmm .. benım eşim çok yumuşakkk başlııı.. vee aılsı aşırı derecede duygu somurusu yapıor ama gorumcem de erkek gbıı dımdık çıvı gbıdır bı aıle onun lafına bakarrr anlatabılıor muyummm...allahım çldrmak uzereydımm boşanıcam ben senden yeter dedım benı ezdrdın ezdrdın yeter dedım bak kardeşin de gelıo hastahaneye (hemşire kendısı ) burda bol bol kırıtırsınız konuşursunuz benm ınadıma dedım. o da bana kızdı bağrdı kafandan kurma dedı vs vs vs benm bazı şeylere tahamulum yok..onlar kardeş elbette konuşacaklar ama bı benden abısınden özur dılemelı hayatta dılemez ama o kadar da ınatçı lazdır oros...........u:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: neyseee sınır krızı geçrdım ee kendıme ettım kımseye bı halt olmadı eşim de bana sen benmle ne kadar ıyı olursan o okadar kötu olur ama sen benmle tartışır bozuşırsan o kadar sevınırr ve kendını haklı çıkarır dedı :KK47::KK47::KK47: ben bılıorum eşim krdeşiyle konuşacak. başta annesı ayılacak bayılacak sız kardeşisınız konuşun edın sen abısın el kızı için yapma etme vs vs dıyecek tanıorum bu lanetlerı çnkuuu ... ya sustum sustum ama artık yettı burama geldıler yaa mubarek cuma gunu allahlarından bulsunlar benm hakkımda ne duşunuyorlarsa da bın katı başlarına gelsın ınş. dıyorum başka da bışey demıorummm..

anneme anlattım yazık annem de sen nıoye bağırıyosun nıye çığırıyosun kavga edıosun azcıok sakın yapılı ol kaldıkı çok sakın bırı değilimdırrrr hemen her şeye parlarım benn:KK57::KK57::KK57::KK57:(kendıme) sen ağır ol sessız ol kocan yapsın bakalım yapacağını dedı. kaldıkı bayburt a kadar gelecekler de ıkı kardeş konuşmayacak mı gökçe kendını hazrla onlar etle tırnak ayrılmaz onlar konuşacak ama sen gıtmezsın o sana gelmez olur bıterrr dedı. kaldıkı aynı şeyı eşim de dedı bana goruşmezsını olur bıyter dedı ama burası göt kadar yer herkes laf etcek zaten dedıkodu mekanı off offffffffffffffff....ama yok sesız kalıcam tınlamıcam görşsun kardeşiyle de naparsa yapsın ben keyfıme bakıcam işime gucume bakıcamm arklarımla gezıcemmmm... dedım şimdı annenlerr kardeşingıl buraya gelıo dıye bıze gelırlerrr mert e bakmaya çalışırlar ben ıstemıorum bılıosun ..eşimde bana ben o konuyu annemle knştum ve kapattımmm bız mert ı bakıcıya baktıracağızzz onu düşünme kımse kımsenın evınde zorla kalmaz vs dedı ama bılıorum kı kızları da buraya geleceği için bunlar da zırt pırt gelecekler hiç yuz vermeyeceğimmm gorecekler amamama

bundan snra susma hakkımı kullanacağımm allahıma dua edıorum kı bana az daha sabır versınnnn
kendı kendıme sınırleneyım ama eşime bellı etmeyeyımmm kı oyle yapmaya çalışacağımmm

boyle işte kızlarrrrrr şimdı çenesı düşük çok bılmış görmcem elıp kımbılır burda neler dıyecek benm hakkımda hayır ben sorunu onun annesı babasıyla yaşadımm bızım onlarla sıkıntımız vardı gorumcem sazan gbı atladı kaldıkı eşim de buna kızdı ama benm eşşm yumuşak hemen yelkenlerı ındırı salakkk :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

dun de okuldan arklar geldı banaaa akşamda eşimın arklarına gottık otrmaya kafamı dağtmam lazımm benımmmm

yelızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hanıo ocelerrr
gökçecim bu ne şiddet bu celal:KK45:valla her dediğine hak veriyorum bide o sevmediğin görümcenin sizin oraya tayinlerinin çıkması çok entresan:KK19:sevmediğin ot burnunun dibinde bitermiş derler ya çok doğruymuş...neyseki eşin herşeyi farkında bnmki olsa kesin olsun o benim ablam derdi..konuşurdu hergün çağırırdı benim görüşmem içinde baskı yapardı..yine seninki istemezsen görüşme demiş...buarada boşver eşin konuşsunda görüşsünde nede olsa kardeşi sen görüşme diye baskı yaparsan suç senin olur..sen sus kendin yapman gerekeni yap eşine karışma bak ozaman daha çok saygınlık görürsün eşinden..bizler ağzımı tutamıyoruz her işlerine karışıyoruz çokta haklıyız ama erkekler bu gibi durumlarda söylenin aksini yapmayı çok severler..oyüzden susmak eniyisi...inş Allah sabrını verir.belki baakrsın sizin başka yere tayininiz çıkar...Allah büyüktür sıkma canını...
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gökçeee hiç bu kadar inerek anlatmamıştınn yaaaaaa o ne biçim görümce öyleee allahım düşmanımın başına vermesinnnnnnnnnnnnnn.ama sende keşke gitmeseydin be tatlım ist daykennn o zaman onun agzına lafıda vermemiş olurdun.sadece senin eşin degil şekerim bütün erkekler ailelerine karşı aynı yumuşak başlı oluyolarrr malesefkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK47::KK47::KK47:
,sizin istanbula gelme durumunuz ne alemde

ocelerde gelio hemennnnnnnnnnnnnnnnn hadi bu senin için olsunnnnnnnnnn:KK19::KK19::KK19::KK19:
offfffffffffffffffffff yeliiz ojler süpermiş bayıldımmm:KK69:

az önce dilekle nanemizle konuştum bugün akşam ameliyata giriyomuş:KK5::KK5::KK5: dış gebelik geçirmiş malesefkiiiii:KK5::KK5::KK5::KK5:
hepinize çok selamı varrrr kendini toparlamıştı sanırım sesi iyi geliyodu ve iyi oldugunu söylediii

aaaaaaaaaaaa çok üzüldümm canım nanemm dış gebelikmiş:KK5:Allahım çok büyük sabırlar versin canım arkadaşıma..inş en kısa zamanda daha iyi toparlanırda herşey daha güzel olur..inş bidahaki denemesi başarıyla sonuçlanır..neden dış gebelik olmuş tüpümü tıkanıkmışş bildiğim kadarıyla şimdi amileyatında tüpleri açılacak..belki birdahaki sefere dış gebelik riski ortadan kalkacak..inşşş düzelir herşey yaaa...

kızlar buarada dün akşam eşim yanıma geldii konuştuk herşeyi:63:...neden evimizde huzurlu olmak varken sürekli annelerimizi babalarımızı dile getirerek evimizdeki huzuru bozuyoruz sadece kendimizden bahsetsek bunalrın hiçbiri olmaz dedi.bende sen erkek olduğun ahlde konuşuyorsun ben kadınım yaradılış olarak susmaya müsait değiliz nasıl susayım dedim:KK1:ozaman birbirmize söz verelim bidaha kavgalarımıza ne sen annemi bbamı kat nede ben anneni babanı katayım dedi...bende söz verdim...bidaha annesinin lafınıda getirmicem..hatta bidaha kayınvaldemede bana bişey deme anlatma anne bunları konuşmak istemiyorum dicem...kimse bana bişey demesin...bundan sonra daha vurdumduymaz olucam inş..çünkü biliyorumki ben konuşmazsam eşim hayatta konuşmaz...bende buarada hamilelğimin başından beri bu ne ilgisizlik dedim:KK47:ne yediğimden içtiğimden haberin varmı dedim..hatta seaster dünn süt içmediğim için eşimle kavga ediyoruz demişti ya bende eşime arkadaşım eşiyle buyüzden tartışıyormuşş senin süt içip içmediğimden beri haberin yok dedimm:KK1:baktımm süt hazırlmaış getirmişşş:63:canın ne istiyor diye aramıyorsun bile dedim...:63:bundan sonrada sende benimle ilgileneceksin dedim..gidip içerde saatlerce playstation oynuyorsun yapma bunu dedim...bide ağladım...:KK14:dur bakalım söz verdii bundan sonra üzmeyeceğiz bakalım olacakmı???:KK16:

