Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Kızlar merhaba öncelikle çok mutluyum onu belirtiyim sürpriz oldu bana birincilik inanılmaz motive oldum. Neler yaptım kısaca anlatiyim dukan express yapıyorum ve her gün 2 tane az sütlü kahve ve 2 yeşil çay içiyorum yeşil çayı 3e çıkardığım gibi etkisini görüyorum ve tabi spor bu hafta günde 2 saat kondisyon bisikleti çalıstıgım oldu 100den asagı olmamak üzere squat yapıyorum bir de Tibet beslenme konusuna gelince haftada 2 gün proteini çok sıkı tutuyorum bir de meyve yediğim günlerde sabah tüketmeye calısıyorum artık ve bu hafta akşam yemeklerini en geç 5te yedim ve sıvı dışında bir şey tüketmedim 5ten sonra en önemlisi ise 2 öğünle günü bitirdiğimde ne kadar az yersem yiyim kilo veremiyorum ama 3 öğün yediğimde daha fazla yesem bile kilo veriyorum metabolizmayı hızlandırmak çok önemli hepinize çıktığınız yolda başarılar diliyorum benim söyleyeceğim bu kadar öpüldünüz

Tebrikler canım inşallah mezun olduğunun müjdesini de verirsin bizlere Hep beraber çok daha hafif ve sağlıklı günlere

Başarında süreklilik diliyorum canım inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya gelirsin
Bu hafta takımın yıldızı sensin

Merhaba kızlar

Bu haftanın birincisi oldum. Emeklerimin karşılığını almak beni hem çok mutlu hem de çok motive etti

Geçen hafta gittiğim tatilde çektiriğim bir fotoğraf kendimi görmemi sağladı. Hiç farketmemişim, ne ara bu kadar kilo almışım, neden kendime hiç bakmamışım dedim.

Her zaman bir bahanem oldu yemek için. “Kırk yılda bir arkadaşlarımla toplanmışım yiyim, bugün en sevdiğim tatlı çıkmış yiyim, ilk defa bu şehre gelmişim yiyim, bugün doğum günüm yiyim...” gibi bahanelerim uzar gider.

Fakat anladım ki yemenin asla sonu yok. İnsan yedikçe yemek istiyor, yemedikçe tadını unutup yemekten uzaklaşıyor.

Yani şunu yedim bunu yedim dememe gerek yok. Herkes vücudunu tanıyor nasıl beslenmesi gerektiğini biliyor. Önemli olan motivasyon.

Burada bana her zaman destek olan işinden çocuğundan arta kalan zamanlarında dinlenmek yerine, zamanını bizi motive etmek için harcayan fedakar kadın canım kaptanıma @esperenzaa a ne kadar teşekkür etsem az. O benim motivasyon meleğim

Her zaman bana destek olan ve beni yaptığı sporlarla kıskandırıp spora teşvik eden canım arkadaşım eski kaptanım Kanguru_ sana çok ama çok teşekkür ederim

Ve tabiki ailem gibi olan 6. takımdaki canım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim her zaman bana destek oldukları için. AhSen_2504 Ndymk Cascade_ cgdmk @Elif_89 simla0

Biz teşekkür ederiz ve tebrik ederiz
Çok çok önemli bi noktaya değinmişsin
Vücudu tanımak!!
İşte bunun önemini zamanla anlıyor insan
Başarılarının devamını dileriz

Tatlım öncelikle tebrikler..

Nasıl kilo verdiğini öğrenmek adına geldim ama, onla alakalı bişi paylaşmamışsın.
Tabiki herkes vücudunu tanıyor biliyor ama motive olmaya da ihtiyaç duyuyor ve burası da o yüzden var öyle dimi?
Paylaşımın önceki hataların ve teşekkürden ibaret..
Baştan sona okudum ama hala nasıl kilo verdin bu hafta bilmiyorum.
Yazki motive olalım şekerim

Kilo vermemdeki en önemli unsurları yani motivasyonlarımı yazdım Diyetim çok klasik bir diyet. Sabah karatay kahvaltısı, öğlen ana yemekte ne çıkarsa o yemek,yoğurt, salata. Akşamda öğlen sebze çıkmışsa et, et çıkmışsa sebze. Bol bol su ve hareket. Araöğün kesinlikle yapmıyorum. İnsülin direnci olduğu için araöğün yapmam doğru değil çünkü.

Ama burda sırrımı açıklamak istedim sadece. Başlıktanda anlaşılacağı üzere birinciler sırlarını paylaşıyor yedikerini içtiklerini değil

Son düzenleme:
canim ben heeepp birinci ol insallah :) burda aileyiz birbirimizi motive ediyoruz. bizim sirrimiz seninde dedigin gibi " saglikli beslenerek birbirimizi motive etmek"

Canımm benim,istedikten kararlı olduktan sonra başaracağına inancım hep tamdı ki bu hafta bunu sen de görmüş oldun.dediğin gibi bahanelerin arkasına sığınmak kolay olanı ve sen bu defa kolaya kaçmadın.
Azmin ve çaban için seni tebrik ediyorum
Canımmm ,minnakımmm,sağlıkla mutlulukla kilolarından kurtulman ve bir daha hiç kilo sorunu yaşamaman dileğiyle tekrar tebrik ederim.

Canimm benimmm, tebrik ederim tekrardan.
Dedigin gibi aslinda en onemlisi kendi vucudunu tanimak ve o gerekli olan motivasyonu bulabilmek...
Basarilarinin devamini diliyorum canimin ici

İşin sırrı yediğimizden içtiğimizden geçmiyomu zaten

İşin sırrı yediğimizden içtiğimizden geçmiyomu zaten
Hayır işin sırrı nasıl iradeli olacağımızı öğrenmek. Tabi ki karatay izin verdi diyip karatay yapmadığın halde lahmacun yersen, bulgur kötü değil diyip içliköfte, kısır yersen bu olmaz. Ama bunlar genel geçer kurallar söylememizin bir anlamı yok.

Fakat bu hataları, menüleri inceledeğimizde çok sık görüyoruz. O da hangi yolda gittiğini bilmeyen arkadaşların kafa karışıklığından kaynaklanıyor. Neyse ki burda bizlere yol gösteren örnek kaptanlarımız var onların menülerinden feyz alıyoruz

Sana sadece bu hafta nasıl kilo verdiğini sordum. Bu kadar net..
Bi o kadar da iyi niyetle ve örnek alabilmek umudu ile..

Benimle nasıl bi sıkıntın varki, beni benim menülerle vurmaya çalışıp üstüne üstlük işi hakarete kadar götürüyosun ..
Üstelik ben o menülerle kilo veriyorum... Hoş, bu kadar takibindeymişim, biliyosundur zaten. Öyle dimi..
Yoksa sen bulguru çiğ mi tüketiyosun?!. Aa yapma öyle şeyler tatlım, dokunmuş sana bak.

Senin kilolar yağ yerine saygıdan,sevgiden gidiyorsa demekki, bu kadar hadsizleşebiliyorsun.. Yazık...

Herkese merhaba arkadaslar.Bu hafta beslenmem de herhangi degisik birsey yapmadim.Spora ve yuruyuse agirlik verdim.Yesil cay turevi caylar tuketmiyordum.Bu hafta boyunca hergun 1 kupa yesil cay,1 kupa mate cayi,1 cay kasigida sandalozlu bitki karisimi kullandim.Baska herhangi degisik birsey yapmadin.Butun kilo veren arkaslarimi tebrik ediyorum.

Tebrikler canım. Başarın daim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…