Biricigim ve hikayemiz..

rosemmm arkadaşım sende anne oldun haaa ,vayy beeee ..ne çabuk geçti günler...
oğlunun adı ne ? kaç kilo doğdu ? hani resimler..istiyorum valla hiç kaçamassın ...:)))
maşşallah oğluna ,allah bir ömür mutlu etsin..:nazar::nazar:
caım tesekkur ederız.
dedigin gibi cok cabuk gectı zaman.
Bebegimizn adı MERT canım.3,5 kilo dogdu.:nazar:

yasadıklarını cok güzel anlatmıssın bebginle bir ömür mutluluklar

tesekkurler montesori
canım çok güzel anlatmıssın..kendi doğumum aklıma geldi de seninle aynı seyleri yasadım ve hissettim.
allah melegıne uzun ömürler versin..mutlulugunuz daim olsun canım..
amın canım cok tesekkur ederım.a.s.

rosemcim her ayrıntısına kadar nasıl güzel anlatmışsın duygulanmamak mümkün değil
Allah biriciğinizle sağlıklı mutlu upuzuuuun bir ömür nasip eylesin
:kedi:amın durucum tesekkur ederım.a.s.

canım öyle güzel yazmışsınki ağlattın beni yaamafoldumben bebeğini allah bağışlasın uzun ömürler versin bende 10 yıldır bekliyorum bu mucizeyi allah bütün isteyenlere yaşatsın bu duyguyu inşallahh:Saruboceq:
denmur cok tesekkur ederım.darısı tum bebek isteyenlere,vede sana canım dualarım senınle:1hug:.
canımsın bende okurken kendimi tuttum tuttum ama dayanamadı sonra gözyaşlarım:gitme:
çok güzel anlatmışsın
tebrik ederim bitanema.s.
Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı salih evlat etsin inşallah:Saruboceq:

benimde bian eşim gözümün önüne geldi:asigim:
senin yerine koydumda kendimi
Allahım bizlerede sağlıcakla sapasağlim kolay doğumlar nasip etsin:Saruboceq:
herşeyden önemliside rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah:Saruboceq:

yakışıklımızın bahtı açık olsun:Saruboceq:
amın canımcım.kımsenın kucagı bos kalmasın inş.:Saruboceq:

canım rosemim hikayeni sabırsızlıkla bekliyordum biliyorsun.en sonunda okudum.çok güzel anlatmışsın herşeyi.sanki bende yanında senle yaşamış gibi oldum.bebişinizde çok tatlıymış maşallah.rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin. opuyorumnanaktan :nazar:
fundacım darısı senın doguma olsun ınsallah.tesekkur ederız.a.s.

Allah bağışlasın çok güzel anlatmışsın canım opuyorumnanaktan darısı tüm bebek isteyenlerin başına olsun inşallah :Saruboceq: Hayırlı evlat olsun biriciğin :Saruboceq:
amın sabırsızcım cok tesekkur ederız.a.s.

Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsinnn:Saruboceq:
amın edam,tesekkurler.a.s.

çok güzel anlatmışsın hikayeni canım. Okurken kendimi düşündüm senin yerinde. Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun İnşallah...
amın tesekkur ederım..

canımm ne güzell yazmışsınnn....ne kadar duygulandımmm..ne çok konuştuk seninlee......Allah analı babalı büyütsün inşallahh biriciğini....çokk tatlı yiğenimmm maşallahhh..nazar değmesinnn....eşini ve seni çok tebrik ediyorummm... Rabbim sana bebeğinle eşinle beraber huzur ve mutluluk dolu uzun bir ömür nasip etsin..güle güle büyüt bebeğini..inşallah hep gurur duyarsın onlaa..ömür boyu mutluluklar...darısı benim başıma inşallah...en yakın zaman daa....çok öp benim için yiğenimi....kendinize iyi bakınn...
duygucum ınsallah en kısa zamanda senınde burda guzel haberlerını paylasıcaz canım.buna yürekten ınanıyor ve istiyorum.dualarım hep senınle tatlım.

:gitme: :gitme: :gitme:
çok güzel yazmışın ya

Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler versin :Saruboceq:
amın tatlım,tesekkur ederım.a.s.

canım arkadaşım gecenin bu vakti sıkılmıştım doğum hikayelerini okuyayım dedim ben çok seviyorum doğum hikayelerini bazen ağlıyorum bazen gülüyorum bir açtım sayfayı veeee ne göreyim rosem doğum hikayesini yazmış dün gibi hamiş haberini verişin yazını okurken çok ağladım çok güzel çok içten yazmışsın yaşadıklarını hiç sıkılmadan zevkle okudum Allahım bebeğini sana ve eşine bağışlasın Allah analı babalı büyütsün inşallah inan çok sevindim bebişine kavuşmana Allahım hayırlı ve sağlıklı uzun ömürlr nasip etsin amin
belenaycım cok tesekkur ederım canım.
ınsalalh senınde guzel haberlerını burda paylasıcaz canım.

