Birazda benim misafirim olun :)

Agiz tadiyla gule gule oturun :)

Cicegin adi Dieffenbachia, yani difenbahya ve evet bitkiyi kirdiginiz yerden beyaz sut gibi beyaz bir sivi akar, zehirlidir. Icerigindeki toksik maddeler sagliga zararlidir. Ancak dikkat edildigi surece tabi ki hicbir sıkıntı yok :KK66:
evet gercekden sıvı akıyor aglıyo yazıık dıye uzuluyodum bende :) megersem cınsı oymus
tesekkur ederım...

Pek güzelmiş evin şekercim, huzurla sağlıkla oturun inşallahh..

Çok güzel eviniz :) Allah güle güle, ağız tadıyla oturmayı nasip etsin:) bebişe de az kalmış kolay doğumlar :)

Çok güzel eviniz :) Allah güle güle, ağız tadıyla oturmayı nasip etsin:) bebişe de az kalmış kolay doğumlar :)
cok tesekkur ederım :)
evet az kaldı cok heyecanlıyım :rolleyes:
allahım ısteyen herkese nasıp etsın

çok güzel ferah şahane bembeyaz bayıldım gülegüle otur evinde allah herkese böyle ev nasip eder inşallah bebişinle güzel sağlıklı günler dileği ile:KK24::KK24::KK24::KK24:

çok güzel ferah şahane bembeyaz bayıldım gülegüle otur evinde allah herkese böyle ev nasip eder inşallah bebişinle güzel sağlıklı günler dileği ile:KK24::KK24::KK24::KK24:
:KK68:inşallah...cok tesekkur ederım...

Harika bir ev bizim buralarda apartman katları çok küçük.
Güle güle oturun canım.

güle güle otur güzel günlerin olsun inşallah. Ben mobilyada çiçek desenini sevmiyorum. Konsol cok güzelmiş ben olsam o cicek desenlerini değiştirr yerine soft bir renk kaplattırırdım herhalde

güle güle otur güzel günlerin olsun inşallah. Ben mobilyada çiçek desenini sevmiyorum. Konsol cok güzelmiş ben olsam o cicek desenlerini değiştirr yerine soft bir renk kaplattırırdım herhalde
bende o çiçek desenını ozellıkle sectım :KK22:
cok tesekkur ederım allahım herkese hayalını kurdugu eve sahıp olmasını nasıp etsın :KK68:

X