Biricigim ve hikayemiz..

canım benim Yüce Rabbim sana bebeğinle beraber huzur ve mutluluk dolu uzuuuuuun bir ömür nasip etsin....
bebeğinini güle güle büyüt : ))))

annelik budur ya muhtesem yazmıssın aglayarak okudum,Rabbım sızı bırbırınıze bagıslasın.Rabbım hepımıze nasıp etsın bu duyguları a.s.

oyy oyy..çok güzel anlatmışsın..
Allahım upuzun sağlıklı ömürler versin inşallah:Saruboceq:

canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallahopuyorumnanaktan
tesekkurler egecım.

Allah analı babalı büyütsün canımm
darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah..
umarım bu güzel duyguyu heres tadar..
amın canım tesekkur ederım.ins herkes bu duyguyu yasar.

Biriciğinizle size ömür boyu mutluluklar
tesekkurler sevibade.

canım benim Yüce Rabbim sana bebeğinle beraber huzur ve mutluluk dolu uzuuuuuun bir ömür nasip etsin....
bebeğinini güle güle büyüt : ))))
amın helinim.tesekkur ederım.

annelik budur ya muhtesem yazmıssın aglayarak okudum,Rabbım sızı bırbırınıze bagıslasın.Rabbım hepımıze nasıp etsın bu duyguları a.s.
mafoldumbensiz böyle yazınca bende daha cok duygulanıyorum.:1hug:
aminn canım cok tesekkur ederız.

oyy oyy..çok güzel anlatmışsın..
Allahım upuzun sağlıklı ömürler versin inşallah:Saruboceq:
amın saruböcegim.
tesekkur ederız teyzesı.a.s.

canımm ne güzell yazmışsınnn....ne kadar duygulandımmm..ne çok konuştuk seninlee......Allah analı babalı büyütsün inşallahh biriciğini....çokk tatlı yiğenimmm maşallahhh..nazar değmesinnn....eşini ve seni çok tebrik ediyorummm... Rabbim sana bebeğinle eşinle beraber huzur ve mutluluk dolu uzun bir ömür nasip etsin..güle güle büyüt bebeğini..inşallah hep gurur duyarsın onlaa..ömür boyu mutluluklar...darısı benim başıma inşallah...en yakın zaman daa....çok öp benim için yiğenimi....kendinize iyi bakınn...

:gitme: :gitme: :gitme:
çok güzel yazmışın ya

Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler versin :Saruboceq:

canım arkadaşım gecenin bu vakti sıkılmıştım doğum hikayelerini okuyayım dedim ben çok seviyorum doğum hikayelerini bazen ağlıyorum bazen gülüyorum bir açtım sayfayı veeee ne göreyim rosem doğum hikayesini yazmış dün gibi hamiş haberini verişin yazını okurken çok ağladım çok güzel çok içten yazmışsın yaşadıklarını hiç sıkılmadan zevkle okudum Allahım bebeğini sana ve eşine bağışlasın Allah analı babalı büyütsün inşallah inan çok sevindim bebişine kavuşmana Allahım hayırlı ve sağlıklı uzun ömürlr nasip etsin amin

Gözyaşlarıyla okudum
Allahım biriciğinle, eşin ve tüm sevdiklerinle mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam versin.
Hemen hemen 3,5 ay sonraki halimi düşündüm hikayeni okurken
Eşimin o yüzündeki mutluluğu hissettim bir an
Allaha emanet olun
Sevgiler

Ben senin o biriciğini yerim annesi:asigim:

Kanımca biraz erken doğmuşum, yoksa bu yakışıklıyı kaçırırmıydım hiç:ecrin_bebek:

roseeeeeeem mafoldumben mafoldumben mafoldumben
cok duygulandım yaaa
bende bi an önce kavusmak istiyorum

analı babalı büyüsün biriciğin:Saruboceq:
allah nazarlardan saklasın

çok güzel anlatmışsın hikayeni canım. Okurken kendimi düşündüm senin yerinde. Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun İnşallah...

Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsinnn:Saruboceq:

Allah bağışlasın çok güzel anlatmışsın canım opuyorumnanaktan darısı tüm bebek isteyenlerin başına olsun inşallah :Saruboceq: Hayırlı evlat olsun biriciğin :Saruboceq:

canım rosemim hikayeni sabırsızlıkla bekliyordum biliyorsun.en sonunda okudum.çok güzel anlatmışsın herşeyi.sanki bende yanında senle yaşamış gibi oldum.bebişinizde çok tatlıymış maşallah.rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin. opuyorumnanaktan

canımsın bende okurken kendimi tuttum tuttum ama dayanamadı sonra gözyaşlarım:gitme:
çok güzel anlatmışsın
tebrik ederim bitanema.s.
Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı salih evlat etsin inşallah:Saruboceq:

benimde bian eşim gözümün önüne geldi:asigim:
senin yerine koydumda kendimi
Allahım bizlerede sağlıcakla sapasağlim kolay doğumlar nasip etsin:Saruboceq:
herşeyden önemliside rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah:Saruboceq:

yakışıklımızın bahtı açık olsun:Saruboceq:

canım öyle güzel yazmışsınki ağlattın beni yaamafoldumben bebeğini allah bağışlasın uzun ömürler versin bende 10 yıldır bekliyorum bu mucizeyi allah bütün isteyenlere yaşatsın bu duyguyu inşallahh:Saruboceq:

rosemcim her ayrıntısına kadar nasıl güzel anlatmışsın duygulanmamak mümkün değil
Allah biriciğinizle sağlıklı mutlu upuzuuuun bir ömür nasip eylesin

canım çok güzel anlatmıssın..kendi doğumum aklıma geldi de seninle aynı seyleri yasadım ve hissettim.
allah melegıne uzun ömürler versin..mutlulugunuz daim olsun canım..

rosemmm arkadaşım sende anne oldun haaa ,vayy beeee ..ne çabuk geçti günler...
oğlunun adı ne ? kaç kilo doğdu ? hani resimler..istiyorum valla hiç kaçamassın ...:)))

maşşallah oğluna ,allah bir ömür mutlu etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…