Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

hayırlısıyla bi eşin ve huzuırlu yuvan olur inşallah
bebeğimin olması için dua istiyorum

Okudum canim insallah kabul olur hayirlisiyla bir evlada kavusursun . Bende birazdan test yapicam bebegim var mi diye insallah vardir dua ederseniz cok ssevinirim . Rabbim herkesin duasini isteğini kabul etsin inşallah

Okudum canim insallah kabul olur hayirlisiyla bir evlada kavusursun . Bende birazdan test yapicam bebegim var mi diye insallah vardir dua ederseniz cok ssevinirim . Rabbim herkesin duasini isteğini kabul etsin inşallah
yaptınmı test

amin okudum dilerim kabul olur duaların
Rabbim seninde gönlündekini kabul eder inşallah
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması için dua istiyorum

Filozof_Prenses, okudum dua ettim, Allah kabul etsin inşallah hayırlısıyla..

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet, bana ve aileme sağlık diliyorum...

Filozof_Prenses, okudum dua ettim, Allah kabul etsin inşallah hayırlısıyla..

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet, bana ve aileme sağlık diliyorum...

Okudum canım. Allah kabul etsin bütün dualarını seni ve aileni korusun. Âmin.

Alttaki arkadasım erkek arkadasımla kaplerımızın bır arada olması ve hıc ayrılmaması ıcın, bırbırımıze olan sevgımızın azalmaması, ortak bır gelecegımızın olması ıcın dua edebılır mısın?

[QUOTE="redvelvetcake, post: 38870902, member: 218990"

Alttaki arkadasım erkek arkadasımla kaplerımızın bır arada olması ve hıc ayrılmaması ıcın, bırbırımıze olan sevgımızın azalmaması, ortak bır gelecegımızın olması ıcın dua edebılır mısın?[/QUOTE]
Okudum canim Allah kabuletsin.
Rabbim bana hayırlı sevip sevildigim,sağlıklı evlatlarının olacağı bir evlilik versin ,mutluluk saglik versin.savaşlarda kimse ölmesin,kimse aç açık kalmasın inşallah

[QUOTE="redvelvetcake, post: 38870902, member: 218990"

Alttaki arkadasım erkek arkadasımla kaplerımızın bır arada olması ve hıc ayrılmaması ıcın, bırbırımıze olan sevgımızın azalmaması, ortak bır gelecegımızın olması ıcın dua edebılır mısın?
Rabbim bana hayırlı sevip sevildigim,sağlıklı evlatlarının olacağı bir evlilik versin ,mutluluk saglik versin.savaşlarda kimse ölmesin,kimse aç açık kalmasın inşallah[/QUOTE]
Okudum canim....
Allahim gonlune gore versin insallah....

Benim duam da Allahım ne olur yakin zamanda korktugum durum ile ilgili secim yapmak zorunda kalmayayim..ne olur boyle biseyle karsilasmayayim

Rabbim bana hayırlı sevip sevildigim,sağlıklı evlatlarının olacağı bir evlilik versin ,mutluluk saglik versin.savaşlarda kimse ölmesin,kimse aç açık kalmasın inşallah
Okudum canim....

Benim duam da Allahım ne olur yakin zamanda korktugum durum ile ilgili secim yapmak zorunda kalmayayim..ne olur boyle biseyle karsilasmayayim[/QUOTE]
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun

Benden onceki ve sonraki butun, hayirli dua bekleyen arkadaslarim kardeslerim icin okuyorum. Rabbim hepimizin dualarini hayirlara vesile olacak sekilde kabul etsin. Rabbim sıkıntılarımızdan dertlerimizden hayirlisiyla kurtarsin insallah

Okudum canim....

Benim duam da Allahım ne olur yakin zamanda korktugum durum ile ilgili secim yapmak zorunda kalmayayim..ne olur boyle biseyle karsilasmayayim
okudum dua ettim
ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin kafasının büyümesi,akıllı,sağlıklı olması için dua eder misin
ALLAH razı olsun[/QUOTE]

Canim senin icin de ayrica okudum. Rabbim evladina saglik sihhat versin insallah. Icimden o kadar cok dua etmek geliyor ki. Duaya ihtiyaci olan herkese dua etmek istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/arkadaslar-dua-ediyorum-isteyen-var-mi.787516/
Topigimdeki listeye isminizi yazin dua edeyim dua isteyenlere.

Canim senin icin de ayrica okudum. Rabbim evladina saglik sihhat versin insallah. Icimden o kadar cok dua etmek geliyor ki. Duaya ihtiyaci olan herkese dua etmek istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/arkadaslar-dua-ediyorum-isteyen-var-mi.787516/
Topigimdeki listeye isminizi yazin dua edeyim dua isteyenlere.
Yavru Ceylan, okudum. Sana dua ettim. Allah gönlüne göre versin.

Alttaki arkadaşım niyetime duama göre dua eder misin? :KK22:

Okudum canım..Allah niyetini kabul etsin inşallah:)

Filozof prenses ben de sana okudum canim. Allah senin de gonlune gore versin. Allah dualarimizi kabul etsin insallah.
mhnds ve yavru ceylan üçer ihlas birer fatiha suresi okudum. peygamber efendimizin ruhuna hediye eyledim. sizlere dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla tez zamanda.

Benim duam niyetim içimde, alttaki arkadaşım duama amin der misin? :KK66:

X