Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
TATİL BAŞLIYOOOOOOOOORRR
topiğimizin güzel bayanları ben bugünden itibaren yollara düşüyorum ...denizli muğla aydın izmr...gezincem durcam oğluşumla...koca bir yıl daha bitti..zor bir yıldı benim için..iş ev doğum bebek bakıcı memleket hasreti...falan filan derden baya yıprandığımı hissediyorum...dua edin de detoks gibi gelsin şu tatil bana..ilk 2 hafta kaynanamın evınde olcam hatta okulun semıner donemını ordakı bir okulda alıcam.hem iş hem ziyaret aradan çıkarıcam.orda ınternet mevcut değil..sonra mugla ve sökeye gideceğim ..internet var orda..arada yoklarım sizleri oğlumun tatil resimlerini eklerim..zaten sözüm var kırmızı slipli fotosunu koyucam hepiniz için güzel bir yaz geçirmenizi diliyorum...hamişlerimiz de sağ sağlim yavrularını kolaylıkla alırlar inşallah kucaklarına...anne adaylarımıza da tez zamanda allahım nasip etsin inşallah...sizleri çok seviyoruz....:80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80::80:
egemuuu ve annesi​

canımmmm sana iyi tatiller iyice gez dinlen ailenle hasret gider.
Ama bizleride unutma

nasılsınız kızlar iyisiniz mi bakalım
kocaman günaydınlar herkese haftanın son gününe iyi günler sağlıklı günler dilerim
ben bugün iyim umarım gün sonuna kadar da böyle gider sizlerde ne var ne yok

sağol tatlım sen nasılsın
kızçen nasılç.
Evet çok güzel haftanın son günü.

günaydınnn kuzuşşlarrrrrrrrrrrr vede hayırlı cumalarrrrrrrr.

benim için haftanın songünü diil yauıuuuuuuuuuu:84::84::84::84:

günaydın kızlar, yardımlarınıza ıhtıyacım var sırasıyla 3 aylık reglı donemımı yazıyorum 05.mart - 08.nısan - 10.mayıs ve bugun ayın 16.günü ama ben hastalanmadım adetlerım 33-35 gunde bır oldugunu dusunsem bıle suan 39.gunum sızce test yapmam gerekıyormu yoksa bıkac gun daha beklesemmı, bendeki degısıklıge gelınce gecen aylardan hıcbır farkım yok sadece gögüslerım bıraz dolgunlastı gıbı onun harıcınde karın agrı ve tuvalete cıkma bunlardan harıc bısey yok, 4 hazıranda yenı evıme tasındım acaba dıyorum yorgunluk-stresdenmı gecıktı heran hastalancakmısım gıbı sanım var bugun bıraz daha fazla, akıntı olayıma gelınce akılda kalaak cok fazla akıntım yok, fıkırlerınıze ıhtıyacım var, aa en onemlısı 14 hazıranda(beklenen tarıhten 2-3 gun gectıgınde) eczaneden test alıp yaptım ama negatıf cıktı

canım normalde adetin 3 gün atarak ilerlemiş yani 13 haziranda regl olman lazımdı buna ragmen testte negatif çıkmış.stresten de gecikmilş olabilirrr yada geç döllenme tarzı bişide olmuş olabilirrr.bence bi idrar te4sti al eger yine negatifse bi doktora görün kist oluşmuş ta olabilir.

en mantıklısı aslında test yapmak ama o ıgrenc tek cızgıyı gormek cok sınır bozucu, sanırım en ıyısı 23 hazırana kadar beklemek sonra dr gıtmek canım cok tskr ederım

sağol tatlım sen nasılsın
kızçen nasılç.
Evet çok güzel haftanın son günü.
sağol canım çok şükür kızım iyi çarşamba kontorlumuz var 1198 gr olmuş 39 cm olmuş baktımda bayağı bi uzun olucak herhalde kızım isim düşünüyoruz işte bir türlü karar veremedik.

günaydınnn kuzuşşlarrrrrrrrrrrr vede hayırlı cumalarrrrrrrr.

