Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

​Melidia, gönlündeki muradın için okudum, Allah gönlüne göre versin inşallah...

​Melidia, gönlündeki muradın için okudum, Allah gönlüne göre versin inşallah...

çok teşekkür ederim. niye bilmiyorum yazdığını görünce ağlamak geldi içimden
Allah senin de gönlünün muradını versin inşallah arkadaşım
ben de senin için okudum

Gülümsün, emek verdiğin şeylerin karşılığını alman ve hayallarinin gerçekleşmesi için okudum, Allah kabul etsin...
Lahesis, canımsın.
( tesadüfen girdim konuya, karşıma çıktın ben de sana okudum. )

yeni kurduğun yuvanda çok çok mutlu olman ve de her şeyin gönlünce olması için dua ettim.

Lahesis, canımsın.
( tesadüfen girdim konuya, karşıma çıktın ben de sana okudum. )

yeni kurduğun yuvanda çok çok mutlu olman ve de her şeyin gönlünce olması için dua ettim.

günaydın kızlar hayırlı cumalar

ben önce lahesis arkadaşım için okudum, hoşgeldin hediyesi :) Allah hakkında hayırlısını versin canım

sonra da gülümsün canım benim sana okudum, iyi ki tanımışım seni, Allah gönlündekini versin inşallah

Hayırlı cumalar Melidia, ben de iyi ki tanışmışım sizlerle... çok mutluyum inan!
Ben de senin için okudum ve dua ettim. Hayırlı bir yuva kurman, sağlıklı minnoların annesi olman, çok da mutlu olman için.
AMİİİİİİİİİİİİİİNNNN

amin canım benim, hep hep buraya girince çok mu dua alıyorum diyorum , yani başkaları da faydalansın diye :)
sonra diyorum ki sadece dua almıyorum dua da edyorum, bi faydam dokunuyo yani
o yüzden seni görünce dayanamadım yazdım :)
ben de sana dua ettim canım, eminim sen harika bi eş ve süper bi anne olacaksın inşallah
dualarım seninle

Okudum canım Allah gönlüne göre versin. Sevdiğin insanla bi ömür mutlu olmayı nasip etsin inşallah.

Okudum canım Allah gönlüne göre versin. Sevdiğin insanla bi ömür mutlu olmayı nasip etsin inşallah.

amin canım benim , senin gönlündekini de sana yaşatsın en güzel şekilde inşallah
ben de sana okudum
bazen sırayı takip etmeden yazıyorum
gönlüm hepeniz için dua etmekten yana :)
senin için de okudum canım
Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…