Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba arkadaşlar ;
Öncelikle takım kaptanıma teşekkürlerimi borç bilirim
Emeklerin ve motivasyonun için esperenzaa teşekkür ederim

En önemlisi diyeti sporla desteklemek bana göre....
Sporumu hemen hemen hergün aksatmadan yaptım
Ekmeğin her türünü kestim, tatlı da yok,pirinç makarna yok. meyve Nadire’n tükettim
Yeter ki İnan’ın
Azmi’n elinden hiçbirşey kurtulamaz

Tebrik ederim canım

Tebrik ederim

canım tebrik ederim fazlasıyla hak ettin

canım tebrik ederim fazlasıyla hak ettin
Sağol canım ama haftaya hayatta birinci olamam
Çünkü o kadar yoruldum Kİ abartmıyorum öldüm öldüm dirildim
İki kere burnum kanamıştı ya sizden gizledim iki üç kere daha kanadı zorladım çünkü
Bi sabah bi akşam yemek ne kadar zor
Zor değil başka bişey başka
zor kelimesi bile az gelir
Lokum hâlâ çekiyo canım
10 küsür yerim bir çırpıda
Haftaya yanlışlıkla takım birincisi olsam da(2 kg üstü veren olmazsa yani) tüm takımların birincisi olamam
Nie çünkü 2kg vericem
3 çok zor oluyo çok

İki de çok iyi ama bir iki hafta geç olsun güç olmasın eziyet etme kendine

Canım hurmanın çekirdeğini çıkarıp içine bolca Hindistan cevizi koy lokumdan daha güzel oluyor. Bazı isteklerinin yerine alternatifler koymazsan diyet bıkkınlık verir yada biraz kilo verince yine yer yine alırsın. Zararsız şeyler hazırla küçük küçük kendine.
2 kg mu sen en iyisi lokum ye hemde hafta boyunca hergün

2 öğün yemeyle burun kanamasının alakası ne canım

gezegenfeza zorlandığımdan dolayı kaynadığını yazmışım zaten . Altını çizdim
İnsan kendini zorlayınca bi çok sağlık sorunu ortaya çıkabilir
Normalde üç öğün yiyorum ve tatlıya bağımlıyım
Sabah kahvaltı yapıp
Öğlen yemedim
İşyerinde akşama kadar aç durdum
İkinci öğünü akşam yedim (böyle bi alakası var) artık üç yicem

Geçmiş olsun canım, vücudunun dilinden sen daha iyi anlarsın tabiki. Banada açlık çok iyi geliyor, yediğim zaman rahatsız oluyorum. Yeme deseler yemem, az ye deseler zorlanırım.

Merhabalar KK'nın çıtır adayları ve çıtırları,

Buraya yazmadan bu yarışmadan ayrılsaydım gözlerim açık giderdim
çünkü bu hafta itibariyle 14. takımdan 15 kilo vererek mezun oldum

kendimden bahsetmem gerekirse 34 yaşında 1 çocuk annesiyim
77 kilo ile bu yarışmaya başladım ama nasıl bu kiloya çıktım diye anlatıp hem sizi sıkmak hemde o günleri hatırlamak istemedğimden hızlıca nasıl verdiğim kısmına geçiş yapıyorum
benim kilo verme maceram 14. takım sayesinde başladı, aynı zamanda diyetisyene de başlamıştım, diyetisyen evet güzel listeler veriyordu ama onları uygulayacak motiveyi burda buluyordum , 2 ay diyetisyene devam ettim fakat sistemi öğrenmiş, vucudumu tanımıştım artık ve diyetisyeni bıraktım ama 14. takım arkadaşlarım sayesinde diyeti bırakmadım
gelelim bu süreçte nasıl beslendim:
ben 5 öğün beslendim
sabahları tek yada cift yumurtalı klasik kahvaltı
ara öğün olarak vazgeçilmezim çiğ badem
öğlen genelde ton balıklı salata yada protein
ara öğün sütlü kahve yada meyve
akşam sebze yemeği yada protein şeklindeydi
hayatında 1 bardak suyla günü bitiren ben günlük 2.5 litre su içtim bu süreçte
ve bol bol yürüyüş (her gün en az 15bin adım) bu sayede hem iş çıkışı büyükşehirin trafiğinden kaçtım hem de bayağı inceldim

bu hafta 1.9 kiloyu nasıl verdim
6.takım kaptanı esperenzaa 'nın müthiş fikri ile takım olarak bu hafta yarış halindeydik ve kilo konusunda gazla çalışan ben boş duramazdım hemen bi plan yaptım (ne yeyip içmem konusunda)
5 gün protein ağırlıklı beslendim + dukan birası + bol spor + bol su + fazla gaz
perşembeleri hafif geçiştirmek her hafta yapttığım bi düzen
işte bu kadar basit

bu son paragrafı benim için özel insanlara ayırmak isterim
öncelikle beni 14.takımla tanışmamı sağlayan kaptinn 'e sonra her zaman tüm takımdan desteğini esirgemeyen kendi yiyen ama bize yedirmeyen SchonerDuft 'e, kilo verme konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği,gurur kaynağımız, yeni kaptanımız drdotty 'e, takımızın taze gelinciği poncikbirgelincik 'e,takımın detoksları bi türlü yapamayanı segus 'a,mezun olduğu halde takımla bağını hiç koparmayan diyet ve spor önerileri için Buki_89 'a,spordan sorumlu bakanımız @Bir garip'e@bi-zuzu,@selcanmehmetcan ,@tobosoludulcinea,@patient women, G gamzelim080 ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım ve takıma uğrayamayan munter 'e teşekkürü bir borç bilirim

ben istesemde sizi bırakamam ki
daha SchonerDuft le segus 'u zayıflatacaz el birliği ile
ee yani ben bi 58 leri görürüm belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…