Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Hedefine çok az kaldı kiloların direnmesi normal canım ama eminim kıracaksın :KK66:
Seninde kandilin mübarek olsun canım :KK60:

Canım menülerinde herşeyden dengeli bir şekilde faydalanırsan emin ol o krizleri yaşamazsın :KK66:
Ben ne zaman geçmişte diyete başlasam en geç 1 hafta sonra krize giriyordum ve uzun süre devam ediyordu :oops: çok şükür artık glisemik indeksi yüksek şeylerden uzak duruyorum ve inan ne açlık hissediyorum nede canım tatlı istiyor :KK68: Nasıl bir diyet yapıyorsun bilmiyorum ama istersen bir Karatayı incele derim :KK66:
Benki çok çabuk acıkırdım ( hatta doymak bilmezdim ) ve her acıktığımda kan şekerim aniden düştüğünden elim ayağım titrerdi o_O karataya başladığımdan beri hiç öyle şeyler yaşamıyorum ve 4 ayı bitirdim spor yapmadığım halde de 13 kg verdim :KK70::KK70::KK70::KK70: ki Ayşem ( moni ) bilir aylarca başka diyetlerle gram veremezdim yani okadar zor kilo veren biriyken her hafta az da olsa veriyorum kriz yaşamadan :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Eminim sende yediklerini bir gözden geçirsen kesin bir yerde sorunu yakalarsın ( ne olur ukalalık olarak görme ama cidden birine bir faydam dokunursa dünyanın en mutlu insanı ben oluyorum heleki sizlerin kiloları benimkinden çok çok daha az :KK66: ne olur az dikkat edin benim geçmişte yaptığım hatalara düşmeyin hazır hedefleriniz yakınken :KK60: )
yok canım ukalalık olarak algılamam tabiki de haklısın birde çok ben kaç haftadır dikkat ediyordum hatta canım hiç tatlı falan istemiyordu uzun süredir çünkü azda olsa arada tadımlık yiyordum bu hafta birşeyler oldu misafir falan geldi yemek yiyecek vaktim olmadı sonra yılbaşı düzenim bozuldu bir kaç akşam üst üste patlamış mısır yedim bazen öğlen yemedim falan bu hafta tam anlattığın gibi sürekli kan şekerim düştü ellerim ayaklarım buz gibi oluyor birden tam karataya uymasamda bende onu denemeye çalışıyorum bildiğim kadarıyla:KK22: eski düzenime dönebilsem herşey çok güzel olacak ama yapamadım kaç gündür yapamadıkça iyice değişik oldu doymamaya başladım menülerim tamamen bozuldu yarın yeniden dengeyi kurmalıyım ama yoksa fena:KK57:

Hımmm ...ne güzel kimsenin durdurulmaya ihtiyacı yok:KK56:
Yoksaa durdurulmakmı istenmiyor:KK64:

Canım kahve çekti şöyle şekersiz bi türk kahvesi yapıcam kendime:KK70:
Ama yanında bitter çikolatada istiyorummm ama yemicem yok yemicem:KK22:

yeme yeme simdi birde geç oldu yani aksam saati o cikolataciklar sağdan soldan yağ olarak çıkarlar sonra kahve iyidir mis gibi tek başına tadı nasıl güzel olur:-)

Maşallah diyelim :nazar::nazar::nazar:

Bende şimdi kıza dedim yaparmısın diye sağ olsun yaparım Anneciğim dedi ama hala tık yok :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bir daha sorayımda olmadı kendim paşa paşa yaparım şekersiz kahvemi :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Aman Ayşem sakın yime o çikolatadan :KK20:
Biliyorsun İmam osurursa cemaatt......... :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: devamını söylemiyeyim ayıp olur :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Maşallah diyelim :nazar::nazar::nazar:

Bende şimdi kıza dedim yaparmısın diye sağ olsun yaparım Anneciğim dedi ama hala tık yok :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bir daha sorayımda olmadı kendim paşa paşa yaparım şekersiz kahvemi :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Aman Ayşem gibi sakın yime o çikolatadan :KK20:
Biliyorsun İmam osurursa cemaatt......... :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: devamını söylemiyeyim ayıp olur :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Yok yok yemedim içtim mis gibi şekersiz kahvemi ohh:KK70:
Kız güldürdün beni :KK48:imamdım dimi ben:KK70::KK70::KK70:

Yok yok yemedim içtim mis gibi şekersiz kahvemi ohh:KK70:
Kız güldürdün beni :KK48:imamdım dimi ben:KK70::KK70::KK70:

Sen imam ben müezzin bu Cemaatin durumu vahim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bende dün gece kıza tekrar söyledim meğer mutfaktaymış o an :KK48: birde fincan siparişi veriyorum ona yapma buna yap diye :KK48: Anne iyimisin o nerden çıktı dedi :KK48: keyif yapacaksam tam oldun dedim hadi öyle olsun yaptı :KK48:
Bir ara eşim oturdu yine çekirdek yedi :KK67: birde bir güzel kavurdu onları öncesinde mis gibi koktu ama kesinlikle yemedim şimdi imama laf söyleyip daha beterini yapmıyayım dedim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ben tam bir karbonhidrat canavarıyım
makarna pilav börek kek
of :KK43:
lütfen beni durdurun

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    191,7 KB · Görüntüleme: 81
Pşşşşştttt kızlarrrrrrrrr kimseen ses çıkmıyor krizmi yok yoksa yiyormu herkes sessiz sessiz bir köşede :KK48:

ben hafta içi işe gidip gelirken gayet ölçülüyüm ekmek yemem akşam eve geldiğimdede kısarım ama noluyorsa cuma akşamından itibaren pazar akşamına kadar bana bi haller oluyor ..cuma akşamı malum haftasonu başladığı için içimde bir dünyayı kurtaracakmışım hissiyle eve gidiyorum bir çuval aburcuburla ...bi güzel onları yiyorum haftasonu..tüm haftanın stresini böyle atıyorum deşarj oluyorum mutlu oluyorum ..hafta sonu bu abur ve cuburlarla 1 kilo alıyorum hafta içide sıkarak bir kiloyu veriyorum yani haftasonu 68 hafta içi 67 kilo oluyorum yemekten kısarım ama çikolatadan asla ne yazıkki

herkese merhabalar hiç kaçamak yapmadan bir haftam geçmedi
ama bu haftayı sıfır kaçamakla tamamlamak istiyorum bakalım ne olcak bu hafta boyu beni durdurun

Bu hafta sonu fazla olmasada ucundan çok az beslenmemin dışına çıktım ama yoğunluktan imdat diye seslenmeye fırsatım bile olmadı :oops:
Hepinize buradan söz veriyorum bu hafta bir daha kesinlikle kaçamak yapmıyacağım :KK66: yaparsamda kesin itiraf ederim ve ne ceza verirseniz razıyım :KK52:cidden bu hafta kaçamak yok söz :KK70::KK70::KK70::KK70:

Akşam akşam eşim yine sinir etti beni :KK67: Ben kızlara sağlıklı beslenmeyi aşılarken benim eşim gitmiş küçük kıza çikolata almış :KK67: Ufaklıkta Anneciğim bu sağlıksız ama arada yiyebilirim dimi diyor :KK48: hadi ye bari dedim oda gitti dibimde o çikolatayı aheste aheste yedi :KK57: merette bir güzel koktu :KK48: az daha elinden alıp bir ısırık almayı düşünecekken hemen kendime geldim ve kızım git bari az ötede ye dedim :KK48: ve şükür sözümü tuttum ve bugünüde hasarsız atlattım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ben cumadan beri çikolata yemiyorum inanamıyorum tarih yazıyorum...
ama şunu anladım yedikçe insanın canı daha çook istiyormuş

Eveeettt hm22 hm22 cimm artk sakin sakin konuşabiliriz kendine güzel bi şekersiz kahve yap ve netten fitt kızların fotograflarına bakk:KK73: onlar patates kızartmasi yiyerek elde etmediler bu fitliği:KK73: unutma ne yiyorsan osun yağlı bi patates olmak istemezsin dimi tatlş:KK62:

Ooovvvv tehlikeli bölgeden hemen uzaklaş önce bakiiimmm dettt at elindekini:KK20:

Eveeettt hm22 hm22 cimm artk sakin sakin konuşabiliriz kendine güzel bi şekersiz kahve yap ve netten fitt kızların fotograflarına bakk:KK73: onlar patates kızartmasi yiyerek elde etmediler bu fitliği:KK73: unutma ne yiyorsan osun yağlı bi patates olmak istemezsin dimi tatlş:KK62:

Eveett, ne eksiğim var dimi benim onlardan?
Pis patatesler.
Onlar gibi olacağım, şişko patates değil. En Büyük KK

X