Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Ebruli senin dilegin için fatiha okudum. Allah hayirlisiyla kabul etsin.

Benim dileğim için de fatiha okur mu acaba biri?

Canim niyetin icin fatiha okudum Rabbim nasip etsinn insallah. Ben duami ettim Rabbim hayirli saglikli imanli evlat nasip etsin aminn
AMİNNNN ben okudum allahım kabul etsin minigin nasip olsun insallahhhh

Benimde dileğim hayirlisiyla sağlığıyla minigimin nasip olması ve tüm isteyenlerin de kim amin der

AMİNNNN ben okudum allahım kabul etsin minigin nasip olsun insallahhhh

Benimde dileğim hayirlisiyla sağlığıyla minigimin nasip olması ve tüm isteyenlerin de kim amin der
Hayırlısıyla tez vakitte sağlıkla evladına kavuşman için okudum.
Hakkımızda hayırlı olana hayırlı zamanda kavuşmamız için dua istiyorum. Allah razı olsun.

Dua ettim hayırlısıyla kabul olur inşallah.
Benim duama amin dermisiniz ?
Ebruli,
Fatiha ve İhlas suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım gönlünün muradı neyse onu versin inşallah hayırlısıyla tez zamanda...

Alttaki arkadaşım ben duamı ettim. Duam gönlümde... Duama "Amin!" der misin? Bana dua eder misin¿

okudum Allah kabul etsin
hayırlın sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Okudum ins hayirlisiyla saglikli evladiniza kavusursunuz.

Yarin bir isimin hallolmasi gerekiyor. Olumlu cevabin gelmesi icin isimdeki kilidin acikmasi icin dua istiyorum. Allah razi olsun.
Ben duani ettim Rabbimiz kabul etsin işinin hayirlisiyla hallolması tüm kilitleri kapıların hayirliya çevrilip açılmasını rabbimizden diliyorum amin aminn

Arkadaşımin evladı olması evinin senlenmesini gözünün yaşının silinmesini tüm kalbimle istiyorum kim dua edip AMİNNNN der allah rızası için
Y yasemin 5846 yaseminim için

ben derim, INSALLAH rebbim onu da sevindirir. ovladi olur, benim kalbimdeki duama kim amin der?

okudum aminde dedim Allah kabul etsin inşallah :)
benim için hayırlı eş hayırlı yuva ve hayırlı evlatlar için dua eder misiniz acaba :)
Ben ederim
Allahım sana hayırlı eş hayırlı evlatlar nasip etsin mutlu musmutlu ailen olsun İNŞALLAH
Benimde dileğim var hayirlisiyla rabbimiz hayırlı kılsın ailemize benim güzel aileme minik minicik minigimin nasip olması
AMİNNNN dermisiniz benim için çanlar

Okudum , Amin de dedim. Allahım inşallah hayırlı bir evlat nasip eder sana cnm. :)
İnşallah hayirlisiyla bana da bebisiimizi nasip eder .
AMİNN??

Okudum , Amin de dedim. Allahım inşallah hayırlı bir evlat nasip eder sana cnm. :)
İnşallah hayirlisiyla bana da bebisiimizi nasip eder .
AMİNN??
Okudum. Ins hayirlisiyla saglikli evladiniza kavusursunuz.
Benim duam yuregimde gizli. Amin der misiniz. Allah razi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…