Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

fatiha ihla okudum canı gönülden rabbime dua ettim hayırlarla kucağına bebeğini almanı nasip etsin inşallah,bende oğlumun hayırlı hellal süt emmiş istediğimiz gibi bir kızla evlenmesini diliyorum

fatiha ihla okudum canı gönülden rabbime dua ettim hayırlarla kucağına bebeğini almanı nasip etsin inşallah,bende oğlumun hayırlı hellal süt emmiş istediğimiz gibi bir kızla evlenmesini diliyorum
Rabbim tez zamanda helalinden saliha bir eş nasip etsin inş..
Ben de birşey istiyorum ki mevla bunu biliyor.. Ol desin oluversin :):)

Dua ettim senin için, ne duan varsa hayırlısıyla yaşarsın İnşaallah.

Benim duam içimde banada dua edermisiniz ?
Rabbim ol der ve oluverir.. Fatiha okudum inşallah niyetiniz en kısa zamanda hayırlısıyla oluversin..
Benim de içimdeki duam bian önce kabul olsun inşallah kimin duasının kabul olucağı hiç belli olmaz..

Rabbim ol der ve oluverir.. Fatiha okudum inşallah niyetiniz en kısa zamanda hayırlısıyla oluversin..
Benim de içimdeki duam bian önce kabul olsun inşallah kimin duasının kabul olucağı hiç belli olmaz..
rebbim icindeki duani tez bir zamanda kabul etsin. Amin. benim icimdeki duam icin de dua eden varmi?

feraheymen, okudum dua ettim.. Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah.

İşimde başarı..
Gerçek, iyi niyetli beni anlayan bir dost
Manevi güç diliyorum...

feraheymen, okudum dua ettim.. Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah.

İşimde başarı..
Gerçek, iyi niyetli beni anlayan bir dost
Manevi güç diliyorum...
Okudum dua ettim. Gonlundeki arzun. Senin olsun ins.

Yarin girecegim sinavdan basarili bir sonuc ile gecmek icin duanizi istiyorum. Allah razi olsun.

X