Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Tekrardan tebrikler melitacım, azmettin, başardın ve kesinlikle hak ettiğin bir birincilikti

Tatlım sen çok istiyordun birinciliği daha önce de kıyısından kaybetmiştin canım tebrikler tatlım

Herkese iyi bayramlar.10 takımdayım,634.etap birincisiyim.Özel bir sırrım yok,herkesin bildiği şeyler diyebilirim.

Metayı hızlandıran şeylere ağırlık veriyorum.Her sabah limonlu yeşil çayımı içiyorum.Akşamdan suya attığım kabuk tarçınlı suyumu gün boyu içiyorum.10 bin adım ve üzeri yürüyorum.17 bin adım yürüdüğüm bile olmuştur.Protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum.Her sabah çörekotu ve keten tohumu yağı içiyorum.Gerçekten beni çok tok tutuyor.

Kısaca zayıflamanın sırrı az yemek ve bol hareket.Bi de ben çok yoğun ve hiç boş duramayan biriyimdir.Metam da oldukça hızlı olunca,az yiyince,karbo yok denecek kadar az alınca ve 10-20 adım yürüyünce sonuç 1.lik oluyor.
Herkes istediği kiloya gelir inşallah.Azmetmek başarmanın yarısıdır.

Sevgili zayıflama arkadaşlarım, iyi hafta sonları dilerim.
Yukarıda alıntı yaptığım yazımda temel anlamda nelere dikkat ettiğimi yazmıştım.
Bu hafta bayram dolayısı ile gün boyu menülerime fazla özen gösteremedim, ama genel anlamda az yedim, tatlı işlerine pek bulaşmadım çünkü yedikçe daha çok istiyor vücudumuz.
Acıktıkça ve fırsat bulabildikçe haşlanmış mısırla, kahveyle, suyla, acurla vs kalorisi düşük ne denk geldiyse geçiştirmeye çalıştım.
Genelde gün ortasında tek ana öğün yaptım onda da dengeli oldum.
Özel olarak spor yapamadım ama spor yerine geçebilecek tüm aktiviteleri değerlendirdim.
Bu hafta kilo vermeme en çok katkısı olan ise neredeyse çoğunlukta ayakta olup sürekli bir iş yapmam oldu.
Kısaca işin özü az yemek, sağlıklı şeyler yemek, hareketli olmak, bol su içmek.
Güzel yemekleri bolca yememeyi kayıp olarak görmemeli ve abur cuburu da ödül olarak görmemeliyiz.
Zaten onları zamanında yeterince yedik ve bu bize sadece kilo kazandırdı. Mutsuz olduk. Zaten insan alışıncaya kadar kısa bir süre zorluk çekiyor, sonra beslenme şeklimiz yerine oturuyor. Sadece biraz sabırlı olmak lazım.
Hepinize sağlık ve zayıflama yolunda başarılar diliyorum.

Tebrikler iki yazınızda da Harika anlatmışsınız inşallah hedef kilonuza ulaşır ve mezun olur ve korursunuz

Öncelikle herkese merhabalar diliyorum arkadaşlar. Ben 6.takimdan Gülümse 25 daha öncede 12.takimda yarismis 100.1le başlayan serüvenim kısa sürede 25kilo vererek 75kiloyla mezun olmuştum. Gel gelelimki malesef koruyamayip verdiğim 25kiloyu geri alarak gelmiş bulunmaktayım. Hiç bir zaman bağımızi koparmadigim arkadaşım A Anka sayesinde 6.takima başlamış bulunuyorum. Pazartesi gunu sabahı yeni bir ben diyerek diyet yapmaya karar verdim.Eskiden olsa yemek için yaşıyordum. Şimdi yaşamak için yemek yemeliyim diyorum kendi kendime. Öncelikle yediklerime çok dikkat ettim öğün porsiyon tabağımi küçülttum doymadan masadan kalkmaya dikkat ettim. Spora henüz başlamadım ama evde hareketli bir insanım. Sizlere tecrübeyle kazandığım tavsiyelerim sakın şunu yeme bunu yeme yapmayın. Her şeyden az ve kararında tüketmeye özen gösterin. Ne kadar ertelerseniz o kadar cazip gelir ve daha fazla tuketirsiniz. Ben bu hataya düştüm ekmek pilav makarna tatlı hamur işi hepsini hayatımdan çıkarmıştim. Ve sonra saldırmaya başladım ve doyumsuzca yedim Ama hata yaptığımın sonra farkına vardımo yüzden canınızın istediği ne olursa tadımlık olarak yiyin nefsinizi köreltin ama sakın ertelemeyin. Tüm takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Öncelikle benim buraya tekrar başlamama vesile olan A Anka arkadasima takım kaptanım Zipzip- ve tüm takım arkadaşlarıma daha geleli 1hafta olduğum halde bana yabancılık çektirmeden motive ettikleri için teşekkürü bir borç bilirim hepinizi çok seviyorum 6.Takim İyiki Varsınız Canlar

