Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Selam kızlar ben 6. Takımdan Hande👍👍👍👍
Bu hafta bireyselde birinci olmuşum kaptinn kaptinn ile beraber paylaşmışız birinciliği ❤ Tebrik ediyorum arkadaşım seni de❤ 💋💋💋💋💋

Bundan 5 ay kadar önce 6. Taıkmdan mezun olmuştum 3.5 ayda 15 kilo verdim,,,, tabiki diyeti bırakınca ve deli gibi yiyince kilolar hopppplpp geri geldi 9 kilo almış bulunmaktayım🙊
Ama ne yemek her gün 2.5 litre kola cicibebe,,, her öğünde 1 ekmek veeee tabiki gece yemeleri bana kiloyuuuuu aldırdıııı :mad:

Geçen hafta tekrardan takımıma katılarak tekrar diyetime başlamış bulunmaktayım bu arada bana inanan güvenen takım kaptanım Zipzip- Zipzip- a da çokkkkkkkkk teşekkür ederim❤❤❤❤Tabi diğer takım arkadaşlarıma da 💋💋💋💋

Gelelim bu hafta neler yaptım🤭🤭🤭
Öncelikle hergün 2.5 litre cola içen ben bu hafta sadece 1 bardak içtimmm ve bu benim in büyük bir mucize onun içinde ceza olarak 1 saat yürüyüşümü yaptım:bicak:

Ekmek yemedim😱😱

Gece yemelerin direk kestimmm😔😔😔

Ve düzenli beslendim👍👍

Perşembe günü de biraz rahatsız olduğum için çorba tarzı sulu şeyler yedim😋😋😋😋

Tabi bir anda kestiğim için bu kadar fazla gitti,,,, yoksa benim için ideal olan kilo haftada 1 kilo verme🙏🙏🙏🙏

İnşalllah hepimiz istediğimiz kiloya iner istediğimiz kıyafetlerimizi giyeriz🙏🙏🙏🙏

❤❤❤❤❤
Kuzuuum 😽😍 tebrik ediyorum seni fit anneecik😊

Selam kızlar ben 6. Takımdan Hande👍👍👍👍
Bu hafta bireyselde birinci olmuşum kaptinn kaptinn ile beraber paylaşmışız birinciliği ❤ Tebrik ediyorum arkadaşım seni de❤ 💋💋💋💋💋

Bundan 5 ay kadar önce 6. Taıkmdan mezun olmuştum 3.5 ayda 15 kilo verdim,,,, tabiki diyeti bırakınca ve deli gibi yiyince kilolar hopppplpp geri geldi 9 kilo almış bulunmaktayım🙊
Ama ne yemek her gün 2.5 litre kola cicibebe,,, her öğünde 1 ekmek veeee tabiki gece yemeleri bana kiloyuuuuu aldırdıııı :mad:

Geçen hafta tekrardan takımıma katılarak tekrar diyetime başlamış bulunmaktayım bu arada bana inanan güvenen takım kaptanım Zipzip- Zipzip- a da çokkkkkkkkk teşekkür ederim❤❤❤❤Tabi diğer takım arkadaşlarıma da 💋💋💋💋

Gelelim bu hafta neler yaptım🤭🤭🤭
Öncelikle hergün 2.5 litre cola içen ben bu hafta sadece 1 bardak içtimmm ve bu benim in büyük bir mucize onun içinde ceza olarak 1 saat yürüyüşümü yaptım:bicak:

Ekmek yemedim😱😱

Gece yemelerin direk kestimmm😔😔😔

Ve düzenli beslendim👍👍

Perşembe günü de biraz rahatsız olduğum için çorba tarzı sulu şeyler yedim😋😋😋😋

Tabi bir anda kestiğim için bu kadar fazla gitti,,,, yoksa benim için ideal olan kilo haftada 1 kilo verme🙏🙏🙏🙏

İnşalllah hepimiz istediğimiz kiloya iner istediğimiz kıyafetlerimizi giyeriz🙏🙏🙏🙏

