Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Ben oyumu ayrandan yana kullanıyorum banucumm

Ben oyumu ayrandan yana kullanıyorum banucumm

Valla bende ayrandan yanayım çünkü hala açıkma hissi yok şükür Hem ayran leptinide bozmuyor diye daha rahat olurum diye düşündüm tabi fikriniz benim için çok önemli olunca destekçi bulayım dedim

Selam hanimlar. Ben yeniyim buralarda. Baktin.m da bana en uygun topik buymus
Selam hanimlar.ben yeniyim buralarda.takip etmek istiyorum bu topigi. 10 kilo fazlamla en uygun topikteyim galiba

Selam hanimlar. Ben yeniyim buralarda. Baktin.m da bana en uygun topik buymus

Selam hanimlar.ben yeniyim buralarda.takip etmek istiyorum bu topigi. 10 kilo fazlamla en uygun topikteyim galiba
Selam canım hoşgeldin,kilo vermek istiyorsan doğru yerdesin evet ama diyet gruplarımız var onlardan birine katılıp bizlerle yarışabilirsin.bunun için öncelikle cuma yarışmalarına katılmak isteyenler topiğine müracatını yapmalısın uygun olan takımlardan sana davet gelecektir
Buradada yapmak istediğin kaçamakları yapmadan yazarsan biri seni durdurabilir

Hoşgeldin
İnşallah kaçamaksız hedefimize ulaşmak için çabalıyacağız burasi acil durum merkezi gibi oldu bizim için kaçamak yapmadan imdaaattt diye ses ver anında seni kaçamak yapmaktan vazgeçirecek birileri çıkar nasılsa

Saat 19:00 gibi baya bir acıkınca nasılsa Leptinim bozuldu diye eşim ve çocuklarla yemeğimi yedim
Abartmadan kıymalı yumurta ve limonlu turp yedim
O saatten sonrada sırf su içtim biradanda madensuyumu içerim

Neyse kızlar bana müsaade

Yarın malum tartı günü iyice uykumu alayımda inşallah yarın yine geçen günki rakamı görüp bayram ederim eksilerde bildirim yaparız inşallah

Selam, aslina bakarsaniz gruplara katilmak bana cok da uygun olmayacak.cunku takibini yapacak zamanim olmayacaktir. Ben daha cok sizlerin zayiflama amaciyla yaptiklarinizi takip etmek istiyorum isten zaman kaldikca. Bir de sunu ogrenmek isterim: topikteki butun hanimlar kac kilosunuz ve kaca dusmek istiyosunuz. Hedef belirlemek baslangic icin en onemlisi galiba...

selam canım
anladım bitanem evet gruplar zaman ve emek istiyor yoğunluğundan da girmek istememen çok normal
o zaman şöyle yapalım seni bizim takıma misafir üye alalım hiç bir sorumluluğun olmasın listeyede dahil olma,sadece motive olabilmek adına istediğin zaman gel oku yaz çıkhem bize hem kendine motive olur kapımız sana her zaman açık tatlım
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...kim-cuma-zayiflama-yarismasi.123779/page-8925
kendi adıma ben 102 kiloyum,kilolar değişiyor 50 60 70 80 90 100 110 120...diye gider
evet tatlım hedef çok önemli

Evet bu sekilde tam bana gore. Ben de 65 kiloyum. 2,5 yasinda bir oglum var.Istahim o kadar acik ki anlatamam.surekli acikiyorum.abur cubur pek tarzim degil.beni hareketsiz calisma ortami buhale getirdi galiba.

sukur hanimefendi benim bogazdan gectikten sonrami gelinir
kahvalti basli basina bir felaketti zaten ve simdiye kadar yediklerim 1500 kal gecmistir kesin
simdide sicak cikolata hupletiyorum gel sucuma ortak ol beraber icelim

Neeee kendi içtiği yetmezmiş gibi bide beni ayartıyor duy kaptanm duuuuyyyyy bırak kız sende elindekini hemen bi salatalk all kemirrr bakalm güzelce akşama sana yemek yok cezalısın sadece yogurt yiiceksinn

Çok fena çikolata krizine girdim..
Neyseki evde yok..
Ama biri beni durdursun yine de..
Çünkü çikolatalı sabun ve çikolatalı vücut kremi var.. Sağım solum karışık.. ortada su şişesi.. hatta ortada çikolata kutusu.. ayhh misal bayram varmış.. evde de bi sürü bi sürü rengarenk pofuduk çikolettalar varmış.. ben oturmuşum onların ortasına.. öyle bi yemişim ki bittiğinde yanaklarıma bile çikolata bulaşmış..
Annecim.. gökyüzünden uyku gönderir misin bana.. yoksa halim harap..

Püsküütüm canım ,yettimm diyebilmek isterdim ama şimdi gördüm malesef
Yinede ben biliyorumki benim püsküütüm buraya yazmakla bile kendisini yine kendisi durdurmuştureyvahh dedim,sabun ve krem olması değilde çikolatalı olması panikletti beni 'ya yersem 'anlamında mı algıladım naptımsa bi an oldumayyy ne diyorm ben ya
En kötü ,çikolatalı sabunla ellerni yıkamışsındır ve missss gibi koklamışsındır
Hayalin zararı yok aa du bakim yanağını sileyim

Yanlış algılamadıysam eğer...anneciğin nur içinde yatsın

Gecenin 3.5.buçuğunda ,zor ve sıkıntılı geçen bi gecenin ardından çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı topikcim özür dilerim

monişim.. evet kendimi durdurdum ve sabunla kremi yemedim..
teşekkür ederim.. bütün ölmüşlerimiz nur içinde yatsın..
zor ve sıkıntılı "geçen" demişsin ya gece için.. dilerim yazdığın gibi geçip gitmiştir..

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr

Evettttt hatunlar 1.5 günlük ufak Bursa kaçamağından İskender yemeği bırakın minicik kaçamak yapmadan dönen ben bir alkışı hak ettim sanırım

Valla yola çıkarken kendimden korkuyordum ya dayanamazsam eşime uyarsam diye ama çok şükür bütün yapılan kaçamaklara sadece seyirci kaldım ve eşimin halası bile helal kız ben hayatta duramazdım dedi
Sanırım ufak ufak beynimde zayıflamayı kabullendi itiraz etmiyor pek eskisi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…