Birazda benim misafirim olun vol2 :)

arkadaslar resımlerı guncelledım ...

Güle güle oturun inş..

Banyodaki haliyi bi daha düşünün derim bana çok uyumsuz geldi tarz ve renk olarak..
Tv nin üzerindeki boşluğa tablo ya da duvar saati iyi olur gibi.. sağda duran kafes obje de sanki balkonda falan daha iyi olurdu:)

Güle güle oturun inş..

Banyodaki haliyi bi daha düşünün derim bana çok uyumsuz geldi tarz ve renk olarak..
Tv nin üzerindeki boşluğa tablo ya da duvar saati iyi olur gibi.. sağda duran kafes obje de sanki balkonda falan daha iyi olurdu:)
:)
tv ustundekı bosluga uzunlamasına ferforje raf mı yapsam dıyorum ? nasıl olur acaba
o kafes olan mumluk , o mumları cok kullanıyoruz :p
banyodakı halı benımde ıcıme sınmedı
esasında evımın dolap kulpları tum atmosferı bozuyor
sonucta duz beyaz dolaplar ona cıceklı kulplar taksam ozaman uyar mı acaba ?

tesekkur ederım :)

:)
tv ustundekı bosluga uzunlamasına ferforje raf mı yapsam dıyorum ? nasıl olur acaba
o kafes olan mumluk , o mumları cok kullanıyoruz :p
banyodakı halı benımde ıcıme sınmedı
esasında evımın dolap kulpları tum atmosferı bozuyor
sonucta duz beyaz dolaplar ona cıceklı kulplar taksam ozaman uyar mı acaba ?

tesekkur ederım :)

Kulplar çok klasik siz daha civil civilsiniz o tezat tüm evde var ama tüm kulplari değiştirmeniz lazım olur mu ki?

Ferforje beyaz raf olabilir tv üstüne hatta asimetrik raflar daha dolgun gösterir tv ünitesi kısmını..

ama ne olur o kafesten kurtulun:) yeri çok fena:) sanki leke var onu kapamak için oraya bişey takılmış gibi..

Kulplar çok klasik siz daha civil civilsiniz o tezat tüm evde var ama tüm kulplari değiştirmeniz lazım olur mu ki?

Ferforje beyaz raf olabilir tv üstüne hatta asimetrik raflar daha dolgun gösterir tv ünitesi kısmını..

ama ne olur o kafesten kurtulun:) yeri çok fena:) sanki leke var onu kapamak için oraya bişey takılmış gibi..
pekı kafesı sızce nereye yerlestırmelıyım
cunku cok fazla kullandıgım bırsey o :) salonda nereye uygun olur pekı ?
ferforje raf kullanırsam kafes mumluk cok sırıtmaz dıye dusunuyorum o bosluktan oyle gıbı duruyor sankı ?

pekı kafesı sızce nereye yerlestırmelıyım
cunku cok fazla kullandıgım bırsey o :) salonda nereye uygun olur pekı ?
ferforje raf kullanırsam kafes mumluk cok sırıtmaz dıye dusunuyorum o bosluktan oyle gıbı duruyor sankı ?

Beyaz raf olsa tam ortasına koysaniz iyi olur sanki çünkü iri bi obje ortalamak iyi olur.. yanına da daha küçük objeler..
Ferforje yerine alttaki gibi olsa tam ortaya oturtsaniz süper :)
evidea-mobilya-yeni-1-2-RQO115-002_2.jpg

Bir de Kapının önündeki ufak dolap illa duracak ise kahverengi folyo ile kaplardim ben olsam:)

Bu ufak ayrıntılar dışında temiz düzenli sık bi ev.. huzurla mutlulukla oturun inşallah.. sevgiler.

Beyaz raf olsa tam ortasına koysaniz iyi olur sanki çünkü iri bi obje ortalamak iyi olur.. yanına da daha küçük objeler..
Ferforje yerine alttaki gibi olsa tam ortaya oturtsaniz süper :)
Eki Görüntüle 1884985

Bir de Kapının önündeki ufak dolap illa duracak ise kahverengi folyo ile kaplardim ben olsam:)

Bu ufak ayrıntılar dışında temiz düzenli sık bi ev.. huzurla mutlulukla oturun inşallah.. sevgiler.
evet bu raf cok ıdeal kesınlıkle
tamamdır
aynen zaten rafa ıhtıyac duyuyorduk gorsel olarakda cok bos duruyordu
takımımın tv unıtesını almadıgıma cok pısmn oldum guya eve esya doldurmayayım dıyordum ama bu kez duvar cok bos kaldı :)

tamam cok tesekkur ederım :KK68:

Aaaa
Çok güzel olmuş cnm Güle güle kullan..
Kafes nerde?:)
:KK70: onu nereye takıcagımı bılemedım sımdılık kaldırdım
cok tesekkur ederım :)

belkı antrede yer bulurum ona ... yada kose sehbamın uzerıne oylece koyarım

X