❤❤❤❤❤
Tebrik ediyorum seni canı gönülden 6.takim seninle gurur duyuyor :KK36: :KK36: :KK200:

Kizlar merhabaa bu hafta birincilik bizdeymis bende hemen anlatayim sirrimi ama kimseye kotu ornek olmak istemiyorum yazdiklarimi dikkate almayin :KK70:
2 sene once 14. Takimdan 54 kiloyla mezun oldum evlendim gecen yaz bebem oldu haliyle biraz kilom kaldi 63 kiloyla tekrar 14. Takima girdim sagolsun takim arkadaslarimin destegiyle ve blonde ambition blonde ambition un gazlammasyla :KK70: kisa surede gitti kilolarim 😍 hepinixe tesekkurler kizlar kaptancigim en cok size tugbaFB tugbaFB htc71 htc71
Gecen hafta mezun olmak istemistim gerekli kiloyu vermedigim icin bu hafta minimum beslendim son 2 gun corba ve su tukettim fazlasiyla kilo verdim ama saglikli degil farkindayim normalde yapacagim bisey degildi ama mezun olmak icin yaptim 🙈
Kilo verme seruvenine devam eden arkadaslara basarilar diliyorum gayret ve istekle oluyo kizlar inanin kendinize sakin pes etmeyin 😍 herkese sevgiler

Kizlar merhabaa bu hafta birincilik bizdeymis bende hemen anlatayim sirrimi ama kimseye kotu ornek olmak istemiyorum yazdiklarimi dikkate almayin :KK70:
2 sene once 14. Takimdan 54 kiloyla mezun oldum evlendim gecen yaz bebem oldu haliyle biraz kilom kaldi 63 kiloyla tekrar 14. Takima girdim sagolsun takim arkadaslarimin destegiyle ve blonde ambition blonde ambition un gazlammasyla :KK70: kisa surede gitti kilolarim 😍 hepinixe tesekkurler kizlar kaptancigim en cok size tugbaFB tugbaFB htc71 htc71
Gecen hafta mezun olmak istemistim gerekli kiloyu vermedigim icin bu hafta minimum beslendim son 2 gun corba ve su tukettim fazlasiyla kilo verdim ama saglikli degil farkindayim normalde yapacagim bisey degildi ama mezun olmak icin yaptim 🙈
Kilo verme seruvenine devam eden arkadaslara basarilar diliyorum gayret ve istekle oluyo kizlar inanin kendinize sakin pes etmeyin 😍 herkese sevgiler
Tebrik ederim canım benim :KK9: seninle gurur duyuyoruz ❤❤❤

canım sonuna kadar hak ettin :KK200:
zayıflığın keyfini çıkar :KK19:

Bende seni tebrik ediyorum canımmmmmmmm❤️❤️❤️😍❤️❤️❤️😍😍😍😍😍

Merhaba..

Bu hafta 1.olmamın sırrı sadece sağlıklı beslenmek..

Un ve unlu gıdalar yok..
Şeker ve şekerli gıdalar yok..
Menü araları 4/5 saat..
Meyve yok..
Mısır yok..
Pirinç yok..
Patates yok..
Soda hariç hiç market içeceği yok..

Akşam yatmadan en az 4 saat önce yeme işlemi biter..

Tamamen doğal beslenerek..

15 Ağustosta 78 ile başladım bu şekilde beslenmeye.
Bugün 70,8 im..

Umarım hepimiz hedefimize kolaylıkla ulaşır ve orda kalırız ..

Yawrukush Yawrukush 💕💕💕

Merhaba..

Un ve unlu gıdalar yok..
Menü araları 4/5 saat..
Meyve yok..
Mısır yok..
Pirinç yok..
Patates yok..

Bugün 70,8 im..

Yawrukush Yawrukush 💕💕💕
Birkez de buradan tebrik edeyim Ellssa Ellssa 'cim. :KK36:

Merhaba..