burarada babalr gününe iki babamda hediyelerini aldım..eşimede aldım..
kayınbiraderlerim birlikte alalım dediler ben aldım parada vermediler üstümüze yıkıldılar herzamanki gibi:KK47:nekdr düşüncesizler yaaa:KK47:

3 erkek olduu hdiye alacağımm:KK37:

bideeeee doktorumu aradım babası çok rahatsızlanmış ankaraya götürmüşler salı gelecekmiş...burnum yine kanadı kızlar..kanayınca beynime acayip bir basınç gidiyor..onları sormam lazım.bebişimi 1 aydır görmedim görmem lazım...
benden bukdr kızlarrrrrrr:KK3:

nanem canım benim çok çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm :KK5:
Rabbim yardımcın olsun şifalar versin..
bidaha böyle üzüntüler yaşatmasın inşallah :KK43:

ayşemmmm ben hatırlıyorum o tasarımlarını..
senin adına cok sevindimm hayırlı olsun hayatım iyi günlerde çalış inş..

bu arada gebelik testi yapmışsın silik cizgi falan filan sonracıma kanama gelmiş ama biliyosun burda kac kişi o silik cizgiyi gördü ve hamile bunların içinde bende varımm..hem benim cizgimde öyle hemen cıkmamıştı yarım saat sonra falan silik cizgi cıktı..
bence cok erteleme ve git bir beta hcg yaptır...

ayy daha büyüyünce iyice hissedinceee deli olurum heraldee kuzucum benimm kocaman olsunda babişkosuda hissetsin tekmelerini kıskanıyo cünkü.:KK1:

çok sağol gamzelım :) yaa geldı bugun adetım ama nasıl geldı laaapp diye :KK70: agrıdan öldüm akşama kadar
nedne böle oluyo anlamadımkı gecen ay bbozuldu ya duzenım bu ay düzene girecek gibi bakalım ınsallah ahh ahh
bebısı bekletıcem canım hep yanında oalbılmek için işteyken devamlı onu dusunmek zorunda kalmamak için
Allah ım o zamana kadar dayanma gucu versın bana ınsallahhh

günaydın canııımm :KK16:
Ayy ne kadar güzel bi duygu dimi hareketleri hissetmek.
En çok özlediğim şey anne kanındaki bebeğimin tepikleri.
Bazen can yaksada süper bişi.,rabbim isteyen herkese yaşatsın bu muhteşem duyguyu.

Ayşecim hayırlısı olsun yeni işe başlıyomuşsun.
Bende hatçe ye katılıyorum canım hemen bi beta hcg baktır bi an önce.

Kızlar günaydınlar herkese.
Hayırlı cumalar.
Yaşasın son iş günü :KK76::KK76:

sağol canım :) yaa geldı bugun reglım muhtesem agrılarla beraber :)

ayşecimm yeni işin hayırlı olsun..evet hatırladım çokta istediğin bir işti...beğenildiğine sevindim inş hayırlı olur..
buarada bence sen hamile olabilirsin adetin gelip birkaç damla akıp bitmesi bana ilginç geldi:26:sen yinede ihmal etme yine yap bir test çünkü hamileysen iğneye başlaman lazım...hatta yine silik çizgi falan çıkarsada hemen kanda baktır..