Gözyaşlarıyla okudum
Allahım biriciğinle, eşin ve tüm sevdiklerinle mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam versin.
Hemen hemen 3,5 ay sonraki halimi düşündüm hikayeni okurken
Eşimin o yüzündeki mutluluğu hissettim bir an
Allaha emanet olun
Sevgiler
amın canım tesekkurler.

Ben senin o biriciğini yerim annesi:asigim:

Kanımca biraz erken doğmuşum, yoksa bu yakışıklıyı kaçırırmıydım hiç:ecrin_bebek:
kaydirigubbakcemile3kuzum cok tesekkur ederım canım.a.s.
roseeeeeeem mafoldumben mafoldumben mafoldumben
cok duygulandım yaaa
bende bi an önce kavusmak istiyorum

analı babalı büyüsün biriciğin:Saruboceq:
allah nazarlardan saklasın :nazar:
julıetım canım benım.:1hug:
saglıkla bır sekılde sende kucagına alırsın ıns bebegını.:Saruboceq:
senın dogum hıkayenı okuyacagımız günü beklıyoruz teyzesi.:dance:

canım çok tebrik ederim
sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirir inşallah oğluşun
okurken ağlamak için kendimi zor tuttum gözlerim dolu dolu okudum
evlat hasretiyle yanıp tutuştuğun günleri okadar iyi hatırlıyorumki
bak şimdi oğlun kucağında günler çok çabuk akıp gidiyo
inşallah bizlerede nasip olur bu duyguyu yaşamak:Saruboceq:

Canım Çok gÜzel ıfade etmıŞsın duygularını saĞlıklı analı babalı buyusun bebıŞın. Ben koŞtukÇa o hızlanıp kaÇıyor .ne guzelkı sen kısa zamanada yakalamıŞsın bebeĞını. Bende bır gÜn yakalayıp herkezı hÜzÜnlendırıcem ınŞallah.

Allah anali babali saglikla buyutsun insallah canim:Saruboceq:
bencede uzun ama cok guzel anlatmissin okurken hic bunalmadim
Allah bagislasin yavrunuzu size

canım sonunda kavuştun mu meleğine...annesini o kadar bekletti ki...ama tüm beklemelere değer .....

allah vatanına, milletine, dinine, ailesine hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin...uzun ömürler versin canım...

canımın içi hikayeni bekle bekle ölmüştük ama değdi inan ki biricik yegenimin öyküsün okumak çok hoştu annesi..dilerim nice güzel öykülerini anlatırsın bizlere..tekrar tebrik ederim..

canımmmm benımmm...
ne güzel yazmıssın... yasamıs gıbı oldum...
hele bırıcıgın fotorafını görünce mest oldum resmen....
allahım en güzel sekılde büyütmeyı hep ıyı günlerını görmeyı nasıp etsın....
onu sıze, sızı ona bagıslasın...
allahım ücünüzede saglıklı uzun ömürler versın....
bırıcıgı ve senı kocaman öpüyorum....

bir yandan aglarken diger taraftan guldurdu beni yazdiklarin canim..heyecanlandirdi hepsi bir film gibi gozumun onunden gecti..cok guzel bir oyku olmus..darisi basima insallah..

canım ne de güzel anlatmışsın...hayatınızda hep beraber çok güzel geçer inş...oğluşunun daha güzel günlerini görürsün inş....allah analı babalı büyüytsün...
rabbim hamişlere kolay doğumlar olmayanlara da en kısa sürede anne olmayı nasip etsin...

Canım Allah analı babalı büyütsün. Hikayeni gözlerim dolarak okudum. Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle. Güzel bir gelecek ve uzun bir ömür diliyorum yavruna. Allaha emanet olun. :Saruboceq:

senağlama senağlama ay ağlattın beni ya.rabbim analı babalı büyütüsün işallah.torunlarının torunlarını görmeyi nasip etsin.oğluşun çok tatlı maşallah..:nazar:opuyorumnanaktan

Gözun aydın gulum... tebrikler...Rabbim acısını göstermesin, sizlere bağışlasın guzelim
ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olur inşallah. :nazar:

rosem canım güle güle büyüt bebeğini öle güzel anlatmışsınki benim kadar olmasada sende zor elde etmişsin biriciğini okurken sanki klendi yaşadıklarım geldi aklıma birden geçmişe gittim allah herkeze yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah

canım Allah uzun ömürler versın bebegıne.oykunü gercekten cok guzel yazmıssın bır an duygulandım..bende dogum yapacagım ıcın bir an kendımı senin yerıne koydum..Allahım analı babalı buyutsun canım.darısı hayırlısı bızım gıbı hamilelere insallah senın gıbı kolay dogumlar olur

Allah analı babalı ve sağlıkla büyütmek nasip etsin:nazar:
Sonunda sende bebişine kavuştun şükürler olsun:asigim:

Nan manyak ağlattın beni heaaa:a015::a015::a015::a015: allah analı babalı uzun ömür versin biriciğine...sizlere hayırlı evlat olur inşallah

O kadar cok duygulandim, o kadar cok agladim ki...senağlama
Sen aglamamam gerekiyor yazdikca ben sizladim, ben agladim senin yerine :çok üzgünüm:
Rabbim o sicacik yuvaniza daima huzur, bereket bol bol saglik versin canim benim..
:1hug:

X