Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

nisa1234, okudum dua ettim. Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet, bir de şifa diliyorum...

Vind, okudum. Dua ettim.
İnşallah kabul olur.

Alttaki arkadaşım duamı ettim. Duama - niyetime amin der misin? sağ ol.

Allah gönlüne göre versin inşallah
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğimin olması için dua istiyorum

Allah gönlüne göre versin inşallah
okudum arkadaşım. isteyen herkese, size de Rabbim en hayırlı, en kısa zamanda, aratmadan; hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı evlat, evlatlar nasip etsin inşallah.

N nebahat_1990 senin için okudum Allah dualarını kabul etsin.

Alttaki arkadaşım, hasta olan bi tanıdığım için ve bütün hastalar için dua edermisin ?Allah herkese Ya Şafi ismiyle şifa versin inşaallah

00Turkuaz sizin için, hastanız için ve tüm hastalar için okudum.Rabbim kabul etsin inşallah.

Alttaki arkadaşımdan da kalbimden geçen dilekler için bir amin istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Eiderin arkadaşım gönlünüzden geçen dualariniz kabul olsun inşallah

Aminnn...

Bende hayirlisi ile saglikli evlat istiyorum insallah duanizi bekliyorum..amin

Eiderin arkadaşım gönlünüzden geçen dualariniz kabul olsun inşallah

Aminnn...

Bende hayirlisi ile saglikli evlat istiyorum insallah duanizi bekliyorum..amin
okudum. dua ettim. İnşallah kabul olur.

okudum Rabbim kabul eder inşallah
size daha önce de okumuştum, tekrar okuyorum. Allah'ım hakkınızda herşeyin hayırlsını versin. cuma gününün hürmetine dualarımızı kabul etsin...

BabamIn_KIzIyIm, okudum dua ettim. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, sağlık ve huzur versin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi kuvvet ve huzur ve bu hafta sonu final sınavlarımdan geçmeyi diliyorum.

Vind rumuzlu üyenin hayırlı bir iş ve ortamı, manevi kuvvet ve huzur ve de final sınavlarından geçmesi niyetiyle 3 ihlas 11 Fatiha okudum. Allahu teala kabul etsin.

Benim niyetim için de okur musun? Şimdiden Allahu teala kabul etsin. Teşekkür ederim.

üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Rabbim niyetin neyse kabul buyurur inşallah tez vakitte. AMİN!

üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Rabbim niyetin neyse kabul buyurur inşallah tez vakitte. AMİN!

Canim dilegine amin diyorum..3ihlas 1 fatiha okuyorum..gonlundeki dilegin tez vakitte hayirlisi ile gerceklestir.

Alttaki uye annemin saglikli olmasi icin dua eder misin

umutsuzcuk, üç fatiha okudum dua ettim.. Allah şifa versin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve finallerimden yeterli puanı alabilmeyi diliyorum...

umutsuzcuk, üç fatiha okudum dua ettim.. Allah şifa versin inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve finallerimden yeterli puanı alabilmeyi diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…