bideeeee doktorumu aradım babası çok rahatsızlanmış ankaraya götürmüşler salı gelecekmiş...burnum yine kanadı kızlar..kanayınca beynime acayip bir basınç gidiyor..onları sormam lazım.bebişimi 1 aydır görmedim görmem lazım...
benden bukdr kızlarrrrrrr:KK3:

sağol selizcim :) gecen ay ıkı gun regl gordum bıde duzensızlesmıstı belkıde ondan oldu ya sımdı nromal seyrınde devam edıyo
bakalım reglım kaç gun surcek :)

birde o burun kanamalrı hamılelıkte normal çünkü damaralr genıslıyor ve kılcal damaralrında kanamalar oalbılır
burunda kanamalr olabılır doktoruna danısırsın tabııkı fakat çok sık bı sekılde ve yoğun oluyorsa doktorun bi kbb ye yonlendırebılır senı
ama genel olarak normal bi olay gebelıkte :)

Allah ım sabır ver dayanma gücü ver yarabbimm :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

çok sağol gamzelım :) yaa geldı bugun adetım ama nasıl geldı laaapp diye :KK70: agrıdan öldüm akşama kadar
nedne böle oluyo anlamadımkı gecen ay bbozuldu ya duzenım bu ay düzene girecek gibi bakalım ınsallah ahh ahh
bebısı bekletıcem canım hep yanında oalbılmek için işteyken devamlı onu dusunmek zorunda kalmamak için

sağol selizcim :) gecen ay ıkı gun regl gordum bıde duzensızlesmıstı belkıde ondan oldu ya sımdı nromal seyrınde devam edıyo

birde o burun kanamalrı hamılelıkte normal çünkü damaralr genıslıyor ve kılcal damaralrında kanamalar oalbılır
burunda kanamalr olabılır doktoruna danısırsın tabııkı fakat çok sık bı sekılde ve yoğun oluyorsa doktorun bi kbb ye yonlendırebılır senı

geldimi adetin...neyse hayırlısı olsun canımmm bidahakii ayy denemelere devammm:21:
eşim bi doktoru aradıda eğer tansiyonu düşüyorsa kontrol altına almak lazım demiş sürekli tansiyonunu ölçün demiş..eşimde tansiyon aleti alacak..inş düşmüyordur ama bana dün akşam düştü gibi geldi..bide birden sıcaklarda çok fena bastırdı sanırım yazın hamilelik geçirmek pek kolay olmayacakkk...inş senin kışa denk gelir.oyüzden şu yaz boyunca hamile kalmaya bak valla...gerçi sağlıklı olsunda gerisi mühim değil...
heyecanlısınıdr sen şimdiii yarın bambaşka yeni bir işe başlıyorsun....:KK52:

ayy çok üzüldüm yaa Allahım hayırlısı olsun dilerim en kısa zamanda kendini toplar ve istediği bebeğe kavuşur bir daha konuşursan çok slm söyle canım

ayyy haticem hareketlerini bile hissettin maşallah senin paşana:nazar:ben 20.haftamda hissetmiştim...sanırım erkekler daha erkenci davranıyorlar..buarada oğluşun oluyormuşş haticem çok sevindim kızıma damatmı geliyor ne:KK53:

:63:valla neden hep aileler kavga söz konusu oluyor..bide bizim aramız iyi yani düşün..eşimin ailemle,benimde eşimin ailesiyle aramız iyi olduğu halde yinede sürekli tartışıyoruz...dün konuştuk eşimle birdaha ikimizde laf etmciez bakalım tutabilecekmiyiz sözümüzü..
bide sizi düşününce daha çok hak veriyorum yaniii boşanmanın eşiğine geldin onalrın yüüznden birdaha asla sevemezsin ısınamazsın..ama bebeğinin babanesi dedesi mecbur görüşeceksinde konuşacaksında..ama artık eşin anlamışş ne olduklarını oyüzden gerisini boşver...:KK76:

ayy tinker sen böyle söylüyorsun ya içim ferahlıyor..inş bizim de bebeğimiz doğduktan sonra eşimm aile kurduğunu daha bi farkında olur...annesine babasına kardeşlerine bukdr düşkün,belki kızı doğuna onlar daha 2.planda kalır..ben hiçbirzaman beni daha çok onları daha az sevsin demiyorum..ama onların nasıl her dedeğini yapıyorsa nasıl üzerlerine titriyorsa banada öyle olsun istiyorum bana daha az yapıncada evimizde huruz olmuyor..yoksa annesiyle babasıyla bi problemim yok eşimin davranışları beni sinir eden...

