Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, dua ettim.. Allah'ım hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet, bana ve aileme sağlık diliyorum...

Okudum, dua ettim.. Allah'ım hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet, bana ve aileme sağlık diliyorum...
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Okudum canım. Rabbim arkadaşına sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah..

Alttaki arkadaş şimdiden allah razı olsun

Okudum cnm Allah kabul etsin
Alttaki dilegim icin dua edermisin Allah razı olsun simdiden..

Okudum cnm Allah kabul etsin
Alttaki dilegim icin dua edermisin Allah razı olsun simdiden..
Üç İhlas Suresi, Bir Fatiha Suresi okudum. Sana dua ettim. Rabbim gönlündeki dilek neyse onu versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah.

Benim duam niyetim içimde, alttaki arkadaşım duama amin der misin?

Üç İhlas Suresi, Bir Fatiha Suresi okudum. Sana dua ettim. Rabbim gönlündeki dilek neyse onu versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah.

Benim duam niyetim içimde, alttaki arkadaşım duama amin der misin?
aminn Allah kabul eder inşallah
adetim geçti test negatif artık bebeğim gelmiş olsun, hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğimin olması için dua istiyorum

mhnds_, okudum dua ettim. Allah'ım dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

mhnds_, okudum dua ettim. Allah'ım dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

İnşallah kendini çok huzurlu ve mutlu hissedeceğin harika arkadaşlıklar,gerçek dostluklar kuracağın bir iş ortamın ailenle sağlıklı ve çok mutlu bir hayatın olur..Alttaki dua arkadaşım gönlümdeki dileğimin gerçekleşmesi için dua edermisin

huyluduygu senin için dua ettim Allah dileğini hayırlısıyla gerçekleştirir inşaallah.

Alttaki arkadaşım benim içimdeki duama amin dermisin ?

Rabbim turkuaz rumuzlu arkadaşımın gönlündekini ona hayırlı bir şekilde yaşat. Her ne dileği varsa inş gerçekleşir aminnn.

Alttaki arkadaşım hayırlı imanlı sağlıklı evlat istiyorum Rabbim den dua edermisin

yasmin5846, okudum dua ettim. Rabbim kabul etsin inşallah.

Allahim gonlune gore versin herseyin hayırlısını nasip etsin..
Senin icin bir fatiha bir ihlas bir ayetel kursi okudum..rabbim kabul etsin...

Alttaki üye amcamin uzuldugu durum yuzunden hasta olmamasi icin dua eder misin
okudum Allah kabul etsin
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması niçin dua istiyorum

Okudum canim.
Rabbim hayirli bir zaman da hayirli bir evlat versin sana inşallah.

Altta ki arkadaş sagligim için dua eder misin bana ?
Hastayim da

Okudum canim.
Rabbim hayirli bir zaman da hayirli bir evlat versin sana inşallah.

Altta ki arkadaş sagligim için dua eder misin bana ?
Hastayim da

Okudum canım gecmis olsun

Alttaki üye benim Allahtan dileğim erkek arkadasımızda kalplerimizi hic ayırmaması, beni ilk günkü gibi sevmesi. Bizim icin dua eder misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…