Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Hatunlar bugün regl oldum patlıyorum çikolata diye yemedim hava bozuk çıkıp almaya erindim kızımın en sevdiği kek olan çilek recelli puf puf kek yaptım ah ah nefsim körelsin diye1 dilim yedim daha yemedim ama şu an gözüm dönecek yiyeceğim diye kendimi zor tutuyorum BİRİ BENİ DURDURSUN Allah aşkına :KK43:

Biri beni komple durdursa keşke monim :KK57:

Hatunlar bugün regl oldum patlıyorum çikolata diye yemedim hava bozuk çıkıp almaya erindim kızımın en sevdiği kek olan çilek recelli puf puf kek yaptım ah ah nefsim körelsin diye1 dilim yedim daha yemedim ama şu an gözüm dönecek yiyeceğim diye kendimi zor tutuyorum BİRİ BENİ DURDURSUN Allah aşkına :KK43:
Biri beni komple durdursa keşke monim :KK57:

Kızlarr geç gördüm inşallah kendinizi durdurmuşsunuzdur:super:
Tatlılarım şunu düşünün, her şeyin tadını zaten biliyoruz:KK39:

Kızlarr geç gördüm inşallah kendinizi durdurmuşsunuzdur:super:
Tatlılarım şunu düşünün, her şeyin tadını zaten biliyoruz:KK39:
Bir dilim yedim zaten ama ikinci dilimi yemedim kuru kayısı yedim 2 tane idare ediyorum tutuyorum kendimi şuan :KK70:

Şu an karnım çok aç evdekiler bisürü abur cubur doldurmuşlar dolaba en azından çubuk kreker yiyim diyorum ama :KK43:

Şu an karnım çok aç evdekiler bisürü abur cubur doldurmuşlar dolaba en azından çubuk kreker yiyim diyorum ama :KK43:
Canım çubuk yiyince ben hepten acıkıyorum tavsiye etmem yani onun yerine kuru meyve yada süt iç yada 1 2 kaşık yoğurt yiyebilirsin

Sizleri takip ediyorum tatlı krizine hürma çok iyi geliyor yada yoğurtün içine portakal ve yulaf süper oluyor tavsiye ederim tokat tutuyir

Screenshot_2017-03-17-08-01-02.png

Watsonsta falan protein barlar var onlardan alın cok yuksek proteinli cok cok az da karbonhidratli. Hem de diyetinize sporunuza faydali olur tatli isteyince onlari yiyin

kızlarrrr:KK3:
kaçamaksız hafta sonu olur inşallah:KK6::KK6:
görevimiz kaçamaklara son vermek :21:
siz öncesinde yazın durduracak birileri illaki olurHoppa
hem biz her yemeğin tadını zaten biliyoruz ama di mi:KK39:

dayanamiyorumm..
abur cubur falan cekmiyk canimda alsam yemegimi erken yedim..
ve malesef gucly bi menu degildi
..
affdd aciktimmm..yerimdem kalkmiyorum bi mitfaga dalarsaaaaam
...
offff..ayyy fenayimm.

dayanamiyorumm..
abur cubur falan cekmiyk canimda alsam yemegimi erken yedim..
ve malesef gucly bi menu degildi
..
affdd aciktimmm..yerimdem kalkmiyorum bi mitfaga dalarsaaaaam
...
offff..ayyy fenayimm.

Akşam ne kadar az yedin de acıktın bilmiyorum ama bu saatte yapabileceğin en iyi iki şey ...ya tarçınlı süt içmek ... ya mutfağa girersen tehlikeli sulara dalma ihtimaline karşı uyumak :)

Ama en önemlisi ne biliyor musun ? nefsinin hükmüne boyun eğmemek . Hamdolsun yedin , doydun ..az ya da çok ...
Nasibin oydu bu akşam bitti.
Şimdi sabah ola hayrola de.

Buraya da ilk yazışım , sana nasipmiş :)

Akşam ne kadar az yedin de acıktın bilmiyorum ama bu saatte yapabileceğin en iyi iki şey ...ya tarçınlı süt içmek ... ya mutfağa girersen tehlikeli sulara dalma ihtimaline karşı uyumak :)

Ama en önemlisi ne biliyor musun ? nefsinin hükmüne boyun eğmemek . Hamdolsun yedin , doydun ..az ya da çok ...

Coook tesekkur ederim..ayy bidaha hep buraya gelicem gercekten...
ayran ictimm..az tuz attim..cok iyi geldi..

harikasın canım:KK9:
bende akşam yemeğimi erken yedim ve şuan midem gurul gurul suyla bastırmaya çalışıyorumHoppa

Coook tesekkur ederim..ayy bidaha hep buraya gelicem gercekten...
ayran ictimm..az tuz attim..cok iyi geldi..
bu yüzden burası var tatlım :KK39:

X