Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam ayse kulin romani gibi okuyordum ki sarz da koptum. Konu bana gecmedi iyi bir editör bulun. 88li insanlarin boyle olacagini dusunmuyorum. Kel hippiyle goruntulu konusmadikca konuya inanmayi reddediyorum.

Hikaye harika, sonuç; istediğiniz kadar güzelleme yapın şuan eşinizi aldatiyorsunuz.Hic öyle lafı eğip bükmeye gerek yok.......
Birşeyler olmuş bitmiş gitmiş evli çocuklu kadinsiniz, boş zamanınız çok geçmişe sarmişsiniz, eşinizi sevseniz,yuvanizi düşünseniz böyle maceraya girmezsiniz Adam öğrense boşanma davası açsa telefon görüşmelerini kanıt olarak gösterse hakim bu hikayeyi guzellemeri yemez.......

Seni tanıdım gibi, bence görüşme adamla bırak hayallerindeki gibi kalsın... Hem o kocayı aldatirsan yazık günah yani kaç kişinin hakkına girip hayatını mahvedeceksin kendinde dahil.

30 yaşına kadar bekar kaldım, bi sürü adamla tanıştım, evlendim, hiç böyle seven güzel adamlara rastlamadım. Öyle ben başkasını seviyorum diye omzunda ağlayacağım adamlar paralel evrende mi yaşıyor ? İç Anadolu’da doğdum, büyüdüm, yaşadım hep, coğrafya kaderdir ondan mı acaba ? Şöyle bi düşünüyorum da, biri bana başını kapatırsan öyle evleniriz demişti, bazıları bakireliğimi sorgulamıştı, biri erkeklerle fazla samimisin diyordu ( meğer beni kendi aldatıyormuş ), biri bana sürekli yalan söylüyordu. Yine eş tanıdıklarımın arasında en iyisiydi, en azından bana değer verdiğini düşünüyordum, onun da öfke problemi ve anası başıma bela oldu. Bilmiyorum konu bana hiç geçmedi. Gerçekse de size öyle değer veren eşinizin kıymetini bilin. Eski üyeyseniz hepimizin neler çektiğini az çok biliyorsunuz. Ahhh iki çocuk boşanmayı düşünürken keşke hippiye aşık olma lüksüm olsaydı keşkeeeeeeeee…..

Tam linçleyeceğim keyfim kaçıyor. Hikayedeki herkesin her şeyden haberi var zaten, adına hesap sorulabilecek biri de yok. Herkes hayatından bir şekilde memnun. Hikayenizi sorgulamayacağım, yaşadığınız şeyi size öğretecek halim yok. Ama şu kadarını diyeyim çoğumuz o kadar genç değiliz, 15 yıl önce telefon bulmak hiç zor iş değildi, hatta bence o hippinin telefonu vardı, sizin haberiniz yoktu.

yönetimden 2. üyelik için izin alıp konu açılınca açılan konunun doğru olduğuna inanmamız gerekmiyor.
hippi dediğinde savaşma seviştir.
çocuk aramıyor sormuyor sevişmiyor anca kokluyor. hippi değildir olsa olsa fetiştir.
modern koca dediğinde eşitlikçidir.
karısının unutamadığı eski sevgilisinin pansiyonunda kalan adam koca değildir olsa olsa paylaşımcı bir arkadaştır.

Gerçek diyorsunuz bari çelişmeyin.
Bence roman denemesi yapıyorsanız tutarlı olmaya özen gösterin. İfadeleriniz çelişmesin.

Son düzenleme:
Adam nereli bilmiyorum da karadenizde var bu tiplerden, uydurukçu diyorlar bunlara, fena göz boyarlar çünkü, bi romantiktirler geberirsin muhabbetten, ömrümde böyle sevilmem sanırsın, ama evde karısını dövüyodur falan.

şimdi konuyu çok merak ettim lakin okuyamadım. Okuyan biri özet geçerse müteşekkir olurum alnından da öperim okuduğu için

Net.flix'teki Kuş Uçuşu dizisinin, senaryosunda değişiklik yapılmış hali gibi düşünebilirsiniz. Bu hikayede, pardon konuda(!) eski sevgili Kenan; evlenmiş, 3 çocuğu olmuş(muş). Lale'nin dizidekinin aksine; 2 değil, 1 çocuğu varmış. Konu sahibinin kocası da Selim karakterinin bir yansımasıymış.

Konu sahibi 35 yaşında ancak hikaye yer yer taş devrinde, yer yer 1960'lı yıllarda geçiyor.

Çoğu yerde vardır.Karadeniz hakkında çevremde şahit olmadım ama duymuştum.
Adam Karadenizli ya da değil her türlü uydurukçu da konu sahibi de ilginç.Hatta kocası da.Hatta öğrenci işleri de uydurukçunun ailesi de.Pat kızın karşısına çıkıp oldu bittiye getiriyorlar.

Bu hikayede yanan A101 çadırı hocam.

Benle sebişmeyip başkasından 3 çocuk yapan adamı furabilirim ben.

öğrenci işleride zaten öğrenci işleri değil adres sorma bürosu.
ortak arkadaşları haber vermişler çocukceğiz sırt çantasıyla beklemiş ama konu sahibesi olduğu yerden önce öğrenci işlerinin bılunduğu şehre gitmiş adresi almak için. ortak arkadaşlarına soramamış bak sen çıkan olaylara..

bence her şeyi geride bırakmalısınız her ikiniz de geçmişi deşmek konuşmak dertleşmek her iki eşe de saygısızlık. Zamanında bir karar vermişsiniz aradan yıllar geçmiş konuşup veda etseniz ne olacak ki bırakın her şey olduğu gibi kalsın anı olarak. Aksi durumda hiç istemeyeceğiniz sonuçlar doğurabilir bu karşılaşma yapmamanız dileğiyle.

Bu konu KVKK ihlali suçu barındırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…