Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ona beni goturmeye geldiginde bile hayir diyebildim. Ustelik o zaman esimle 2-3 haftadir tanisiyorduk. Mevcut sartlarda sahip oldugum seyleri riske atmam asla. Olabilecek tek ihtimal, hesaplasmaya ragmen icimde acimaya devam etmesi olabilir
O zaman şimdi niye bulusuyorsunuz? Hala seni seviyorum diyecek siz de mutlu olacaksınız? O zaman çok sevdim diyecek tatmin mi olacaksınız? Amaç ne?

Kocanız godoş mu efenim ?
Bu nasıl koca yani haha
Hayir asla degil. Birbirimize, gecmisimize, yaralarimiza yeterince saygili olup, ayni zamanda en iyi arkadas en iyi dert ortagiyizdir sadece. Ben de ona karsi rahatimdir, ticaretle ugrastigim donemde eski sevgililerine ozel siparisler hazirladigim dahi olmustur, bizim aramizda bu gibi konular sorun olmaz, kimin ne dedigi ne dusundugunu degil, birbirimizin ne dedigini gercek sayariz

Ayy adam hippi filan degil ev babasindan, iş baba işiymiş zaten o yuzden dert edinmeyip boş boş dolanip duruyormuş adini da hippi koymuş.

10 lirama yazık sjsjs bu hikayede yanan ben oldum
Çok teşekkür ettim canım Ya ben prensteki genişliği de pek anlamadım ama neyse takılacak en son nokta o sanırım. Bide hippi boyun bağımlısı mı ha bire kadını koklamış

He bacım he.

İşte tam da bu duruma deniyor ama yine de en doğrusunu siz bilirsiniz konu sahibi

Çadırı da marjinal görünmek için almayıp A101 indiriminde mi denk getirmiştir diyorsun?
O zaman a101 varmıydiki
Prens coookkk genismissss
Ay pardon şeymiş şey mmm
Dilimin ucunda söyleyemiyorum
Seyyy
Kız valla söyleyemiyorum 2 dakikadır düşün düşün

Boyun fetişizmi varmış hippi nin

Sabırla okudum.
Şunu diyebilirim ki hersey nasip kısmet meselesi.Olsaydi onunla olurdu.Ama artık onunda bir hayatı evlatları var aynı zamanda sizinde ve adam gayet mantıklı düşünüyor.Olan düzenini bozmak istemiyor.Cunku dediği gibi görüşürseniz hersey duzelmek yerine çok daha kötüye gidebilir.Ha aramasi çok ama çok yanlış.Esi tarafından hiç de hoş karşılanacağını sanmıyorum.

Ayrıca zamanında kendisinin yaptığı da hata.Birbirine haber vermeden nasıl olurda hayaller kurulur,düzen yapılır.Nereden bileceksin ki karşı tarafın seni unutmadığını evlendiğini.Nitekim de öyle olmuş sizde.Konusmak için çok ama çok geç.Zamaninda konusmaliydiniz henüz vakit varken evlenmemisken.Simdi konuşsanizda neyi duzeltebileceginizi umuyorsunuz ki?iki tarafta evli ve çocuklu.En fazla kafanizdaki soruları gidermiş olursunuz.Ama hala aklınızda bir yerlerde kalmaya devam eder siz buna izin verirseniz.Iyisimi kökten bu meseleyi bitirin.

Öğrenci işlerinden adres almak kısmında hikaye koptu bende... Türkiye'de ha deyince iletişim bilgilerini hiç bir öğrenci işleri vermez, ki hem siz hem hippi isteyince almış adresleri çok saçma... öğrenci işlerine işim düşünce bile binbir rica minnetle iş yaptırırdım değil ki işleri olmayan bilgiyi versinler.. ..aşırı geniş eşler , koklamalara doyulmayan boyunlar 4 gün çadırda hiç sevişmeden alınan hazlar aşk romanı tadında ama hiç gerçekçi değil...

Sevisme olsa inanacaksın yani
Gerçi olsaydı ben inanırdım seni bilmem ama

Şunu da soyleyim de çıkayım su konudan. Hikaye bence fake. Modern selvi boylum al yazmalım:) Eğer gerçekse daha fena. Siz ilgi manyagisiniz o zaman. Hala iki erkeğin ona aşık olduğu, romantik, dramatik, hippili, onu bataktan çıkaran mükemmel erkekli hikayeyi sundurdukce sundurmek istiyorsunuz. Evinin köşesinde kutusu varmış da vs vs. Evli adamın hala size aşık olması, ailesinin sizi saygıyla anması, kocanizin ilgiyle sizi beklemesi ve yaranizi sarmasi. Yine hikayenin gerçek olduğunu varsayarak söylüyorum ben bu adamla yatmadım bir kere hevesimi alayım deseniz bu anlattığıniz hikayedeki melodram seven, ilgi manyağı, norotik kadından daha makbule geçerdi. En azından kendine dürüst derdim.

Abinin ne kafası yaşıyo bilmiyorum ama kendi kafasına göre ev ayarlayıp ailesini sizin yanınıza getirmesi saçmalık. Bu saatten sonra sizlerin görüşmesi de saçmalık. Terapiste gidin derim. Eğer çok içimde kaldı söyleyeceklerim var diyorsanız da telefondan söyşeyin. Yok yanıma gel falan gereksiz. Not olarak da hikayenin kurgu olduğunu düşünmekteyim. Wattpad havası aldım hajsjskkdlsmdkdlldldl

Bu modernlikse ben asla modern olmamakla mutluyum.

Konuya yorumum: Macera aramayin. Sonunda telefon kullanip sizi aramayi akil edebilmis hippi abiyi de engelleyin. Hayatta her seyi tamamlayamayiz, yetiskinsiniz artik yarim kalmisliklara alismaniz lazim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…