canımmmm negüzel 3 ay boyunca gez bakalaım.sizi gördükçede öğretmen olmadığıma pişman oluyorum valla...oğluşunla tadını çıkart bol bol..1 yılın acısını çıkart...
benim yerimede bol bol gez....:KK43:iyi tatiller:KK55:

gökçecim bu ne şiddet bu celal:KK45:valla her dediğine hak veriyorum bide o sevmediğin görümcenin sizin oraya tayinlerinin çıkması çok entresan:KK19:sevmediğin ot burnunun dibinde bitermiş derler ya çok doğruymuş...neyseki eşin herşeyi farkında bnmki olsa kesin olsun o benim ablam derdi..konuşurdu hergün çağırırdı benim görüşmem içinde baskı yapardı..yine seninki istemezsen görüşme demiş...buarada boşver eşin konuşsunda görüşsünde nede olsa kardeşi sen görüşme diye baskı yaparsan suç senin olur..sen sus kendin yapman gerekeni yap eşine karışma bak ozaman daha çok saygınlık görürsün eşinden..bizler ağzımı tutamıyoruz her işlerine karışıyoruz çokta haklıyız ama erkekler bu gibi durumlarda söylenin aksini yapmayı çok severler..oyüzden susmak eniyisi...inş Allah sabrını verir.belki baakrsın sizin başka yere tayininiz çıkar...Allah büyüktür sıkma canını...

offfffffffffffffffffff yeliiz ojler süpermiş bayıldımmm:KK69:

aaaaaaaaaaaa çok üzüldümm canım nanemm dış gebelikmiş:KK5:Allahım çok büyük sabırlar versin canım arkadaşıma..inş en kısa zamanda daha iyi toparlanırda herşey daha güzel olur..inş bidahaki denemesi başarıyla sonuçlanır..neden dış gebelik olmuş tüpümü tıkanıkmışş bildiğim kadarıyla şimdi amileyatında tüpleri açılacak..belki birdahaki sefere dış gebelik riski ortadan kalkacak..inşşş düzelir herşey yaaa...

kızlarrr sagolun.bende çok üzüldüm ama nanemizin sesi iyiydi maşallahhh umarım ameliyattan sonrada aynı güçle devam eder.çünkü ameliyattan sonra başlıyo asıl acıı:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: allahım dayanma gücü versin inşallahhhh

selizcim çok saol cnm ojelerimi begenmişinnn:KK61::KK61::KK61::KK61:

amin canım aminnnnn.:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
sonunda istedigin gibi bi işe sahip oldun işallahhh buuu böyle devam eder:KK34::KK34::KK34:

lapppppppppppppppppppppppppppppp diyemi geldi kız adetinnnn :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hadi gözün aydınnn havalardandır belkimm ee bide iş olayında stres yaptınnnnnnn
hastasıyım o adamın ben yaaaaaaaaaaaaa:KK69::KK69::KK69::KK69:

nanem canım benim çok çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm :KK5:
Rabbim yardımcın olsun şifalar versin..
bidaha böyle üzüntüler yaşatmasın inşallah :KK43:

canım iyi dileklerini iletirim pazartesi arıycam bugün hastanede kalıcaktıı:KK5::KK5::KK5:

Canlarım sizlerden ne de çok ayrı kaldım :KK43:(( off çok özlüyorum çok...Giresunda'yız..Eşim izinde..Kocaeli'de kendi memleketimde okuttugjumuz mevlütten sonra nasipse yarın birde burada olacak...Annemlerde geldi şimdi Giresun'a...Bilge'nin belli bir uyku düzeni yok ama masallah benı çok yormuyor..Yalnız burdaki kalabalıktan bir türlü girip ne geçmişi okuyabiliyorum ne de sohbete dahil olabiliorum :KK43:(

