Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba arkadaşlar bu haftanın birincisi olmuşum geçen haftanın sonuncusu olarak bu hafta birinci olmam çok güzel bir duygu birinci olmamın en büyük sebebi ne olursa olsun diyeti bırakmamak azimle kararlılıkla diyetime devam etmek. Ben haşimato türü tiroit hastasıyım bundan dolayı ödemlerim oluyor ve buda tartıda kilo olarak karşıma çıkıyor neyseki bu hafta ödemlerim indi ve benimde gayretimle 2.5 kğ verebildim bu süreçte ne yedin ne içtin derseniz suyumu 3 - 3.5litre içtim spor olarak bol bol yürüdüm ve başlıca besinim kabak oldu yoğurtla birlikte tüketiyorum ve iki haftadır hayatıma kefiri dahil ettim çok faydasını görüyorum tavsiye ederim ve sabahlar muzlu çiğ fındıklı yulaf kepekli tarçınlı kefir içiyorum ve sonuç giden kilolar ve ödemler

Size tavsiyem tartıda artı görseniz bile paniğe kapılmayın diyeti bırakmayın unutmayın ne yaparsanız yapın önemli olan azimli ve kararlı olmak disiplinli olmak

Herkese bol eksili tartılar dilerim iyi geceler

seaBahAR moni

Meraba arkadaşlar bu hafta birinci olmuşum. Bunda en büyük katkı 8. Takım arkadaşlarımın ve @Gulbe seker arkadaşımın diyet günlüğüdür. Onların dışında diyet yaparken kaçamak yapmak bana göre değil. Diyetime sadığımdır. Bol su içiyorum ve öğlenleri 1 saate yakın muhakkak yürürüm. Geceleri atıştırmam asla yoktur. Dilerim hep birlikte sağlıklı şekilde ideal kilolarımıza ulaşırız

sara_28 hanım öncelikle sizi tebrik ederim. Ben de evde kendime kefir yapiyorum. Bahsettiğiniz karışımlı kefir içeceğinin detaylı şekilde tarifini yazabilir misiniz? Yulaf kepeğinin hiç çiğden tüketildiğini duymamıştım şimdiden teşekkürler.( Üçüncü takımdan bir üye)

Canim bende yogurta karistiriyorum
8gr lik paket şekilde satılıyor

Merhaba bende 10.takımdan bir üyeyim tarçınlı kefiri diyetisyenimin önerisiyle içiyorum bir çay kaşığı tarçın iki yemek kaşığı yulaf kepeği bir tane muz 15 tane çiğ fındığı ve bir su bardağı kefiri blendırdan geçirip kahvaltı yerine içiyorum hem ödem atmaya hem yağ yakmaya yarıyor

Çok teşekkür ederim. Farklı tarifler her zaman ilgimi çekiyor. Kahvaltının siradanliğına bire bir.

Canim bende yogurta karistiriyorum
8gr lik paket şekilde satılıyor
Canım bir ara Dukan diyetine merak sarmıştım o yıllarda yulaf kepeğini bulmak da çok zordu eşimle market market gezmiş sonunda bulmuştuk. Yalnız ben krep, omlet bir de pogacasini yapıyordum. Kefirli ve yoğurtlusunu deneyeceğim inşallah.

seaBahAR cim merhaba canim.Bu msj yazmam inanilmaz gec oldu .Ama yogunluktan tamamen aklimdan cikmis.Moni hatirlatti.Ozur dilerim

Bu hafta cok farkli birsey yaptigim soylenemez.Hatta yogunluktan leslie bile yapamadim.Ama yuruyusumu yaptim.Gunluk 12-13 bin civarinda adim atiyorim.Sabahlari ac karnina 1 tatli kasigi keten tohumu yagi ictim bu hafta.Inanilmaz tok tutuyor.Ustune de 1/2 lt limonlu su iciyorum.
Kotu bir ornek olacak ama bugun aksama kadar birsey yemegi unutmusum.Sadece 2 fincan nescafe ictim.Aksam yemegi icin masaya oturunca "aaa ben bugun hicbirsey yemedim" dedim esime.Cok cok yanlis oldugunu biliyorum.Ama bugune mahsus bir durum.Hergun duzenli besleniyorum.Ben cok faydasini gordum ve bireyselde 1.oldum.Denemenizi tavsiye ederim.Ama herkeste ayni etkiyi gostermeyebilir.Sevgiler...

Herkese günaydın arkadaşlarım
birinci olmamın en büyük sebebi diyetisyenimin verdiği listeyi birebir uymak ve sevgili 14. takım arkadaşlarım sayesinde birbirimizi sürekli teşvik motive ederek ilerliyoruz sebebi budur ayrıca hareketli bir yaşam sporun etkisi inanılmaz Derecede fazla

MEnüm şu şekilde

Sabah / 2dil.kepek ekmek
1baedak beyaz çay
Yarım dilim light peynir
Bir haşlanmış yumurta
Sınırsız söğüş yeşillik

Ara
Bir meyve

Öğlen
2dil kepekli ekmek
2bardak ayran (kendi mayaladığım ve 1lt süte iki bardak su ekleyerek yapıyorum)
Et/balık/tavuk/kuru bakşagil diyetisyenim o hafta sayısını belirliyor

Ara
Bir çay başağı yarım yağlı süt
Bir bardak beyas çay
Yarım paket grissino

Akşam
Sebze/salata yanında peynir ya da tavuk ya da balık miktarı az olarak tabi
Bir bardak ayran
Bir dilim kepekli ekmek

