Birazda benim misafirim olun vol2 :)

Mutfak tezgah üzerini biraz hareketlendirebilir,antreye küçük bir halı atabilirsin. Bence :)

Çok sağol balım öpüyorum:KK200:
ay mutfakda o caydanlık falan bıle cok fazla gelıyor gozume pis takıntılıyım bombos olmalı :KK70: :KK70:
aynen halı ıstıyor antre yenı evlı oldugumdan tozu cok cıkıyor kızım hapsurup duruyor ama evde cok cıplak kaldı sankı
okadar yıkatmaya gonderdım kurtulamadım su halının tuylerınden

ay mutfakda o caydanlık falan bıle cok fazla gelıyor gozume pis takıntılıyım bombos olmalı :KK70: :KK70:
aynen halı ıstıyor antre yenı evlı oldugumdan tozu cok cıkıyor kızım hapsurup duruyor ama evde cok cıplak kaldı sankı
okadar yıkatmaya gonderdım kurtulamadım su halının tuylerınden
:KK43: tüylü yalı zor.
Bendede b
Var sipürüp 2-3 günde 1 şöyle bi siliyorum halı şampuanının elde silmesiyle. Dene çok rahat edersin :)

Güle güle,huzurla oturun inşallah canım:KK60:
Pek beğendim ben :21:

Mutlu huzurla geçsin ömrünüz evinizde. Bende sadeliğini beyazı çok sevdim. Migrenli olduğum için eşyalarımı bende özeklikle yatak odamı beyaz seçmiştim göz yormasın başım ağrıdığında evden kaçmayayım diye:) Migrenli gözüyle baktığımda da eviniz gayet hoş yumuşak huzurlu görünüyor:). Kızınızı da Allah bağışlasın:)

Mutlu huzurla geçsin ömrünüz evinizde. Bende sadeliğini beyazı çok sevdim. Migrenli olduğum için eşyalarımı bende özeklikle yatak odamı beyaz seçmiştim göz yormasın başım ağrıdığında evden kaçmayayım diye:) Migrenli gözüyle baktığımda da eviniz gayet hoş yumuşak huzurlu görünüyor:). Kızınızı da Allah bağışlasın:)
:KK68: cok tesekkur ederım
ben kıyafet olarak hep koyu renk tercıh ederım ama yasam alanı olarak acık renkden baska bırsey dusenemıyorum :)
saolasın dualarınız kabul olsun en guzellerı en ıyısı size dönsun ınsallah :KK200:

Salondaki tekli berjerleriniz çok hoş . .
Güle güle oturun canım. .
:kahve:

X