Biricigim ve hikayemiz..

senağlama senağlama ay ağlattın beni ya.rabbim analı babalı büyütüsün işallah.torunlarının torunlarını görmeyi nasip etsin.oğluşun çok tatlı maşallah..opuyorumnanaktan

Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin.Sevgilera.s.

Allah anali babali saglikla buyutsun insallah canim:Saruboceq:
bencede uzun ama cok guzel anlatmissin okurken hic bunalmadim
Allah bagislasin yavrunuzu size

canımın içi hikayeni bekle bekle ölmüştük ama değdi inan ki biricik yegenimin öyküsün okumak çok hoştu annesi..dilerim nice güzel öykülerini anlatırsın bizlere..tekrar tebrik ederim..

bir yandan aglarken diger taraftan guldurdu beni yazdiklarin canim..heyecanlandirdi hepsi bir film gibi gozumun onunden gecti..cok guzel bir oyku olmus..darisi basima insallah..

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzunuzu a.s.

Canım Allah analı babalı büyütsün. Hikayeni gözlerim dolarak okudum. Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle. Güzel bir gelecek ve uzun bir ömür diliyorum yavruna. Allaha emanet olun. :Saruboceq:

Gözun aydın gulum... tebrikler...Rabbim acısını göstermesin, sizlere bağışlasın guzelim
ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olur inşallah.

Allah analı babalı ve sağlıkla büyütmek nasip etsin
Sonunda sende bebişine kavuştun şükürler olsun:asigim:

Nan manyak ağlattın beni heaaa:a015::a015::a015::a015: allah analı babalı uzun ömür versin biriciğine...sizlere hayırlı evlat olur inşallah

allah nazarlardan korusun meleğini
hepinşze iyi dileklerınız ve dualarınız icin cok tesekkur ediyorum.a.s.
ALLAH ım tüm bebek isteyenlere bu duyguyu yasatır insallah.
kimsenın kucagı bos kalmasın.:Saruboceq:
sevgıyle kalın.:1hug::asigim:

Canım benim ya o kadar güzel yazmışsınki.Şeniz.Duygularını okadar güzel dile getirmişsin ki sanki yasadıkların gözümün önünde canlandı. ..
biz annler yavrularımız daha doğmadan onlar için güçlü olmamız gerektiğini beynimize işliyoruz işte..bu başlangıç oluyor bizim için..
ALLAH bir ömür boyu acılarını göstermesin ..:Saruboceq:
Allah kuzucuğuna sağlıklı uzun ömürler versin .:Saruboceq:

biraz gec oldu ama cok tesekkur ederım guzel dileklerın ıcın canım.a.s.
amın ınsallah butun kuzucuklar saglıkla buyusun ınsallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…