benim için haftanın songünü diil yauıuuuuuuuuuu:84::84::84::84:

günaydın yazık sana yaaa

biz geldik kızımla yemeğimizi yedik şimdi çalışıyoruz .
ama birden böyle bi baş dönmesi fln oluştu anladım ki neden bi tuzlu ayran içeyim olmaz sa yaaa gözlerim fln batmaya başladı

yelizcım çiçeklaracım merak etmışsınız benı teşekur ederım canlarım yaaa
ben salı gunu eşimle çok fena tartıştımmm gerızekalı aptal beyınsız yerden bıtme gorumcemın eşinın tayını buraya çıkmış. ve ben gorumcemle goruşmuyorum.hatrlıorsanız ben ıstdayken benı gormeye bebeğimı gormeye gelmemıştı eşim burdan ıst a gelınce benı oraya gotrdu ve oros.....u gorumcwem bana hadı anca gderfsın senı ayağıma getrttım ya demiştiii kocamın yanındaaa..ve eşim hala onunla knşmuyorr ama kandılde aramış knşmuşlar ama resmı neyseeeee bana eşim dıor onun haddını bıldrmeden knşmayacaım vs vs vs ama ben acayuıp sınır oldummmm .. benım eşim çok yumuşakkk başlııı.. vee aılsı aşırı derecede duygu somurusu yapıor ama gorumcem de erkek gbıı dımdık çıvı gbıdır bı aıle onun lafına bakarrr anlatabılıor muyummm...allahım çldrmak uzereydımm boşanıcam ben senden yeter dedım benı ezdrdın ezdrdın yeter dedım bak kardeşin de gelıo hastahaneye (hemşire kendısı ) burda bol bol kırıtırsınız konuşursunuz benm ınadıma dedım. o da bana kızdı bağrdı kafandan kurma dedı vs vs vs benm bazı şeylere tahamulum yok..onlar kardeş elbette konuşacaklar ama bı benden abısınden özur dılemelı hayatta dılemez ama o kadar da ınatçı lazdır oros...........u neyseee sınır krızı geçrdım ee kendıme ettım kımseye bı halt olmadı eşim de bana sen benmle ne kadar ıyı olursan o okadar kötu olur ama sen benmle tartışır bozuşırsan o kadar sevınırr ve kendını haklı çıkarır dedı ben bılıorum eşim krdeşiyle konuşacak. başta annesı ayılacak bayılacak sız kardeşisınız konuşun edın sen abısın el kızı için yapma etme vs vs dıyecek tanıorum bu lanetlerı çnkuuu ... ya sustum sustum ama artık yettı burama geldıler yaa mubarek cuma gunu allahlarından bulsunlar benm hakkımda ne duşunuyorlarsa da bın katı başlarına gelsın ınş. dıyorum başka da bışey demıorummm..

anneme anlattım yazık annem de sen nıoye bağırıyosun nıye çığırıyosun kavga edıosun azcıok sakın yapılı ol kaldıkı çok sakın bırı değilimdırrrr hemen her şeye parlarım benn(kendıme) sen ağır ol sessız ol kocan yapsın bakalım yapacağını dedı. kaldıkı bayburt a kadar gelecekler de ıkı kardeş konuşmayacak mı gökçe kendını hazrla onlar etle tırnak ayrılmaz onlar konuşacak ama sen gıtmezsın o sana gelmez olur bıterrr dedı. kaldıkı aynı şeyı eşim de dedı bana goruşmezsını olur bıyter dedı ama burası göt kadar yer herkes laf etcek zaten dedıkodu mekanı off offffffffffffffff....ama yok sesız kalıcam tınlamıcam görşsun kardeşiyle de naparsa yapsın ben keyfıme bakıcam işime gucume bakıcamm arklarımla gezıcemmmm... dedım şimdı annenlerr kardeşingıl buraya gelıo dıye bıze gelırlerrr mert e bakmaya çalışırlar ben ıstemıorum bılıosun ..eşimde bana ben o konuyu annemle knştum ve kapattımmm bız mert ı bakıcıya baktıracağızzz onu düşünme kımse kımsenın evınde zorla kalmaz vs dedı ama bılıorum kı kızları da buraya geleceği için bunlar da zırt pırt gelecekler hiç yuz vermeyeceğimmm gorecekler amamama

bundan snra susma hakkımı kullanacağımm allahıma dua edıorum kı bana az daha sabır versınnnn
kendı kendıme sınırleneyım ama eşime bellı etmeyeyımmm kı oyle yapmaya çalışacağımmm

boyle işte kızlarrrrrr şimdı çenesı düşük çok bılmış görmcem elıp kımbılır burda neler dıyecek benm hakkımda hayır ben sorunu onun annesı babasıyla yaşadımm bızım onlarla sıkıntımız vardı gorumcem sazan gbı atladı kaldıkı eşim de buna kızdı ama benm eşşm yumuşak hemen yelkenlerı ındırı salakkk

dun de okuldan arklar geldı banaaa akşamda eşimın arklarına gottık otrmaya kafamı dağtmam lazımm benımmmm

yelızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hanıo ocelerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…