biri boş diğeri normal gebelik

böle bişiy duymadım ama olanaksın değil çünkü şöle bişiy
duydum.kadının biri okadar doğurganmışki hamileyken hamile kalmış ingilterede
olmuş bu olay kadın birini doğurmuş öteki daha 5 aylıkmış kapamışlar
normal bi şekilde devam ediyormuş büyümeye
olanaksız değil korkma canım allah analı babalı büyütsün...

arkadaşlar benim durumum aynen böyle rahimde 2 kese var diğerinin boş olduğu kesinleşti diğeri hamd olsun normal ilerliyor:nazar::nazar::nazar:benim sorum sizce boş olan kese diğer keseye zarar verirmi bazen çok korkuyorum böyle gebelik yaşayan varmı aranızda veya duyan nolur yardımcı olun bu endişeden kurtulmak istiyorum.:1no2:Allah herkesin bebeğini hayırlısıyla korusun esirgesin.:1hug::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım aynı durumu ben yaşamıştım ilk hamile olduğumu öğrenir öğrenmez dr gittim doktorum dedi ki ikiz gebelik olabilir iki tane kese gözüküyor dedi bir hafta sonra kontrole çağırdı gittim bu sefer dedi ki iki kese var ama bi tane bebek var diğer kese boştu nolcak peki dedik boş kese zamanla kayboluyor vücut onu atıyor dedi ama işin kötü tarafı senin moralini de bozmak istemem ben bebişimin kalp atışlarını hiç duymadım ve 8 haftalık kürtaj oldum :1no2:umarım sağlıcakla bebişini kucağına alırsın

canım aynı durumu ben yaşamıştım ilk hamile olduğumu öğrenir öğrenmez dr gittim doktorum dedi ki ikiz gebelik olabilir iki tane kese gözüküyor dedi bir hafta sonra kontrole çağırdı gittim bu sefer dedi ki iki kese var ama bi tane bebek var diğer kese boştu nolcak peki dedik boş kese zamanla kayboluyor vücut onu atıyor dedi ama işin kötü tarafı senin moralini de bozmak istemem ben bebişimin kalp atışlarını hiç duymadım ve 8 haftalık kürtaj oldum :1no2:umarım sağlıcakla bebişini kucağına alırsın

amin canım inşallah alırım sağlıkla kucağıma yok moralimi bozmadın Allah ın dediği olur hakkımda hayırlısı hamd ı senalar olsun ben duydum bebeğimin kalp atışını :nazar:Rabbim sağlıkla hep attırsın onun o minik kalbini yokluğunu göstermesin.sanada geçmiş olsun bidaha böyle sıkıntılar yaşamassın inşallah.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X