Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bende okudum... Benim içinde fatiha okuyup dua eder misiniz? Nişanlım ile mutlu huzurlu bir yuvamız olsun istiyorum.

okudum allah hayırlı ne muradın varsa kabul etsin inşAllah
bende eşimin namaza başlamasını çok istiyorum. dua eder misiniz
Canım eşimle beraber dua ettik Size inş. Eşin en kısa zamanda namaza baslar. Rabbim Size huzurlu sağlıklı guzel evlilik yaşattırır inş.

Kızlar bende rabbimden hayırlı sağlıklı imanlı evlat istiyorum bunun için dua edermisiniz. Hicbir sorun yok ama bebekte yok Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın çok zor

Canım eşimle beraber dua ettik Size inş. Eşin en kısa zamanda namaza baslar. Rabbim Size huzurlu sağlıklı guzel evlilik yaşattırır inş.

Kızlar bende rabbimden hayırlı sağlıklı imanlı evlat istiyorum bunun için dua edermisiniz. Hicbir sorun yok ama bebekte yok Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın çok zor
Allah razı olsun Canım. aminnn amin inşAllahh

Bende sua ettim sizin için Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı ve imanlı evlatlar nasip etsin inşAllah.

رَبَّنَا وَاجْعَلْنَا مُسْلِمَيْنِ لَكَ وَمِن ذُرِّيَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّكَ وَأَرِنَا مَنَاسِكَنَا وَتُبْ عَلَيْنَآ إِنَّكَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِيمُ
Rabbenâ vec'alnâ muslimeyni leke ve min zurriyyetinâ ummeten muslimeten leke ve erinâ menâsikenâ ve tub aleynâ, inneke entet tevvâbur rahîm.
Ey bizim Rabbimiz, hem bizim ikimizi yalnız senin için boyun eğen müslümanlar kıl, hem de soyumuzdan yalnız senin için boyun eğen müslüman bir ümmet meydana getir ve bize ibadetimizin yollarını göster, tevbemize rahmetle bakıver. Hiç şüphesiz Tevvâb sensin, Rahîm sensin. (Bakara, 2/128)

Arkadaslar bende sizin icin okudum,benim kardesiminde yarin ve cuma guNu onemli sinavlari var szde bir dua okur musunuz oNun icin ..

Arkadaslar bende sizin icin okudum,benim kardesiminde yarin ve cuma guNu onemli sinavlari var szde bir dua okur musunuz oNun icin ..

Okudum.. Rabbim sınavlarında başarı nasip etsin (aminn )

Alttaki arkadaş bazı rahatsızlıklarım var sorun olmadan tez zamanda iyileşmem için dua eder misin ?

Okudum.. Rabbim sınavlarında başarı nasip etsin (aminn )

Alttaki arkadaş bazı rahatsızlıklarım var sorun olmadan tez zamanda iyileşmem için dua eder misin ?

Okudum, Rabbim acil şifa versin, tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Alttaki arkadaşım benim de hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun diye dua eder misin? Rabbim dualarımızı kabul eylesin en yakın zamanda, Allah razı olsun.

Okudum, Rabbim acil şifa versin, tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Alttaki arkadaşım benim de hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun diye dua eder misin? Rabbim dualarımızı kabul eylesin en yakın zamanda, Allah razı olsun.
Ettim canim.artik okuyabiliyorm okuyamadigim 2 kişi daha vardi burdan onlarada birer fatiha okuyup dua ettim allahim kabul etsin inşallah kalbimizdeki çok istediğimiz dilekleri bu dünyada nasip etsin bize inşallah bende kalbimdekine kavuşmak istiyorum.

Ettim canim.artik okuyabiliyorm okuyamadigim 2 kişi daha vardi burdan onlarada birer fatiha okuyup dua ettim allahim kabul etsin inşallah kalbimizdeki çok istediğimiz dilekleri bu dünyada nasip etsin bize inşallah bende kalbimdekine kavuşmak istiyorum.
Günaydın öncelikle..Allah tez zamanda kalbindekine kavustursun inşallah.. Ayetel kürsi ve fatiha okudum..
Allah kötülerle karşılaştırmasın hakkımda herşeyin hayırlısını versin..Benimde duam bu :)

Günaydın öncelikle..Allah tez zamanda kalbindekine kavustursun inşallah.. Ayetel kürsi ve fatiha okudum..
Allah kötülerle karşılaştırmasın hakkımda herşeyin hayırlısını versin..Benimde duam bu :)
Gunaydin..
Allahim seni kötüluklerden uzak tutsun insallah hakinda hayirlisi neyse onunla karsilastirsin..huzur ve mutluluk seninle olsun canim.ben de sana bir ayetel kursi ve bir fatiha okuyorum.rabbim kabul etsin. .

Benim dilegimde bugun icimde olusan sıkıntınin bir an once gecmesi..

Rabbim senin yüreğini feraha çıkarsın inşallah
hayırlısıyla bebeğimin olması için dua edermisin alttaki arkadaşım

Rabbim senin yüreğini feraha çıkarsın inşallah
hayırlısıyla bebeğimin olması için dua edermisin alttaki arkadaşım
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah, tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatların olsun.

Bende aynısından istiyorum, hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun tez zamanda hayırlısı ile inşallah. Rabbim daha fazla aratmasın. En yakın zamanda evlat kokusunu içimize çekelim inşallah.

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah, tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatların olsun.

Bende aynısından istiyorum, hayırlı sağlıklı evlatlarım olsun tez zamanda hayırlısı ile inşallah. Rabbim daha fazla aratmasın. En yakın zamanda evlat kokusunu içimize çekelim inşallah.
okudum arkadaşım. Allah'ım evlat isteyen herkese; aratmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı evlat, evlatlar nasip etsin.

celibonnn, okudum dua ettim.. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, sağlık ve huzur versin.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi güç kuvvet, gerçek güvenilir bir dost ve sağlık diliyorum...

N
celibonnn, okudum dua ettim.. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin, sağlık ve huzur versin.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi güç kuvvet, gerçek güvenilir bir dost ve sağlık diliyorum...[/QUOTE
Dua mi ettim cnm.Allah kabul etsin.
benim dileğim Rabbimin hayırlı bir eş,hayırlı evlatlar sağlıklı mutlu bir hayat vermesidur

X