Un ve unlu gıdalar yok..
Menü araları 4/5 saat..
Meyve yok..
Mısır yok..
Pirinç yok..
Patates yok..

Bugün 70,8 im..

Yawrukush Yawrukush 💕💕💕
Kuzum harikasın ♥️♥️

Merhaba..

Un ve unlu gıdalar yok..
Menü araları 4/5 saat..
Meyve yok..
Mısır yok..
Pirinç yok..
Patates yok..

Bugün 70,8 im..

Yawrukush Yawrukush 💕💕💕
Tebrikler :KK9::KK5:

Herkese merhaba ;

bu haftaki birinciliğimi geçen haftaki sonunculuğuma, sevgili takım arkadaşlarımla beraberce motive olmamıza ve tabiki 5. Takımın kurallarına borçluyum bence. Onun için 5.takımdaki arkadaşlarıma teşekkür ederim :)

Öncelikle + geldiğim için takım kuralları gereği telafi etmem gerekiyordu ben de haftasonunu hurma diyeti ile geçirdim. Bu arada hata yapmadan artı gelmek motivasyonumu hiç bozmadı. Takım arkadaşlarımla durumuma gülerek rahatladığımı da söyleyebilirim. Pazartesi - gördüğümde bir süre kendi diyetimle devam ettim. Takım kuralları gereği + gelmemin cezası olarak hafta içi kendi sporuma ek olarak 3 gün de +15 dakika cardio egzersiz yaptım. Kendi sporlarımı ise geçen haftaya göre azaltarak devam ettirdim. Bu hafta takımca oldukça iyi motive olduk ve güzel bir sonuç için beraberce çabaladık. Ben de Çarşamba, Perşembe kabak detoksu ile takım arkadaşlarıma eşlik ettim. Bu detoksun en güzel yanı sabah ekmem ve yumurtalı kahvaltısının tok tutması, ara öğünde ise meyvesinin olması bence..

Cuma günü ilk tartı sonucum beni memnun etmedi aslında.detoksa başladığım güne göre + 200 gördüm. Sonra bunun erken başlayacak bir reglin ödemi olduğunu anladım. Gün içinde sıvı alımını kesip, kahvaltıdan sonra aralıklı olarak neredeyse akşama kadar spor yaptım. Gün boyu, ip atladım, yürüdüm, cardio yaptım. Bu arada ekstra sıvılarla artı olmamak adına ödem atıcı içecekler yerine ödem atıcı yiyecekler tercih ettim. Sabah kahvaltısında ızgara mantar, ara öğünde ananas gibi.. böylece ödemin arkasına saklanan ve tartıda görünmeyen kilo kaybını geri almış oldum. Bu yöntemler işe yaradı günün sonunda tartı da yüzümü güldürdü..

bana göre, kilo verme sürecinde, ufak tefek kazalarımız olsa da, bazen tartı bizi mutlu etmese de, kararlı bir şekilde devam etmeliyiz. Çünkü inat edersek, kararlarımızın karşısında hiç bir şey duramaz.. umarım hepimiz keyifle istediğimiz kiloya ulaşır ve kendi başarı hikayemizi yazarız. Herkese bol ve sağlıklı kilo vereceği bir hafta dilerim, kendim dahil :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 😍
Listeye girsem mi girmesem diye düşünürken Zipzip- Zipzip- kaptanım sayesinde listeye girdim ve girdiğim hafta birinci oldum.. inş aynı şekilde hedefe varırım en kısa sürede inş 😊

Şimdi ben ikinci doğumdan sonra 1 yıl içerisinde 38 kilo verdiğim için aslında bir çok yöntem denedim. Bu ramazan ayında kullandığım ilaçlar iştahımı azcık açtı ve 7 kilo kadar aldım.. şimdiki hedefim hemencecik, kilo oturmadan hemen tekrar hedefime ulaşmak..denediğim yöntemlerden Hangisi bana daha iyi geliyor, hangi yöntem daha sağlıklı diyerek baya bir şeyler denedim.. bu hafta da 4 günlük bir liste ile kısa sürede fazla kilo verdim şükür.. sizinle listemi paylaşmak istiyorum 😊

