Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlık bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
okudum canım. Rabbim cuma gününün yüzü suyu hürmetine kabul etsin inşallah
sevdiğimle ailemin onayının olduğu hayırlı , iman dolu , mutlu evlilik geçirmek için okur musunuz . teşekkür ederim

okudum canım. Rabbim cuma gününün yüzü suyu hürmetine kabul etsin inşallah
sevdiğimle ailemin onayının olduğu hayırlı , iman dolu , mutlu evlilik geçirmek için okur musunuz . teşekkür ederim

Allah dualarını kabul etsin...

Allah hayırlı, bol kısmetli günler nasip etsin. Hayır kapılarım açılsın.

Allah dualarını kabul etsin...

Allah hayırlı, bol kısmetli günler nasip etsin. Hayır kapılarım açılsın.

Amin inşallah :)

Benim için çok çok önemli sinavima bir aydan az bir sure kaldı çok daralmış hissediyorum. Allah herkese hakkından hayirlisini versin, bana da hayirlisiyla bu sınavda başarılı olmayı ve ise başlamayı nasip etsin. Hepimizi nimeti şükür için isteyen kullarından eylesin

Canim sana dua etdim. insallah sinavin basari.olur. amin. Acaba benim.icin kim dua eder. Kim.benim.dualarima arzularima amin der?

Canim sana dua etdim. insallah sinavin basari.olur. amin. Acaba benim.icin kim dua eder. Kim.benim.dualarima arzularima amin der?
Gonlundeki dualarin icin okudum. Allab kabul etsin ins. Hayirlisiyla en guzel sekilde nasip etsin sana.

Biraz sonra sinava girecegim. Bu sinavdan gecer not alip basarili olmam icin dua istiyorum. Alah razi olsun.

Gonlundeki dualarin icin okudum. Allab kabul etsin ins. Hayirlisiyla en guzel sekilde nasip etsin sana.

Biraz sonra sinava girecegim. Bu sinavdan gecer not alip basarili olmam icin dua istiyorum. Alah razi olsun.
Canimm insallah sinanvin iyi gecer. Kolay gelir sana bi fatiha ve bi inşirah okudum. Benimde duam tup bebek tedavimizn saglikli hayirli evlat ile sonuclanmasi

Ca

canim ben amin derim. Benim kalbimdeki duama kim duasini katar,kim amin der?

Allah hakkinizda hayirlisiyla dileklerini kabul etsin.

Nisanlimla ağız tadı huzur ve daim sevgi diliyorum. Bir de bir ay sonra bu zaman hayirlısıyla iyi sonuç bekliyorum. Alttaki üyenin duasını da bekliyorum:)

Allah hakkinizda hayirlisiyla dileklerini kabul etsin.

Nisanlimla ağız tadı huzur ve daim sevgi diliyorum. Bir de bir ay sonra bu zaman hayirlısıyla iyi sonuç bekliyorum. Alttaki üyenin duasını da bekliyorum:)
okudum Allah kabul etsin

rebbim tez bir zamanda sana sağlık bi evlat deyil bir nece ovlat versin. amin.
benim duama kim amin der kim benim icin cani konulden dua eder
Allah'ım hiç tanımadığım bu kulunun ne sıkıntısı ne derdi varsa sen çaresini ver.Dualarını kabul et.Hakkında en hayırlısını nasip et.
5 tane de fatiha okudum.
Ebruli sana da okudum 5 fatiha

Allah'ım hiç tanımadığım bu kulunun ne sıkıntısı ne derdi varsa sen çaresini ver.Dualarını kabul et.Hakkında en hayırlısını nasip et.
5 tane de fatiha okudum.
Ebruli sana da okudum 5 fatiha
Canimmm muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsib dualarini. Bende Rabbimden tüp bebek tedavmizin hayirli saglikli evlatla sonuclandirmasini istiyorummm Aminn. Allah ol der oluverir biliyorum

Canimmm muradin icin fatiha okudum Allah kabul etsib dualarini. Bende Rabbimden tüp bebek tedavmizin hayirli saglikli evlatla sonuclandirmasini istiyorummm Aminn. Allah ol der oluverir biliyorum

Rabbim tez zamanda yuvanızı bebişlerle taçlandırsın inşallah canı gönülden amiiiiiiinnnnn:):)
Benim de gönlümden geçen bi murad var ki rabbim biliyo siz de dua eder misinz inşsllah ..

Rabbim tez zamanda yuvanızı bebişlerle taçlandırsın inşallah canı gönülden amiiiiiiinnnnn:):)
Benim de gönlümden geçen bi murad var ki rabbim biliyo siz de dua eder misinz inşsllah ..
okudum Allah kabul etsin

okudum Allah kabul etsin
rebbim butun ovlat hasret cekenlere tez bir zamandan ovlat versin. sen dahil, inamizinizi kayb etmeyin ve cocugunuzu kucaginizda hayel edin.REBBIM BOYUKTUR. yasatmayacagini hayel bile etdirmez. sizin icin ayeti kursu okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…