Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hayırılı olsun canım tekrardan .belki bu dönemlerde olur öyle doktırunda önemli bir şey yok dediğine göre sen içini ferah tut.
bu arada kızlar nanemden haber var mı ben 3-4 gündür takip edemedim

hoşgeld,nn cnmmm anammm bununda pipisini yesinlerrr
bu senede erkek senesi olduu geçen sene kızdı bu sene erkek

valla hele doğsun yemediğim yeri kalmıcak sıpanın sende ye gelde teyzesi...
evet bu sene erke senesii genelde hamişlerin erkek duyuyorum bende..

amannn kuzumaaa ..erkeki me benim kızege mi koycan adını ..malum sitede okudum da..adaş olcaklar oğluşlarımız ee fethiyeli hetunun oğlu ege olur de miii

evet canım ege koymayı düşünüyoruzz hatta babişkomuz moda bilem girdi egem diyerek seviyor.kayınpederin ismini koyucaz yanınada kısa olsun dedik ee bizde egeliyiz ne olsa şimşek ege koyalım diyoruzz hayırlısı artık hele sağlıklı doğsunda kuzumm...
senin oğluşun adaşı olucakk..

hayırılı olsun canım tekrardan .belki bu dönemlerde olur öyle doktırunda önemli bir şey yok dediğine göre sen içini ferah tut.
bu arada kızlar nanemden haber var mı ben 3-4 gündür takip edemedim
sağol canım teşekkürler..
valla bilmiyorum canım ilerleyen zamanlarda yukarı cıkarmı inş. sonradan bir sorun cıkarmaz..
içim rahat cok şükür kuzumu gördükce dahada rahat oluyorum..

evet yaaaa tlf olan arasında nanemi nasılmış haberlerini alalım..

kızlar ben birazdan kaçarım artık ..öpüyorum sizleri

güle güle canımmm bizde seni öpüyorumzz

kızlar ben birazdan kaçarım artık ..öpüyorum sizleri
görüşürüz canım

çıkmaz çıkmaz içini ferah tut
bende biraz işe dönüyorum kimsecikler kalmadı zaten gene gelirim öptüm sizi

ayyy kızlarr ben oğluşum hareketlerini hissettimmdün gece yattığımda fark ettim birde akşam yemeği yemeden önce cok acıkmıştım o zaman bariz fark ettimallahım cokkk güzel bir duyguuuukurban olduğum rabbim bütün isteyene yaşatsın bu duyguyu inşallahhh
daha öncede birkackez hissetmiştim ama son ikisi artık iyice hareketleri olduğu belliydi.

Kızlar merhaba :)

hatırlıyorsanız sizinle burada yaptıgım kutu tasarımlarını paylaşmıstım
işte o başvurudan sonuç aldım ve Sinerji A.Ş'de grafiker olarak yarın işe başlıyorum inşallahh :)
hayırlı kalıcı bi iş olur :)

Sonracımaaa 16 hazian regl olmam lazımdı ama son günlerde gebelık şeysıne benzeyen belirtiler gördüm ööyyyleesinee
test yaptım (eger gebelık varsa hemen iğneye başlamam gerektiğinden korkup hemen test yapiyorum )
negatıftı bı kaç saat sonra baktım çok ama çok silik bi çizgi vardı sallamadım cunku sayılmıo bılıorm
sonracıma regl agrılarım basladı...1-2 damla kan geldi devamı yok agrıda yok kanamada
anlamadım bu düzensizlik sinirimi bozuyo artık gene doktor yolları gözüktü bana
bi kaç gün gecsınde hala gelmezse reglım gidicem doktora öyle işte

e kızlar haber edeyım dedim herkesi öpüyorum nanakalrından hadi bayyy :)

maşallahhhh

onun minnakk ayaklarını yerimm ben yaa kocaman olsun büyüsün annesi bak nasıl tepişcek göbüşünde

