Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda sadece bir kez hippi gördüm tabi gordugum hippiyse ayakkabısız saçları birbirine dolanik yapışık değişik bir şekilde kir, pis, pas içinde beline kadardi. üstü başı değişikti keten kıyafetler ama çok eskimiş sırtında da bir çanta PTT bankasında görmüştüm o mu oluyor hippi .

O evsiz galiba.Amerika’dan gelmiştir.

Evsizmistir o hipiler savasma sevis kafasinda, ayrica kafasi rastali, karavanda falan yasayip bol bol ot icip beatles falan dinleyen insanlar benim bildigim

Türkçe konuşuyordu. Evsizler berduş gibi. Bu çocukta bu hayatı ben seçtim özgüveni vardı.yani ezik buzuk de değildi. Kulağı falan halka gibi delik saçlar boncuklu.foto da çekmiştik birlikte benim oğlanla baya oynadı sevecen de bir gençti.insallah iyidir hayallerini yaşıyordur.dışı değil ama içi temizdi.

Türkçe konuşuyordu. Evsizler berduş gibi. Bu çocukta bu hayatı ben seçtim özgüveni vardı.yani eşik buzuk de değildi. Kulağı falan halka gibi delik saçlar boncuklu.foto da çekmiştik birlikte benim oğlanla baya oynadı sevecen de bir gençti.insallah iyidir hayallerini yaşıyordur.disi değil ama içi temizdi
Evsizmistir o hipiler savasma sevis kafasinda, ayrica kafasi rastali, karavanda falan yasayip bol bol ot icip beatles falan dinleyen insanlar benim bildigim
O zaman benim gördüğüm farklı biriydi iyi biriydi ya bak aklıma geldi inşallah mutludur.

Ptt kuyrugundq mi yaşandı bütün bunlar

Ptt kuyrugundq mi yaşandı bütün bunlar
Evet PTT kuyruğu önemli lütfen. Elit gözlüklü kadınlar vardır, Yaşlı teyzeler derdini anlatır,Çocuklu kadınlar çocuklarını anlatır.falan çok malzeme var o kuyrukta.o kuyruktayken o çocuk onumuzdeydi 20 yaslardaydi. benim oğlan gulectir. baybay falan yaptı o da döndü sakalasti.ben yapı olarak önyargılı biri degilimdir.cocugu görünce şekilden şekile girmedim.aa bak abi , abiye el salla falan derken çocukla muhabbet ettik. Dış gorunusunden dolayı insanların uzaklaştığından falan bahsetti. Hatta şakayla karışık evet kokuyorsun dedim 2yildir hiç duş almadım , denize falan girmissem girmisimdir dedi kahkaha attı. Yapmak istediği bir iki şeyi anlattı. Öyle yolu bahtı açık olsun güzel cocugun umarım iyidir,mutludur.

2 yildir yikanmadiysa ve kokuyosa, bit vardir onda, ayrica kafayi hale gibi çevreleyen sinekler de mevcuttur, ben olsam ben de uzaklasirim bitten sinekten mütevellit hxhdhwh

2 yildir yikanmadiysa ve kokuyosa, bit vardir onda, ayrica kafayi hale gibi çevreleyen sinekler de mevcuttur, ben olsam ben de uzaklasirim bitten sinekten mütevellit hxhdhwh

Gece gece kaşıntı tuttu okuduklarımdan sonra her yerim kaşınıyor şuan

Vardır büyük ihtimal olmaması imkansız kokuyordu çünkü.ama genç birini gururunu kırıp oğlumla sakalasirken uzaklaşmak içime sinmezdi.(ha yapı olarak çok da takacak birimiydi sanmam) Pandemi de yoktu o dönemler hem fena mı oldu ne güzel hayatımda bir anısı oldu, bana bir şey kattı. Cesur oluşu seçtiği hayata kimsenin ne dediğini umursamayisi ilham oldu hem de oğluma örnek oldum önyargılı bir birey olmasını istemem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…