Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

bende senin adına okudum ve duamı ettim..
bende hayırlı sağlıklı salih imanlı evlat için dua istiyorum..

bende okudum canım Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile sağlıklı çocuk nasip etsin inşallah .

bu hafta benim hayatım için çok önemli bir hafta.
ailem sevdiğimi hayırlısı ile kavgasız gürültüsüz kabul etsin. çok duaya ihtiyacım var.

bende sana hakkında hayırlısı olsun diye okudum
bizde eşimle birlikte evlat sahibi olmak için 6 yıldır uğraşıyoruz

butun ovlat acisi ile yasanyanlari Rebbim tez bir zamanda sevindirsin. ben de esimle kaynanasız yeni eve tasinmamiz icin sizlerden dua istiyorum

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat için dua istiyorum
senin için 1 fatiha 10 ayet-el kürsi okudum canım. Rabbim en kısa sürede sana sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah..

Rabbim kalbimdeki sıkıntılarımı biliyorsun. zorlukların arkasındaki kolaylıkları nasip et bize ne olur.

okudum dua ettim.
içimden geçen bi istagim var hayırlısıyla olsun diye banada okurmusun :)

Rabbim bu mubarek cumanın hürmetine kabul etsin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
Rebbim sen dahil her bir kadina annelik duygusunu yaşatsin.amin. benim de icimdeki dualarimin kabul olmasi icin dua ederseniz cok sevinirim allah razi olsun butun dua edenlerden. her kese sukur duasini okumayi kismet etsin

Rebbim sen dahil her bir kadina annelik duygusunu yaşatsin.amin. benim de icimdeki dualarimin kabul olmasi icin dua ederseniz cok sevinirim allah razi olsun butun dua edenlerden. her kese sukur duasini okumayi kismet etsin

bende okudum canım. Rabbim hayırla kabul etsin inşallah..

rabbim zorlukların arkasındaki kolaylıkları nasip et bana ne olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…