Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudumm Rabbim gonlunuzden geceni omrunuzde gormeyi nasip etsin. Benim duamda tedavimizin hayirli saglikli bebeklerle sonuclanmasi Aminn..
okudum canım. Rabbim gönlündeki duanı hayırlısıyla versin inşallah..

Rabbim bir ışık, bir yol göster bana.

okudum canım. Rabbim gönlündeki duanı hayırlısıyla versin inşallah..

Rabbim bir ışık, bir yol göster bana.
Allah'ım bir ışık bir yol açsın size, okudum dua ettim.
Alttaki arkadaşım ben duamı ettim. Duam gönlümde... Duama "Amin!" der misin? Mühim bir konu. :KK17::KK43:Bana dua eder misin¿

Allah'ım bir ışık bir yol açsın size, okudum dua ettim.
Alttaki arkadaşım ben duamı ettim. Duam gönlümde... Duama "Amin!" der misin? Mühim bir konu. :KK17::KK43:Bana dua eder misin¿
Uc ihlas bir fatiha okudum, Allah tez zamanda hayirlisiyla gonulunzden geceni nasip etsin!

Ben de duami ediyoru. Ince isler.. Allah'im her isi cozer en guzel sekilde, O'na dayandim guvendim.

Uc ihlas bir fatiha okudum, Allah tez zamanda hayirlisiyla gonulunzden geceni nasip etsin!

Ben de duami ediyoru. Ince isler.. Allah'im her isi cozer en guzel sekilde, O'na dayandim guvendim.
Rabbim tezden hayırlı bi kapı açsın inşallah sizin de tüm hayırlı istekleriniz kabul olsun.. Amiiiinnnn :):)
Peki benim duama kim amiin der rabbim biliyo ol derse oluverir:)

Rabbim tezden hayırlı bi kapı açsın inşallah sizin de tüm hayırlı istekleriniz kabul olsun.. Amiiiinnnn :):)
Peki benim duama kim amiin der rabbim biliyo ol derse oluverir:)
rabbim ol desin oluversin inşallah dualarını kabul etsin senin için okudum,benim duama kim amin der allah razı olsun

rabbim ol desin oluversin inşallah dualarını kabul etsin senin için okudum,benim duama kim amin der allah razı olsun
Allah tez zamanda, daraltmadan bunaltmadan gonlunden geceni en hayirli sekilde nasip etsin! Keremiyle, rahmetiyle gani gani versin! Amin! Fatiha mi ve ihlaslarimi da okuyorum simdi.

Ben de duami ettim, hep birlikte amin diyelim :KK66:

Ben de okudum Rabbim herkesin gönül muradini versin dualarını kabul etsin inşallah amin

Amiin okudum canım.

Rabbim niyetlenip okuduğum salatı tefriciyeyi kabul eyle ne olur. salavat

Amiin okudum canım.

Rabbim niyetlenip okuduğum salatı tefriciyeyi kabul eyle ne olur. salavat
Allahumme salla ala seyyidine Muhammed! Tefriciyeleriniz de niyetiniz de kabul olsun, hayirlisiyla dileginiz gerceklessin insallah. Uc ihlas bir fatiha da okudum, Allahim kabul etsin.

Ben de tekrar duami ediyorum. Allah'im tez zamanda yalnizligimi hayirlisiyla gidersin insallah!

Allahumme salla ala seyyidine Muhammed! Tefriciyeleriniz de niyetiniz de kabul olsun, hayirlisiyla dileginiz gerceklessin insallah. Uc ihlas bir fatiha da okudum, Allahim kabul etsin.

Ben de tekrar duami ediyorum. Allah'im tez zamanda yalnizligimi hayirlisiyla gidersin insallah!
Canim duana aminnn niyetin icin fatiha ihlas felak nas ayetel kursu okudum. Allah duani kabul etsin
Allahim ben senden goz aydinligi hayirli saglikli imanli salih saliha evlat istiyorum.. duama kim amin der. Okuyandan Allah razi olsun

Canim duana aminnn niyetin icin fatiha ihlas felak nas ayetel kursu okudum. Allah duani kabul etsin
Allahim ben senden goz aydinligi hayirli saglikli imanli salih saliha evlat istiyorum.. duama kim amin der. Okuyandan Allah razi olsun

Allahumme salli ala seyyidina Muhhammed. Allah razi olsun. Allah size de salih kullarindan olacak, hayirli evlatlar nasip etsin. Dileginiz gerceklesene kadar da sabreden ve sukreden kullarindan olmayi nasip etsin. Ben de 3 ihlas, Fatiha, Felak-Nas ve Ayetel kursi okuyorum yien sizin icin. Allahumme salli ala seyyidina Muhhammed.

Ben de karisik islerimin hayirlisiyla duze cikmasini ve yalnizligimin hayirlisiyla giderilmesini diliyorum. Allah'im keremi ve rahmetiyle en guzel sekilde beni feraha aydinliga cikarsin. Amin!

okudum....4 yıldır çocuk için gitmediğim doktor,denemediğim kür kalmadı...lütfen benim için de okuyun inş. :KK61:

potipoto, okudum dua ettim. Rabbim sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

İşimde telaşsız, huzurlu, rahat, başarılı olmayı diliyorum..
Manevi güç diliyorum...

potipoto, okudum dua ettim. Rabbim sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

İşimde telaşsız, huzurlu, rahat, başarılı olmayı diliyorum..
Manevi güç diliyorum...
Insallah sakin skain ve emin adimlarla islerinizi yaparsiniz, guzelce dusunerek planlayarak. Allah basiret firaset sukunet guc kuvvet nasip etsin, hem maddi hem manevi guclenin insallah! La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Hasbunallahi veni'mel vekil.

Ben de icinde bulundugum zorluklari asabilmeyi ve yalnizligimin giderilmesini diliyorum Rabbimden. Duama katilirsaniz sevinirim.

X