Ara
Bir meyve

Ve günlük 2.5lt su en as
Ve egzersiz 20dk en az
Ayrıca diyetisyeni. Günlük 40 dk yürüme tavsiyesi var ancak ben ona er daim uyamadım
Varsa sorularınız cevaplarım
Herkese sağlıklı günler

83.5 Lardan 68e yolculuk

AYRuda işin direnci kuvvetli ben pko”su olan biriyim ben başardıysam herkes başarır

Ve 44 beden ilken 38 e girebilmek mükemmel bi şey
Sağlıkla hareket edebilmek zaten apayrı

Şimdi işe 30 dk dır ekliptik üzerindeyim
feci terlerim
Son 10 dk inşaalalh oğlum uyanmadan bitiririm

Tebrik ederim kuzum inşallah hedefin olan kiloya bir an önce ulasirsin ❤

Tebrik ederim canım, zor günler atlattın yinede diyetini bırakmadın. İstikrar ve başarını tebrik ediyorum

Merhaba arkadaşlar, üçüncü takımın bir uyesi olarak buradayım. Herkese selam ve sevgiler.
80.2 ile merhaba demiştim takımıma. İyi ki demişim. Bugün 69.9 ile hedefime(56) emin adımlarla ilerliyorum. Yaşım 49, Nisan'da 50 oluyorum.
Basari sırrımin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama gun içinde neler yaptigimi anlatacağim..
Sabah uyanir uyanmaz iki bardak ilik su iciyorum bazen limon sıkarak.
7.30 - 8.00 arası Karatay kahvaltısı, (dersim olmadığında 9.00 gibi yaptım kahvaltıyı.)
Ara öğün yapmıyorum öğleye kadar beş saat sayıyorum öğle yemeği yiyorum çoğunlukla sebze.
Öğle ile akşam arası bazen şeker oranı düşük bir meyve bazen de tarçınlı süt içtim.
Akşamları 17 ile 18 arası yedim protein ve sebze çorba dönüşümlü, yanında salata
Bu saatlerden sonra bir şey yemedim. Spor salonu dönüşü açlık krizi yaşadığım zaman da hurma, kuru erik, leblebiden destek aldım.
Hafta boyunca gün içinde yeşil çayı, kendi buluşum olan baharat çayımı( karanfil, tane yeşil karabiber, kabuk tarçın, rezene, taze zencefil kökü) demleyip bol bol içtim.
Haftada en az üç gün bir saat açık havada yürüyüş, spor salonunda iki gün zumba yaptım. Fırsat buldukça ip atlama, eliptik, Leslie gibi egzersizlerim oldu.
Benim formülüm sağlıklı beslenme, bol hareket , bol su bir de düzenli uyku.
Kadınlar Kulübünde olmasaydım bunu başarabilir mıydım hiç sanmiyorum. Geçmişim ortada. Her akşam yediğim yiyecekleri yazma sorumluluğu beni kaçamak yapmaktan alıkoydu. İyi ki buradayım.
3. Takım kaptanım @sahgull
kaptan yardımcımız canımız ciğerimiz candy_candy
sayenizde çıtır bir kız oluyorum gibi. Takım arkadaşlarım, canım ortim @_badem_ , Hepfitim , T Titizz1 , Sismaniye , @Alina_, cerencim , @hande_buse88 , yeni gelen arkadaşlarim, umutumutcum, @tweetysweet güzel yorumlarınız olmasaydı şişkoluktan inan kurtulamazdim.

En güzeli de ne biliyor musunuz beğendiğiniz bir kiyafetin XXL i var mı acaba diye düşünmeyeceğiz. Tabi önceliğimiz sağlık ama biz hanımlar güzel de görünmeyi seviyoruz napalim genlerimizde var.
Allah'a emanet olun umarım sizlerin de burada başarı hikayenizi okumak nasip olur. Durmak yok

Son düzenleme:
Senin azmine hayranim canim
Kendinden emin ve istikrarla yapiyosun diyetini
Insallah en yakın zamanda kepini de takarsin burda

canım benim takımımız medar-ı iftaharı, zümrem harika bi azmin var hem diyetini hiç bozmuyorsun hem de sporsuz günün geçmiyor arkadaşımızın gurur tablosunu bu mesajıma da eklemek isterim

bu haftaki bildirimleri meryciğimin

tablodaki yeşil renk o kaçamak, 2 litrenin üstünde su ve yarım saatten fazla spor demek her hafta olduğu gibi bu haftada müthiş bir tablo çıkardı benim arkadaşım ve şeytanın bacağını kırıp hakkettiği dereceyi aldı Elhan

Canım kaptanım. Disiplinli çalışmanız sayesinde oldu bu. Dediğin azim içimde vardı ama yalnız başıma bunu hayata geçiremiyordum Çok ama çok tesekkur ediyorum. Bu sayfayı okuyup da kilo vermek isteyen hanım arkadaşlarımızi takımlarımıza cagiriyorum. Takım ruhu özel doktorda zor bulunan özeni hassasiyeti fazlasıyla taşıyor candy_candy cim sahgull kaptanımla yanımızda olduğun için yürekten sonsuz teşekkürler.

Canım ortim azmine istikrarına hayranım.
Hedefine çarçabuk ulaşacağına da eminim.
Can i gönülden tebrikler :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…