Yalnız duydugum üzücü bir haber var...Sanırım Nane'm bebeklerini kaybetti...O kadar üzüldüm ki anlatamam...Canım benım ya...Çok zor demesi biliyorum ama herseyın bizler için oldugu bu dunyada bundada muhakkak bir hayır vardır...Tekrardan sağlıkla hamile kalmanı ve çocuklarını kucaklamanı diliyorum canım.Rabbim sana ve eşine sağlık,güç kuvvet versin.Dualarımızdasın her zaman senı çok seviyoruz....

Ayşe'm sanırım yeni bir işe girdin sen de...Hayırlı ugurlu olsun canım dilerim bu sefer hersey yolunda gider senın için...

Diğer canlarım ya sizler nasılsınız?Hersey yolunda ınsallah ? Mercan dogum yaptı mı?

Merviiiiiiiiiiiiiiişşşşşş Bilge nasıııııılllll :KK69: resmi yok mu kuşum koysana bitane :emir_bebek: benim facem yok göremiyom :KK50:

canım aslında geçmiş sayfalarda var ama sen denk gelemedin sanırım..sen iste teyzesi tabiki koyarım kızcemi...Bilge iyi napsın canım uyuyor büyüyor :)) Biz de onun etrafında deli divane oluyoruz:)göbüşünü gördüm masallah canım çok güzelsiniz...:nazar:

Teyzoslar özellikle Şero teyzemiz sana gelsin bu resim :) $DSC07251.jpg

selam canlar nasılsınız..

ben cok yogunum bu aralar hep okuyom ama yazmaya fırsat kalmıyo. sizi ihmal ettim farkındayım..
mert grip oldu..:2:. hemde üste 4 dişi daha çıkıyo .:KK53:......baya zor bu aralar aglama krizlerine giriyo:84:. canım ya hiç kıyamıyom kuzuma..
benden böle canlar..

nanem.. okursan eger cok gecmiş olsun. allah bidaha böle acılar yasatmasın.seni çok seviyorum.

aysem sanırım tasarım ile ilgili bir işe girmissin. hayırlı olsun. zaten beceriklisin adasım.istedigin gibi bir iş.... darısı bana :KK43:(

hatcem.. hareketleri hissetmissin . masallah tosuna ..

heriniiz cok seviyorum. sanırım çogu arkadasımız tatile cıktı.. ooo bol bol bizim ( gidemeyenlerin) yerinede gezin..

eskiden bu saatlerde en az 3 kişi olurdu. ama su an cogumuzun bebişleri rahat bırakmıyo...vayy beee nasıl hızlı geciyorr zaman....

hepiniz kendine iyi bakınn ballar bye...:KK54:

canım aslında geçmiş sayfalarda var ama sen denk gelemedin sanırım..sen iste teyzesi tabiki koyarım kızcemi...Bilge iyi napsın canım uyuyor büyüyor :)) Biz de onun etrafında deli divane oluyoruz:)göbüşünü gördüm masallah canım çok güzelsiniz...:nazar:

Ay ösledim kız ben seniiiiiiiiiiiiiii :KK19: iyi olmanıza çok sevindim canım benim, biz de büyüyoruz işte gördüğün gibi :KK49:

Teyzoslar özellikle Şero teyzemiz sana gelsin bu resim :)Eki Görüntüle 212173

Ayyyyyyyyyyyyyyy yerim ben onu yaa :KK52: maşallah kız hiç daha 1 aylıkmış gibi durmuyo valla :nazar: :nazar: pamuk gibi yanaklara bak sen :KK35: tam ısırmalık :KK56: benim için boynundan kokla onu annesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16:

Ay ay ay biz 15. haftamıza girmişiz artıııııııııııııııııııııııkkkk :KK64: :KK64: maşallah sıpama yaaaa :nazar: :nazar: :nazar:

X