Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum arkadaşım Allah yardımcın olsun çok zor olmalı...inşallah barışırsınız..
Alttaki arkadaşım tez zamanda hayırlı ve bol paralı iş için okur musun bana lütfen??

3 ihlas 1 fatiha okudum canım

arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin benden bayramdan beri ufak tefekte olsa eşimle güzel gelişmeler oldu hepinizden allah bir kere değil bin kere razı olsun

@nacis--Okudum canım. rabbim eşinle sana mutluluk , huzur versin inşallah.

Sevdiğimle aramızda aile engeli var. duaya çok ihtiyacımız var . rabbim bize kolaylık versin. kimseyi üzmeden , kırmadan, kolaylıkla iman dolu evlilik nasip etsin inşallah.

şimdiden allah razı olsun cümlemizden .

okudum Allah kabul etsin
hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Rebbim sana hayırlı sağlıklı bi evlat versin. Amin. Rebbim de beni ifrite kaynanamin sherinden korusun. Tez bir zamanda eshimle yeni bir eve tasinalim. Yoksa kaynanam bizi ayiracak

okudum canım allah gönlüne göre versin eşimle bir an önce barışmak istiyorum

1fat,ha 3 ihlas okudum.
rabbim eşinle barışıp mutlu huzurlu bir yuva kurmanı nasip etsin.

bende duamı ettim. duam için amin dermisiniz. ALLAH kabul etsin inşALLAh

Allah gönlüne göre versin, en kısa zamanda senin için hayırlı güzel huylu bi nasip çıkarsın karşına ve tamamına erdirsin inşallah...Senin için okuyorum Saksi_Degilim_Ben
Bende bebeğimin kalp atışlarını duyayım onu sağlıkla kucağıma alayım, ailem huzur ve sağlık içnde olsun istiyorum.benim içinde dua eden bir arkadaşım olur inşallah...

hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inşallah

arkadaşlar bugün üye oldum ne olursunuz bana dua edin 150.000 bin tl borcumuz var banka kredileri ödeyemiyoruz dualarınızla yardım edin, Allah razı olsun

okudum Allah dualarını kabul etsin inşallah

hayırlı sağlıklı bi evladım olması için dua istiyorum
ben evliydim bu duayı okurken ve evimde daimi bir huzurum da yoktu. huzursuzluğu niyeyse eşim çıkarmayı pek severdi. küçük şeylerle yuva yıkmaya vardırdı. salı günü dilekçe verdik apar topar. ve dün de regl oldum. şimdi benim dualarım başka bir hayır için kabul olmadı ya da başka bir hayır için mi kabul oldu? İsyan etmiyorum Allah' öyle anlaşılmasın ama her şerde bir hayır vardır ya, ben işte bunu yorumlatmak istiyorum sizlere. bu bunalımdan kurtulup, nefes alabilmek için böyle bir teselliye ihtiyacım var.
nolur bana nasıl dua etmem gerektiği ne dilemem gerektiği hakkında rehber olun.

bu arada buradaki tüm arkadaşlarımın, gönlünden geçen dileklerinin hayırlısıyla olması için dua ediyorum, Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.

ben anlamadım sen bana da okudunmu bikaç kere yazabiliyormuyuz yani?
bi kere dua eden bi daha edemez diye bi kural yokki
benden alıntı yapmışsın ama anlamadım ne demek istediğini

:) sanırım eksik alıntı yapmışım fark ettim.
o zaman ben huzurlu bir ev ve hayırlı bir çocuk istemişim. sen de benim için dua etmişsin. o kısmı alıntılandırmışım mesaj yazarken. böyle yani.

arkadaşlar bugün üye oldum ne olursunuz bana dua edin 150.000 bin tl borcumuz var banka kredileri ödeyemiyoruz dualarınızla yardım edin, Allah razı olsun

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.dua ettim rabbim kabul etsin inşallah.

rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine sevdiğimle bana en kısa sürede en hayırlı şekilde iman dolu , aile rızasının olduğu bir evlilik nasip eyle

Rabbim huzurlu bi yuva nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…