Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tinkerrrr canım sana şimdiden iyi tatillerr bizim yerimizede gez toz eğlenn tadını cıkarrr..gelince maceralarını dinlemek için sabırsızlanıyorum

nanemmm kuzummm cok gecmişler olsunn tam oldu derken değerler düşük ilerledi ve şimdide dış gebelik olması gercekten cok zorr allahım acil şifalar versin..
durumundan ne olur bize haberrrr belki yazılarımızı okuyorsundur...

benimde tüp bebekte en korktuğum şey buydu ne kadar dile getirmemiş olsamda içimin bir yerinde fırtınalar esiyordu ya dış gebelikse diye cünki normal gebeliklere göre tüp bebekte dış gebelik olma olasılığı daha yüksekmiş..umarım en kısa zamanda atlatır ve aramıza dönersin kuzummm seni kocamann öpüyorumm..

bak yaaaaaaa maşallah kız sıpanaaaa hiç bişecik olmazzzz

değilmi teyzesii yaaa erkekim o benimmm hiçbişeycik olmazzz sıpama ikili normal cok şükür üçlüdede sorun cıkıcanı sanmıyorum.

bugün oğluşuma cicilerr baktımm ama almadımm cok güzel şeylerr varrr hele mayolara bittimm.

ayy çok üzüldüm yaa Allahım hayırlısı olsun dilerim en kısa zamanda kendini toplar ve istediği bebeğe kavuşur bir daha konuşursan çok slm söyle canım

ayyy haticem hareketlerini bile hissettin maşallah senin paşanaben 20.haftamda hissetmiştim...sanırım erkekler daha erkenci davranıyorlar..buarada oğluşun oluyormuşş haticem çok sevindim kızıma damatmı geliyor ne
ayşecimm yeni işin hayırlı olsun..evet hatırladım çokta istediğin bir işti...beğenildiğine sevindim inş hayırlı olur..
buarada bence sen hamile olabilirsin adetin gelip birkaç damla akıp bitmesi bana ilginç geldi:26:sen yinede ihmal etme yine yap bir test çünkü hamileysen iğneye başlaman lazım...hatta yine silik çizgi falan çıkarsada hemen kanda baktır..
valla neden hep aileler kavga söz konusu oluyor..bide bizim aramız iyi yani düşün..eşimin ailemle,benimde eşimin ailesiyle aramız iyi olduğu halde yinede sürekli tartışıyoruz...dün konuştuk eşimle birdaha ikimizde laf etmciez bakalım tutabilecekmiyiz sözümüzü..
bide sizi düşününce daha çok hak veriyorum yaniii boşanmanın eşiğine geldin onalrın yüüznden birdaha asla sevemezsin ısınamazsın..ama bebeğinin babanesi dedesi mecbur görüşeceksinde konuşacaksında..ama artık eşin anlamışş ne olduklarını oyüzden gerisini boşver...
ayy tinker sen böyle söylüyorsun ya içim ferahlıyor..inş bizim de bebeğimiz doğduktan sonra eşimm aile kurduğunu daha bi farkında olur...annesine babasına kardeşlerine bukdr düşkün,belki kızı doğuna onlar daha 2.planda kalır..ben hiçbirzaman beni daha çok onları daha az sevsin demiyorum..ama onların nasıl her dedeğini yapıyorsa nasıl üzerlerine titriyorsa banada öyle olsun istiyorum bana daha az yapıncada evimizde huruz olmuyor..yoksa annesiyle babasıyla bi problemim yok eşimin davranışları beni sinir eden...

canımmmm negüzel 3 ay boyunca gez bakalaım.sizi gördükçede öğretmen olmadığıma pişman oluyorum valla...oğluşunla tadını çıkart bol bol..1 yılın acısını çıkart...
benim yerimede bol bol gez....iyi tatiller
gökçecim bu ne şiddet bu celalvalla her dediğine hak veriyorum bide o sevmediğin görümcenin sizin oraya tayinlerinin çıkması çok entresansevmediğin ot burnunun dibinde bitermiş derler ya çok doğruymuş...neyseki eşin herşeyi farkında bnmki olsa kesin olsun o benim ablam derdi..konuşurdu hergün çağırırdı benim görüşmem içinde baskı yapardı..yine seninki istemezsen görüşme demiş...buarada boşver eşin konuşsunda görüşsünde nede olsa kardeşi sen görüşme diye baskı yaparsan suç senin olur..sen sus kendin yapman gerekeni yap eşine karışma bak ozaman daha çok saygınlık görürsün eşinden..bizler ağzımı tutamıyoruz her işlerine karışıyoruz çokta haklıyız ama erkekler bu gibi durumlarda söylenin aksini yapmayı çok severler..oyüzden susmak eniyisi...inş Allah sabrını verir.belki baakrsın sizin başka yere tayininiz çıkar...Allah büyüktür sıkma canını...
offfffffffffffffffffff yeliiz ojler süpermiş bayıldımmm

aaaaaaaaaaaa çok üzüldümm canım nanemm dış gebelikmişAllahım çok büyük sabırlar versin canım arkadaşıma..inş en kısa zamanda daha iyi toparlanırda herşey daha güzel olur..inş bidahaki denemesi başarıyla sonuçlanır..neden dış gebelik olmuş tüpümü tıkanıkmışş bildiğim kadarıyla şimdi amileyatında tüpleri açılacak..belki birdahaki sefere dış gebelik riski ortadan kalkacak..inşşş düzelir herşey yaaa...