4 günlük liste 👇
👉1. Ve 2. Gün
❤Kahvaltı
2 haş yumurta
Yeşil çay
❤Öğlen
Ton balıklı yeşillikli salata
1 kase yoğurt
❤Akşam
1 kase çorba
1 kase yoğurt

👉3. Ve 4. Gün
❤Kahvaltı
1 meyve
1 kase yoğurt
❤Öğlen
4 köfte yada aynı ölçüde et
Salata
❤Akşam
2 tavuk butu
Salata

Deneyenlere şimdiden bol eksiler 😍

Screenshot_20191008-142122.jpg
bu da benden gelsin

Merhaba arkadaşlar bu haftaki birinciliğimin sebeplerini daha doğrusu etkenlerini sizinle paylaşmak istiyorum :halay:
öncelikle ben iki öğün besleniyorum bu haftaki birinciliğin en büyük payının bu olduğunu düşünüyorum çünkü normal üç ana üç ara şeklinde beslendiğimde istediğim performansı yakalayamıyordum en fazla 700 gram veriyordum sanırım iki öğün beslenme benim için ideal oldu sabahları aç karnına sade Türk kahvesi içtim O beni öğlene kadar idare etmiş oldu saat 12:00 gibi de normal kahvaltı yapıyorum ama ekmeksiz tabii ki ..daha sonra hiçbir şey yemeden akşam altıya kadar aralarda çay ya da kahve içerek idare ediyorum daha sonra saat 6:00’da et salata bulgur pilavı gibi menülerle sebze yemeği gibi menülerle akşam yemeğimi yiyorum ardından günü kapatmış oluyorumen gec 18de yeme eylemi bitmiş oluyor kesinlikle.. akşam gece çay yine kahve bitki çayları tüketerek acıktıysam da açlıgıöı bastırmış oluyorum ben bu sisteme alışmış oldum normalde çok zorlanırım diye düşünüyordum ama çok şükür Ben çok faydasını görmüş oldum bir diğer önemli etken de spor .. spor olmadan ben de kilo gitmiyor arkadaşlar her gün ip atlamaya 15 dakika Leslie yapmaya ve bölgesel hareketlerimi yapmaya çaba gösterdim bir diğer en önemli etkende su içmek su biliyorsunuz ödemleri atmakta en büyük yardımcı en az 2 litre su içtim her gün .. tabii ki takımımın beni motive etmesinin arkadaşlarımın desteğinin de çok büyük faydasını gördüm :KK19:buradan başla takım kaptanım Yawrukush Yawrukush ve yardımcısı Kozmogirl17 Kozmogirl17 olmak üzere hepsine kocaman sevgilerimi gönderiyorum bir sonraki haftada birincinin yine bizden cıkmasını umud ediyorum:dua: benim başarımın sırrı bunlar umarım hepimiz iİstediğimiz ideal kilolara ulaşabiliriz.. :KK19:

Merhaba arkadaşlar 😍
Listeye girsem mi girmesem diye düşünürken Zipzip- Zipzip- kaptanım sayesinde listeye girdim ve girdiğim hafta birinci oldum.. inş aynı şekilde hedefe varırım en kısa sürede inş 😊

Şimdi ben ikinci doğumdan sonra 1 yıl içerisinde 38 kilo verdiğim için aslında bir çok yöntem denedim. Bu ramazan ayında kullandığım ilaçlar iştahımı azcık açtı ve 7 kilo kadar aldım.. şimdiki hedefim hemencecik, kilo oturmadan hemen tekrar hedefime ulaşmak..denediğim yöntemlerden Hangisi bana daha iyi geliyor, hangi yöntem daha sağlıklı diyerek baya bir şeyler denedim.. bu hafta da 4 günlük bir liste ile kısa sürede fazla kilo verdim şükür.. sizinle listemi paylaşmak istiyorum 😊