Muhteşemsin canım, ışık hızıyla derece yaptın maşaallah :))) Çok tebrik ederim İyi ki aramızdasın , bizde seni seviyoruz

Sende iyiki varsın canım takıma renk kattın, inşallah birlikte hedefine ulasacagız
Bizde seni cook seviyoruz canım

ben bunu yeni gördüm ya
Tebrik ederim canım gerçekten çok iyi başladın ve yine hedefine ulaşacaksın ben sana çok güveniyorum

Güzeller güzeli anka kısmını göremedim ama olsundu

Meraba ben 3.takımdan uykucu cuma %4.0 le birinci olmuştum buraya yazmam gerktiğini bilmiyodum geciktim kusura bakmayın

Açıkcası o hafta çok dikkat ettim ilk 3gün egzersizler yaptım sonra evde temizlik falan dedken baya haraketli bi hafta geçirdim çarşamba ve perşembe ayran detoksu yapmıştım tabi hepsi birleşince faydası da güzel oldu.
Takım olarak da yeniden açılarak dönüş yaptığımız hafta böyle birinci olmak çok motive edici.
Bana en çok da moral vererek beni hırslandıran hedefime ulaşmak için desteklerini benden esirgemeyen tüm takım arkadaşlarıma yani kardeşlerime teşekkür ediyorum sahgull Hepfitim Lusi ervanazlim Sismaniye inşallah hepbirlikde başarıcaz

Canım benim ya bizi de unutmamış az mı şişko dedik sana az mı emeğimiz var üzerin de

İyi geceler hanımlar ben 9. Takımdan masal geçen haftanin birincisi benimmm

Öncelikle 9. Takım kaptanim @mefkurem ve diğer gurup arkadaslarima beni motive ettikleri için çok teşekkür ediyorum, biz kadınlar bir araya gelince harika işler cikarabiliyoruz.

Şimdi gelelim bu hafta yaptıklarıma madde madde yazmayayim zaten bir çoğunu uyguladığınizi düşünüyorum, ben diğer haftalardan farklı olarak yaptıklarımı yazicam.

-Önceki haftalarda çok sıkı diyetime(sağlıklı beslenme) uysamda arada ağzıma çok küçük bir parçada olsa bir şeyler atiyordum özellikle yemek yaparken bu hafta ağzıma diyetim dışında bir lokma bir şey atmadım.

-Ara öğün yapmadım sabah çok erken kahvaltı (8.30) öğle ve akşam yedim onun dışında hiç bir şey yemedim.

-detoks suları yaptım Instagram'da diyetisyenlerin paylaştığı onlari uyguladim ama her gün aynı suları degil tabiki.

-Olmazsa olmaz spor her gün mutlaka yürüyüş ve gün aşırı bisiklet sürdüm bunun da çok etkisi olduğunu düşünüyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar spor,detoks suları aslında hep yaptığım şeylerdi ama ilk maddede yazdığım gibi bu hafta menülerim dışında ağzıma tek lokma almadım bu şekilde leptin hormonu daha iyi salgilandi sanırım.

Hepinize bol şans diliyorum biz kadınlar isteyince yapamayacağımiz şey yok

Selam kızlar ben 6. Takımdan Hande
Bu hafta bireyselde birinci olmuşum kaptinn ile beraber paylaşmışız birinciliği Tebrik ediyorum arkadaşım seni de

Bundan 5 ay kadar önce 6. Taıkmdan mezun olmuştum 3.5 ayda 15 kilo verdim,,,, tabiki diyeti bırakınca ve deli gibi yiyince kilolar hopppplpp geri geldi 9 kilo almış bulunmaktayım
Ama ne yemek her gün 2.5 litre kola cicibebe,,, her öğünde 1 ekmek veeee tabiki gece yemeleri bana kiloyuuuuu aldırdıııı

Geçen hafta tekrardan takımıma katılarak tekrar diyetime başlamış bulunmaktayım bu arada bana inanan güvenen takım kaptanım Zipzip- a da çokkkkkkkkk teşekkür ederimTabi diğer takım arkadaşlarıma da

Gelelim bu hafta neler yaptım
Öncelikle hergün 2.5 litre cola içen ben bu hafta sadece 1 bardak içtimmm ve bu benim in büyük bir mucize onun içinde ceza olarak 1 saat yürüyüşümü yaptım

Ekmek yemedim

Gece yemelerin direk kestimmm

Ve düzenli beslendim

Perşembe günü de biraz rahatsız olduğum için çorba tarzı sulu şeyler yedim

Tabi bir anda kestiğim için bu kadar fazla gitti,,,, yoksa benim için ideal olan kilo haftada 1 kilo verme

İnşalllah hepimiz istediğimiz kiloya iner istediğimiz kıyafetlerimizi giyeriz

Canım benim herseyin farkında olman cook güzel bu sefer mezun olduktan sonra inşallah korumayıda öğreneceksin
Yeniden birlikte hedefine emin adımlarla ulasacagız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…