kızlar buarada dün akşam eşim yanıma geldii konuştuk herşeyi...neden evimizde huzurlu olmak varken sürekli annelerimizi babalarımızı dile getirerek evimizdeki huzuru bozuyoruz sadece kendimizden bahsetsek bunalrın hiçbiri olmaz dedi.bende sen erkek olduğun ahlde konuşuyorsun ben kadınım yaradılış olarak susmaya müsait değiliz nasıl susayım dedimozaman birbirmize söz verelim bidaha kavgalarımıza ne sen annemi bbamı kat nede ben anneni babanı katayım dedi...bende söz verdim...bidaha annesinin lafınıda getirmicem..hatta bidaha kayınvaldemede bana bişey deme anlatma anne bunları konuşmak istemiyorum dicem...kimse bana bişey demesin...bundan sonra daha vurdumduymaz olucam inş..çünkü biliyorumki ben konuşmazsam eşim hayatta konuşmaz...bende buarada hamilelğimin başından beri bu ne ilgisizlik dedimne yediğimden içtiğimden haberin varmı dedim..hatta seaster dünn süt içmediğim için eşimle kavga ediyoruz demişti ya bende eşime arkadaşım eşiyle buyüzden tartışıyormuşş senin süt içip içmediğimden beri haberin yok dedimmbaktımm süt hazırlmaış getirmişşşcanın ne istiyor diye aramıyorsun bile dedim...bundan sonrada sende benimle ilgileneceksin dedim..gidip içerde saatlerce playstation oynuyorsun yapma bunu dedim...bide ağladım...dur bakalım söz verdii bundan sonra üzmeyeceğiz bakalım olacakmı???

burarada babalr gününe iki babamda hediyelerini aldım..eşimede aldım..
kayınbiraderlerim birlikte alalım dediler ben aldım parada vermediler üstümüze yıkıldılar herzamanki gibinekdr düşüncesizler yaaa

3 erkek olduu hdiye alacağımm

bideeeee doktorumu aradım babası çok rahatsızlanmış ankaraya götürmüşler salı gelecekmiş...burnum yine kanadı kızlar..kanayınca beynime acayip bir basınç gidiyor..onları sormam lazım.bebişimi 1 aydır görmedim görmem lazım...
benden bukdr kızlarrrrrrr

nanem canım benim çok çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm
Rabbim yardımcın olsun şifalar versin..
bidaha böyle üzüntüler yaşatmasın inşallah

çok sağol gamzelım :) yaa geldı bugun adetım ama nasıl geldı laaapp diye agrıdan öldüm akşama kadar
nedne böle oluyo anlamadımkı gecen ay bbozuldu ya duzenım bu ay düzene girecek gibi bakalım ınsallah ahh ahh
bebısı bekletıcem canım hep yanında oalbılmek için işteyken devamlı onu dusunmek zorunda kalmamak için
Allah ım o zamana kadar dayanma gucu versın bana ınsallahhh

sağol canım :) yaa geldı bugun reglım muhtesem agrılarla beraber :)

sağol selizcim :) gecen ay ıkı gun regl gordum bıde duzensızlesmıstı belkıde ondan oldu ya sımdı nromal seyrınde devam edıyo
bakalım reglım kaç gun surcek :)

birde o burun kanamalrı hamılelıkte normal çünkü damaralr genıslıyor ve kılcal damaralrında kanamalar oalbılır
burunda kanamalr olabılır doktoruna danısırsın tabııkı fakat çok sık bı sekılde ve yoğun oluyorsa doktorun bi kbb ye yonlendırebılır senı
ama genel olarak normal bi olay gebelıkte :)

Allah ım sabır ver dayanma gücü ver yarabbimm

geldimi adetin...neyse hayırlısı olsun canımmm bidahakii ayy denemelere devammm
eşim bi doktoru aradıda eğer tansiyonu düşüyorsa kontrol altına almak lazım demiş sürekli tansiyonunu ölçün demiş..eşimde tansiyon aleti alacak..inş düşmüyordur ama bana dün akşam düştü gibi geldi..bide birden sıcaklarda çok fena bastırdı sanırım yazın hamilelik geçirmek pek kolay olmayacakkk...inş senin kışa denk gelir.oyüzden şu yaz boyunca hamile kalmaya bak valla...gerçi sağlıklı olsunda gerisi mühim değil...
heyecanlısınıdr sen şimdiii yarın bambaşka yeni bir işe başlıyorsun....