4 günlük liste 👇
👉1. Ve 2. Gün
❤Kahvaltı
2 haş yumurta
Yeşil çay
❤Öğlen
Ton balıklı yeşillikli salata
1 kase yoğurt
❤Akşam
1 kase çorba
1 kase yoğurt

👉3. Ve 4. Gün
❤Kahvaltı
1 meyve
1 kase yoğurt
❤Öğlen
4 köfte yada aynı ölçüde et
Salata
❤Akşam
2 tavuk butu
Salata

Deneyenlere şimdiden bol eksiler 😍
Canımm salatada yag tuz limon oluyor mu tavuk nasıl pişşyor

Merhaba arkadaşlar bu haftaki birinciliğimin sebeplerini daha doğrusu etkenlerini sizinle paylaşmak istiyorum :halay:
öncelikle ben iki öğün besleniyorum bu haftaki birinciliğin en büyük payının bu olduğunu düşünüyorum çünkü normal üç ana üç ara şeklinde beslendiğimde istediğim performansı yakalayamıyordum en fazla 700 gram veriyordum sanırım iki öğün beslenme benim için ideal oldu sabahları aç karnına sade Türk kahvesi içtim O beni öğlene kadar idare etmiş oldu saat 12:00 gibi de normal kahvaltı yapıyorum ama ekmeksiz tabii ki ..daha sonra hiçbir şey yemeden akşam altıya kadar aralarda çay ya da kahve içerek idare ediyorum daha sonra saat 6:00’da et salata bulgur pilavı gibi menülerle sebze yemeği gibi menülerle akşam yemeğimi yiyorum ardından günü kapatmış oluyorumen gec 18de yeme eylemi bitmiş oluyor kesinlikle.. akşam gece çay yine kahve bitki çayları tüketerek acıktıysam da açlıgıöı bastırmış oluyorum ben bu sisteme alışmış oldum normalde çok zorlanırım diye düşünüyordum ama çok şükür Ben çok faydasını görmüş oldum bir diğer önemli etken de spor .. spor olmadan ben de kilo gitmiyor arkadaşlar her gün ip atlamaya 15 dakika Leslie yapmaya ve bölgesel hareketlerimi yapmaya çaba gösterdim bir diğer en önemli etkende su içmek su biliyorsunuz ödemleri atmakta en büyük yardımcı en az 2 litre su içtim her gün .. tabii ki takımımın beni motive etmesinin arkadaşlarımın desteğinin de çok büyük faydasını gördüm :KK19:buradan başla takım kaptanım Yawrukush Yawrukush ve yardımcısı Kozmogirl17 Kozmogirl17 olmak üzere hepsine kocaman sevgilerimi gönderiyorum bir sonraki haftada birincinin yine bizden cıkmasını umud ediyorum:dua: benim başarımın sırrı bunlar umarım hepimiz iİstediğimiz ideal kilolara ulaşabiliriz.. :KK19:
tekrar tebrikler canim, cok guzel yazmissin ellerine saglik.

Merhaba arkadaşlar 10. takımdayım ve bu hafta birinci olmuşum.Bunun bir sırrı yok,hepimizin bildiği şeyleri sadece uyguladım.Az yemek,yürüyüş yapmak,bol su içmek.

Merak ettiğim bir şey var bu birincilik konusunda. Uzun süredir sizi sürekli birincilik topiğinde görüyorum. Hem birinci olacak kadar kilo verip sonrasında tekrar nasıl kilo alıyorsunuz? Çünkü verdiğiniz kilolar öyle az kilolar değil gördüğüm kadarı ile. Bunun bir sırrı değil de nedeni olmalı. Çünkü kilo verebilmek için kilolu olmak lazım. Bu durum bana çok ilginç geldi. Sizinde fikrinizi almak istedim.

X