Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Kızlar selam söyle bakayım dedimde nedir bu karabugday ne işe yarıyor nasıl yapılıyor nerde satılıyor? ?? Biraz fazla soru sordum ama bilgilendirirseniz sevinirim:))) bu arada bende 4. Takimdayim.
Daha çok rusyada çinde filan tüketiliyormuş. Kabuklu pirinç gibi düşün şekli tohum gibi. Ben 1 çb biraz eksik koyuyorum üstüne 2 çb su koyup istediğim baharatları katıyorum tuz hariç. Piştikten sonra yoğurtla yiyorum. Yağ yok. Gün içinde sadece bunu yiyorum. 3defa yapılabiliyor. Eğer çok erken kalkıyorsan 4 dafe yapılabilir

Her defasında 1cb mı? Yani 1 günde toplam da 3 cb mi yeniyor? Birde bu şekilde kaç gün devam ediyor? ?

kakaolu süt yap püsküütcüm bayağı kesiyor
benbencim ilgin için teşekkür ederim..
ama uyuz uyuz huylarım var benim..
sıcak süt içemem ki.. kokusunu bile duyunca kaçarım..

Bebiş yemiş anacım o pastayı..
Afiyet şeker olsun.. beslensin bebe..

Aynen canim ya bizimkide habire tatil istiyor :d
benbencim ilgin için teşekkür ederim..
ama uyuz uyuz huylarım var benim..
sıcak süt içemem ki.. kokusunu bile duyunca kaçarım..

Bebiş yemiş anacım o pastayı..
Afiyet şeker olsun.. beslensin bebe..
sagol canim bennm inşallah besleniyordur

Yılbaşı sonrası ve kimse krizdeyim demiyor kaçamak yapanlar yok sanırım yada kimse cesaret edipte buraya itiraf etmeye gelemiyor sanırım

Kızlarrrrr yokmu biri beni durdursun diyen kimse hıııı
Hemde yılbaşı gibi bi etkenden taze taze çıkmışken

Hadinnn dökülünnnn de çok geç olmadan tatabilelim

bence herkes kaçamak yaptı onun için kimse yok bence dün olan oldu bugun de onun için dikkat ediyorlar malum yarın cuma sonuçta misal ben ama olan olunca bir kurtarmakta zor oluyor

Yemeden gelip imdaat diye haykıraydın iyidi ama olan olmuş bol su takviyesi yapsaydın bari

Nasl olduğunu anlamadan gitti mideye akşam kızartma var diye az yedimm ve sonunda patladm

Nasl olduğunu anlamadan gitti mideye akşam kızartma var diye az yedimm ve sonunda patladm

Üzülme canım Cuma öncesi iyi olmadı ama ben yinede ümitliyim senden yana en azından artı çıkmayacağına eminim

Canın sağolsun güzelim eminim haftaya çok çok daha güzel bir sonuç olur

Canın sağolsun güzelim eminim haftaya çok çok daha güzel bir sonuç olur

İnşallah canm yaa giderken güzeldi de böyle moral bozucu oluyo ama bu direnc de kırılcak eminim kandilin mübarek olsun banucum

selam kızlar biri beni durdursun diycem neyi durdurcaksınız bende emin değilim ruhen açım galiba anlamadım iki gündür sürekli ağzıma birşeyler atıyorum menülerimi kontrol altına alamıyormuşum sürekli açmışım gibi ne yediğmi de hatırlamıyorum aralarda sanki yiyen ben değilmişim gibi bugünde ne yediysem tatlı birşeyler yedim aralrda ama yedikten sonra farkettim yarın kendime gelmem lazım beni yarın için durdurun neler oluyor

''canın ne isterse istesin...hiç bir şey, hayatında içinde kalan bir an'dan tatlı değil...''

İnşallah canm yaa giderken güzeldi de böyle moral bozucu oluyo ama bu direnc de kırılcak eminim kandilin mübarek olsun banucum

Hedefine çok az kaldı kiloların direnmesi normal canım ama eminim kıracaksın
Seninde kandilin mübarek olsun canım

Canım menülerinde herşeyden dengeli bir şekilde faydalanırsan emin ol o krizleri yaşamazsın
Ben ne zaman geçmişte diyete başlasam en geç 1 hafta sonra krize giriyordum ve uzun süre devam ediyordu çok şükür artık glisemik indeksi yüksek şeylerden uzak duruyorum ve inan ne açlık hissediyorum nede canım tatlı istiyor Nasıl bir diyet yapıyorsun bilmiyorum ama istersen bir Karatayı incele derim
Benki çok çabuk acıkırdım ( hatta doymak bilmezdim ) ve her acıktığımda kan şekerim aniden düştüğünden elim ayağım titrerdi karataya başladığımdan beri hiç öyle şeyler yaşamıyorum ve 4 ayı bitirdim spor yapmadığım halde de 13 kg verdim ki Ayşem ( moni ) bilir aylarca başka diyetlerle gram veremezdim yani okadar zor kilo veren biriyken her hafta az da olsa veriyorum kriz yaşamadan

Eminim sende yediklerini bir gözden geçirsen kesin bir yerde sorunu yakalarsın ( ne olur ukalalık olarak görme ama cidden birine bir faydam dokunursa dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum heleki sizlerin kiloları benimkinden çok çok daha az ne olur az dikkat edin benim geçmişte yaptığım hatalara düşmeyin hazır hedefleriniz yakınken )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…