Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Roseiara için okudum Rabbim ne duası vrsa kabul etsin
Hayırlı sağlıklı bi evlat sahibi olmak için dua istiyorum
Okudum sizin için mübarek günde duamız kabul olsun inş hayırlı sağlıklı evladınızı kucağınıza alırsınız

benim de gönlümden geçen duam için dua edermisiniz

sizin için okudum Rabbim kabul etsin
benim de gönlümden geçen duam için dua edermisiniz

Allah yardimciniz olsun gonlunuzden geceni size nasip etsin sizin için de fatiha okuyorum..Dualarinizin kabulü niyetiyle..

kızlar ikinize de okudum. Rabbim kandilde ikinizinde gönlüne göre hayırlarla versin. 2 +2 fatiha okudum.

alttaki arkadaşım bana da çok içten hayır dolu duanı eder misin? feraha çıkmam için. Rabbim gönlüne göre versin.

kızlar ikinize de okudum. Rabbim kandilde ikinizinde gönlüne göre hayırlarla versin. 2 +2 fatiha okudum.

alttaki arkadaşım bana da çok içten hayır dolu duanı eder misin? feraha çıkmam için. Rabbim gönlüne göre versin.

Melisa Hanim, sana burda rastlamak senden dua almak ve sana dua etmek ne güzel :) Bugun de dua ettim,icten icten rabbim Fettah ismiyle sana tum hayir kapilarini acsin sana..Huzur ve afiyet versin, dualarini gönlüne göre kabul edip gönlünü mutlu etsin..Fatiha...:)

Melisa Hanim, sana burda rastlamak senden dua almak ve sana dua etmek ne güzel :) Bugun de dua ettim,icten icten rabbim Fettah ismiyle sana tum hayir kapilarini acsin sana..Huzur ve afiyet versin, dualarini gönlüne göre kabul edip gönlünü mutlu etsin..Fatiha...:)
roseiera, dua ettim sana. Rabbim gönlüne göre versin inşallah

alttaki arkadaşım ben duamı ettim. niyetimi ettim. duama amin der misin? niyetime dua eder misin?
Allah razı olsun. :KK200:

okudum Rabbim gönlüne göre versin inşallah
hayırlı sağlıklı bi evladımın olması için dua istiyorum
allah hayırlı evlat nasip etsin 3 ihlas 1 fatiha okudum amin

arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de yok bunun için dua istiyorum :KK43:

allah hayırlı evlat nasip etsin 3 ihlas 1 fatiha okudum amin

arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de yok bunun için dua istiyorum :KK43:
3 fatiha okudum. Rabbim hakkınızda hayırlı mutluluklar versin eşinizle. sıkıntınızı feraha çıkarsın inşallah.

arkadaşım işimle alakalı hayırlı dualar istiyorum. şimdiden tşk ettim. Rabbim kabul etsin dualarımızı.

3 fatiha okudum. Rabbim hakkınızda hayırlı mutluluklar versin eşinizle. sıkıntınızı feraha çıkarsın inşallah.

arkadaşım işimle alakalı hayırlı dualar istiyorum. şimdiden tşk ettim. Rabbim kabul etsin dualarımızı.

1 ihlas 3 fatiha okum hayırlı bir iş nasip etsin allah

Okudum canım

arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de bunun için dua istiyorum

Okudum canım

arkadaşlar 5 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla başımak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedeni de bunun için dua istiyorum
okudum arkadaşım Allah yardımcın olsun çok zor olmalı...inşallah barışırsınız..
Alttaki arkadaşım tez zamanda hayırlı ve bol paralı iş için okur musun bana lütfen??

X