Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir kızın evine geliyor belinden kavrıyor öpüp kokluyor o sırada kapıyı açan anne ne yapıyor. Belden kavrama sahnesi nasıl bir şey herkesin yanında yapılıp kimse hayırdır demiyor :)
Yalnız herkes ne kadar da aşka saygılı vay canına, olay Türkiye 'de mi geçiyor dedim bir an.

Ya bir kızın evine geliyor belinden kavrıyor öpüp kokluyor o sırada kapıyı açan anne ne yapıyor. Belden kavrama sahnesi nasıl bir şey herkesin yanında yapılıp kimse hayırdır demiyor :)

çocuk hippi ya pis. kızı yakaladıkça koklamış içi açılmıştır.

Evli bir kadının kısa süre yaşadığı ilişkiyi 17 yıldır unutmayıp adamı gördüğü ilk anda Issız Adam'a bağlaması. Bu demek oluyor ki 17 yılınızı bir yalan üzerine kurmuşsunuz ve hep onu beklemişsiniz. Gel dese anında gidersiniz yani aldatmaya hazırsınız

Bencede hikaye yazmis ,gerçekçi olacakmı diye deneme yapmis burda. Daha tlfn bile yokmus ,aylarca iletisimsizlik, sahilde ona doğru gelirken saçlar dalgalanmasi vs roman yazmaya başlamış

Benle sebişmeyip başkasından 3 çocuk yapan adamı furabilirim ben.
çadırda bira daha ormantikmiş. Ben de bu kafayı anlamıyorum. Seven sevdiğine kıyamaz deniliyor.Birincisi kıymak ne?Seviştik diye kıydılar mı bize?
İkincisi seven sevdiğine nasıl dokunmak istemez?
Bi aydınlatın beni.

Nokta atışı. Öğrenci işlerinin misyonu göz yaşartıcı...

Nokta atışı. Öğrenci işlerinin misyonu göz yaşartıcı...
Otostop da çekmiş he.
Gecenin üçünde sahilde heyooooolaşmışlar.
Bu arada kapıyı açtıgında kavranan bel ve koklanan boyun sırasında aile n'apıyordu acaba.
Vay madırını lan çocuk bizim kızı nasıl kokladı gördün mü hanım mı dedi babası ?
Yoksa anası lan ayı sen beni bir kere böyle koklamadın mı dedi herifine.
Off kafamda bir milyon soru kaldı.
Ha bu arada seneler önce üçgen ficutlu inşaat amelesi olan mikemmel bir erkekimiz daha olmuştu kk'da.
Herkesin imrendiği o erkekimiz çok çalışıp köşeyi dönmüştü sonra da hafiften sıyırmış takım elbiseyle mi neyle yatakta uyumadan gözleri açık bir şekilde bekliyordu felan filan.
Linkini bulup koyacam.

Ona medeni ve cesaretli demeyelim de........ :d

Keşke sevdıgın adamı tercih etseymişsin .
Bence aşk çok büyük bir şey.
Sen guvenlı limanı tercih etmişsin.
Aslında dönecek de zamanın varmış.
Sarah Jio tadı aldım hıkayenden .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…