ayy çok üzüldüm yaa Allahım hayırlısı olsun dilerim en kısa zamanda kendini toplar ve istediği bebeğe kavuşur bir daha konuşursan çok slm söyle canım

kızlarrr sagolun.bende çok üzüldüm ama nanemizin sesi iyiydi maşallahhh umarım ameliyattan sonrada aynı güçle devam eder.çünkü ameliyattan sonra başlıyo asıl acıı allahım dayanma gücü versin inşallahhhh

selizcim çok saol cnm ojelerimi begenmişinnn

amin canım aminnnnn.
sonunda istedigin gibi bi işe sahip oldun işallahhh buuu böyle devam eder

lapppppppppppppppppppppppppppppp diyemi geldi kız adetinnnn hadi gözün aydınnn havalardandır belkimm ee bide iş olayında stres yaptınnnnnnn
hastasıyım o adamın ben yaaaaaaaaaaaaa

nanem canım benim çok çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm
Rabbim yardımcın olsun şifalar versin..
bidaha böyle üzüntüler yaşatmasın inşallah

canım iyi dileklerini iletirim pazartesi arıycam bugün hastanede kalıcaktıı

Canlarım sizlerden ne de çok ayrı kaldım (( off çok özlüyorum çok...Giresunda'yız..Eşim izinde..Kocaeli'de kendi memleketimde okuttugjumuz mevlütten sonra nasipse yarın birde burada olacak...Annemlerde geldi şimdi Giresun'a...Bilge'nin belli bir uyku düzeni yok ama masallah benı çok yormuyor..Yalnız burdaki kalabalıktan bir türlü girip ne geçmişi okuyabiliyorum ne de sohbete dahil olabiliorum (

Yalnız duydugum üzücü bir haber var...Sanırım Nane'm bebeklerini kaybetti...O kadar üzüldüm ki anlatamam...Canım benım ya...Çok zor demesi biliyorum ama herseyın bizler için oldugu bu dunyada bundada muhakkak bir hayır vardır...Tekrardan sağlıkla hamile kalmanı ve çocuklarını kucaklamanı diliyorum canım.Rabbim sana ve eşine sağlık,güç kuvvet versin.Dualarımızdasın her zaman senı çok seviyoruz....

Ayşe'm sanırım yeni bir işe girdin sen de...Hayırlı ugurlu olsun canım dilerim bu sefer hersey yolunda gider senın için...

Diğer canlarım ya sizler nasılsınız?Hersey yolunda ınsallah ? Mercan dogum yaptı mı?

Merviiiiiiiiiiiiiiişşşşşş Bilge nasıııııılllll resmi yok mu kuşum koysana bitane benim facem yok göremiyom

canım aslında geçmiş sayfalarda var ama sen denk gelemedin sanırım..sen iste teyzesi tabiki koyarım kızcemi...Bilge iyi napsın canım uyuyor büyüyor :)) Biz de onun etrafında deli divane oluyoruz:)göbüşünü gördüm masallah canım çok güzelsiniz...

selam canlar nasılsınız..

ben cok yogunum bu aralar hep okuyom ama yazmaya fırsat kalmıyo. sizi ihmal ettim farkındayım..
mert grip oldu..:2:. hemde üste 4 dişi daha çıkıyo .......baya zor bu aralar aglama krizlerine giriyo:84:. canım ya hiç kıyamıyom kuzuma..
benden böle canlar..

nanem.. okursan eger cok gecmiş olsun. allah bidaha böle acılar yasatmasın.seni çok seviyorum.

aysem sanırım tasarım ile ilgili bir işe girmissin. hayırlı olsun. zaten beceriklisin adasım.istedigin gibi bir iş.... darısı bana (

hatcem.. hareketleri hissetmissin . masallah tosuna ..

heriniiz cok seviyorum. sanırım çogu arkadasımız tatile cıktı.. ooo bol bol bizim ( gidemeyenlerin) yerinede gezin..

eskiden bu saatlerde en az 3 kişi olurdu. ama su an cogumuzun bebişleri rahat bırakmıyo...vayy beee nasıl hızlı geciyorr zaman....

hepiniz kendine iyi bakınn ballar bye...

Ay ösledim kız ben seniiiiiiiiiiiiiii iyi olmanıza çok sevindim canım benim, biz de büyüyoruz işte gördüğün gibi

Teyzoslar özellikle Şero teyzemiz sana gelsin bu resim :)Eki Görüntüle 212173

Ayyyyyyyyyyyyyyy yerim ben onu yaa maşallah kız hiç daha 1 aylıkmış gibi durmuyo valla pamuk gibi yanaklara bak sen tam ısırmalık benim için boynundan kokla onu annesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ay ay ay biz 15. haftamıza girmişiz artıııııııııııııııııııııııkkkk maşallah sıpama yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…