Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten toplasanız Türkiye'de 3 tane sarı saçları beline kadar erkek vardır, hepsi de size denk gelmiş.

Beline kadar sari saci ben bile goreledim şu ahir ömrümde, memlekette ne kadar sari saci belinde erkek varsa siz kapmissiniz

Yaani yanii. Gerginliği de ondan biraz zaten.
İçinde kalmış

öğrenci işleri mevzusuna açıklık getirdiğiniz için hikaye bambaşka bir boyuta geçti, maşallah.

Taş ev deyince aklıma Behlül geliyi.

Hippi değil sarı uzun saç sevdalısıymışsınız siz

Fahriye Evcen , Burak Özçivit filmi sanki

oğlanın adresini niye ortak arkadaşlardan sormadınız? madem geleceğinizi iletmişsiniz.
hem zaten adresede gerek yokmuş ortalık yerde buluşmuşsunuz. yaşadığı şehri kasabanın! adını falan biliyordunuz illa ki.
üni okuduğunuz şehre gidip adres alma macerasının manası neydi tam olarak?

Sermaye aileden çünkü. Türk hippisi bu kadar olur, gençlikte gününü gün eder, nerde akşam orda sabah, aile erkek çocuk diye ardını toplar, işini bulur everir falan.

adam aslında hippi bile değil, sarı saçlarını uzatmış bir kasabalı. böyle evim, çiftliğim, hayvanım, her ortamda sevdiceğimin boynuna sümkürme imkanım olsa ben de hippi olurdum. yoksa bu kapitalist köleliği keyfimizden seçmedik

Adres almak icin gitmemistim aslinda sadece, detaylarda bogmak istemedigim icin yazmadim tabiki, nihayetinde o donem ailemle yasiyordum ve kafama gore onunnyasadigi sehire gidemeyecegim icin aileme okulda bazi islerim var onlari teslim edecegim dedim, onlar tabiki okula gidecegimi bildikleri icin biletimi almislar okulun oldugu sehire, bende madem okulun ordan gitmem gerekiyor direkt okulda filanca hoca falanca asistan vs ogrenirim diye baskasini arayip pesine dusmuyorum vs vs... Bu detaylari da yazsaydim iyice uzayacakti bilemedim anlatmaliymisim demekki

hadi bütün tuhaflıkları neyse dedim geçtim de eş kişisi nasıl bu kadar kabullenebiliyor anlamış değilim.. çıkssss geçmedi bana

Aslında o uzun sarı saçlı hippi kocasıymış Konu sahibi hafızasını kaybetmiş ve hippi ile evlendiğini unutmuş yıllarca onu özlediğini sanmış. Kocası da hafızası yerine gelsin diye bu oyunu oynamayı kabul etmiş.
İşte böyle hazin bir hikaye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…