Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

:KK66: okudum. Hayirlisiyla kabul olur inşallah :)

Alttaki üye . Kalbimdeki için hayırlı bi dua bekliyorum senden :KK66:
Simdiden Teşekkürler

kalbindeki hayirli duani Allah kabul etsin. tez bir zamanda sukur duasi okursun İNSALLAH. benim kalbimdeki duam icin kim amin deyip dua eder acaba?

kalbindeki hayirli duani Allah kabul etsin. tez bir zamanda sukur duasi okursun İNSALLAH. benim kalbimdeki duam icin kim amin deyip dua eder acaba?

amin. okudum canım. rabbim kalbindeki duanı hayra çevirerek kabul eylesin inşallah.

rabbim yaşadığım zorluklar arkasında bulunan kolaylıkları nasip et inşallah. salavatla birlikle fatiha okursanız çok sevinirim.
allah razı olsun inşallah

amin. okudum canım. rabbim kalbindeki duanı hayra çevirerek kabul eylesin inşallah.

rabbim yaşadığım zorluklar arkasında bulunan kolaylıkları nasip et inşallah. salavatla birlikle fatiha okursanız çok sevinirim.
allah razı olsun inşallah

AMİN CANİM. İNSALLAH BUNDAN SONRAKİ ARKADAS DA BENİM İCİN YİNE DUA EDER

okudum dua ettim size.
Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah

Alttaki arkadaşım ben duamı ettim. Duama amin der misin? Dileğime ortak olur musun?:oops:

Senin için dua ettim,duana amin dedim.

Alttaki arkadaşım, cuma günü kınam var cumartesi günü evleniyorum, her şey yolunda gitsin diye benim için dua eder misin?

Senin için dua ettim,duana amin dedim.

Alttaki arkadaşım, cuma günü kınam var cumartesi günü evleniyorum, her şey yolunda gitsin diye benim için dua eder misin?

okudum canım. Rabbim her şeyi gönlüne göre versin inşallah...
rabbim zorlukların arkasındaki kolaylıkları nasip et. hiç beklemediğimiz yerden o kapıyı aç bize.

okudum canım. Rabbim her şeyi gönlüne göre versin inşallah...
rabbim zorlukların arkasındaki kolaylıkları nasip et. hiç beklemediğimiz yerden o kapıyı aç bize.

Ben de sizin için İnşirah ve fatiha sürelerini okudum,inşallah gönlünüzden geçeni Allah kabul etsin.

Ben de sizin için İnşirah ve fatiha sürelerini okudum,inşallah gönlünüzden geçeni Allah kabul etsin.
buttrfly, senin için dua ettim. Allah'ım gönlünün muradını versin ve inşallah bebeğini sağlıkla kucağına al diye...

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? :oops: sağ ol.

buttrfly, senin için dua ettim. Allah'ım gönlünün muradını versin ve inşallah bebeğini sağlıkla kucağına al diye...

Alttaki arkadaşım, duamı ettim. Duama katılır mısın? Duama amin der misin? Bana dua eder misin? :oops: sağ ol.

okudum canım. rabbim gönlündeki duanı hayra çevirerek kabul etsin inşallah.

gönlümdeki duama duanla katılır mısın ? şimdiden allah razı olsun :)

okudum canım. rabbim gönlündeki duanı hayra çevirerek kabul etsin inşallah.

gönlümdeki duama duanla katılır mısın ? şimdiden allah razı olsun :)

okudum canm Allah kısa zamanda gönlündekini yaşatsın inşallah sana .

bende hayırlı sağlıklı bi bebiş istiyorum daha fazla beklemek istemiyorum dua eder misiniz ?

okudum Rabbim sana eşinle birlikte yuvanı şenlendirecek hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin
bende eşimde sperm bulunsun ve hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun istiyorum
menekşe okudum dua ettim sana, inşallah tez zamanda hayırlı sağlıklı bir bebeğin olur. :KK66:

menekşe okudum dua ettim sana, inşallah tez zamanda hayırlı sağlıklı bir bebeğin olur. :KK66:

okudum Rabbim gönlündekini hyırlısıyla versin inşallah
hayırlı sağlıklı bi bebiş istiyorum :emir_bebek:

okudum Rabbim gönlündekini hyırlısıyla versin inşallah
hayırlı sağlıklı bi bebiş istiyorum :emir_bebek:

okudum. rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

rabbim öyle yerden öyle hayırlı bir kapı aç ki biz bile nasıl olduğunu anlamayalım.

okudum canım rabbim dualarını kabul etsin inşallah, alttaki arkdaşım şu günlerde çok dardayım benim için dua edermisin allah dua eden herkesten razı olsun bu güzel günün hürmetine

duana amin derim. Amin. lutfen benim icin de dua edin yain doktor gedecem. her sey yolunda olsun bir problem cikamsin

X