Allah sağlıkla kucaklamak nasib etsinn

Son düzenleme:
sen ben yparsanız bu iş uzar ailleri kıyasladın mı başlıyorlar senın aılene de laf solemeye ...erkek de mi hepsı aynı

niye kıyaslamıcakmışız bal gibide kıyaslarım valla konu aileler oldumu hayatta eşit tutmam artık pat pat die sölerim lafımı
ki çok şükür biz aştık onları artık bilio anasının nasıl bir cadı oldugunu geçen gece bana dioki senin ailen yapsa bana bunları yüzlerine bile bakmam dedimki bana nie baktırıyorsun o zmn görüşmeyelim hiç bizaman napim dio
Artık öle alıştıki bazen dioki bugun anama laf sölemedin sölede bugunude es geçmeyelim
kendimi cadı gelin olarakta görmüyorum onlar yüzünden boşanıyordum ohhh olsun beceremedi işteeeee

ayşemmmm ben hatırlıyorum o tasarımlarını..
senin adına cok sevindimm hayırlı olsun hayatım iyi günlerde çalış inş..

bu arada gebelik testi yapmışsın silik cizgi falan filan sonracıma kanama gelmiş ama biliyosun burda kac kişi o silik cizgiyi gördü ve hamile bunların içinde bende varımm..hem benim cizgimde öyle hemen cıkmamıştı yarım saat sonra falan silik cizgi cıktı..
bence cok erteleme ve git bir beta hcg yaptır...

ayy daha büyüyünce iyice hissedinceee deli olurum heraldee kuzucum benimm kocaman olsunda babişkosuda hissetsin tekmelerini kıskanıyo cünkü.

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNGÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNN
bugün topiği ben acıyorum

ayy maşallahhhh bize 16. haftamızı bitirdikkk 5 aydan gün almaya başalıyozzz yaşasınnnnnn

günaydınnnnnnnnnnnnnnngünaydınnnnnnnnnnnnnnnn
Bugün topiği ben acıyorum

Ayy maşallahhhh bize 16. Haftamızı bitirdikkk 5 aydan gün almaya başalıyozzz yaşasınnnnnn

günaydın canııımm
Ayy ne kadar güzel bi duygu dimi hareketleri hissetmek.
En çok özlediğim şey anne kanındaki bebeğimin tepikleri.
Bazen can yaksada süper bişi.,rabbim isteyen herkese yaşatsın bu muhteşem duyguyu.

Ayşecim hayırlısı olsun yeni işe başlıyomuşsun.
Bende hatçe ye katılıyorum canım hemen bi beta hcg baktır bi an önce.

Kızlar günaydınlar herkese.
Hayırlı cumalar.
Yaşasın son iş günü

günaydın canım hoşgeldinn..
seninde cuman hayırlı olsun..
hemdeee cokk güzel bir duyguu onun orda sağlıklı büyüdüğünü hissetmek..
allahım herkeze nasip etsinnn..

bence de kıyaslamamak mümkün değil zaten bu kıyaslamaya erkekler zorluyor insanı biz de ilk evlendiğimiz yıllarda ailelerden çok tartısırdık ama o benım aıleme laf solucek bırsey bulamazdı...yalnız fark ettım kı bu tarz seylerın yasandıgı zaman misilleme yapmaya çalışıyor...aıleme karsı değil ama onlara çaktırmadan ıyı damat gorunup benım canımı sıkıyordu..ben de dırdırdan vazgectık sadece tepkı koyuyorum yaptıkları seylerı yuzune anında vuruyorum ve nıhayet 3 yılda öğrendi...benım aılem evletlerı gıbı yaklaşırken onun annesı yemegın koftesınde ona 4 bana 2 tane koydugunu bayatı bana tazeyı ona verdıgını bariz bır sekılde ortaya sergılemeye baslayınca maymun gözünü açtı..ben de hep mesafeliyim canım...küslük boyutuna gelmedim ama geledebılırdım sadece hep ıdare ettım o da bunu gordu ve bebekle bırlıkte bizleri daha çok düşünüyo ....erkekler baba olduktan sonra anlıyorlar yeni bir aile kurduklarını
GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNGÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNN
bugün topiği ben acıyorum

ayy maşallahhhh bize 16. haftamızı bitirdikkk 5 aydan gün almaya başalıyozzz yaşasınnnnnn

günaydın kızlarrrr

günaydın datluuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…